320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas boobek


    30.05.06

    Algselt postitas boobek

    Igatahes Eesti kossu tõelist taset näeb siis septembris EM valikmängudes kus arvatavasti võetakse üks võit ja sedagi kobinaga, ning sellise kuulsa kossumaa üle nagu Taani.
    09.09.06

    Yo soy el nospeldamus!!
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Eesti korvpalli seis on siis sealmail, et naised kaotavad Suurbritanniale.
      Ühtlasi oli see esimene kord, kui ma Briti naiste korvpalli olemasolust kuulen.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        Eesti korvpalli seis on siis sealmail, et naised kaotavad Suurbritanniale.
        Ühtlasi oli see esimene kord, kui ma Briti naiste korvpalli olemasolust kuulen.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Algselt postitas EgoTrip

          tiit peaks mainima, et mängima ei pea hakkama 5 seki enne rünnakuaja lõppemist
          masendav, kolmekordselt
          mitte Tiit ei peaks mainima, vaid Tiidule peaks keegi seda mainima. kurat, tänapäeval ei saa enam nii, et mängime kõik rünnakud ilmtingimata vähemalt 20 sekki - kui vaba oled, tuleb panna. ja pikk rünnak ei tähenda seda, et mängujuht põrgatab 15 sekki nulli otsas, teised vahivad lolli näoga pealt. just nii nagu Nybit hiilgas vahepeal selle munamängimisega, teeb nüüd sama koondis, meestel oleks nagu keelatud vähegi kiiremat rünnakut teha. nii ei saa rallit sõita ju, iga vähegi adekvaatne vastasvõistkond loeb meie hädised liikumised kohe läbi nii mis ludin.
          lõpptulemusena on asi jõudnud selleni, et mul isiklikult on tänaseks päevaks täiesti savi. elad mõõdukalt kaasa küll, aga viis minti peale lõpuvilet on meelest läinud, et mäng üldse toimus. a vbolla olekski vaja korraks mudaliigasse kukkuda, et olukorra haletsusväärsus kõigile kohale jõuaks, ei tea.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas EgoTrip

            tiit peaks mainima, et mängima ei pea hakkama 5 seki enne rünnakuaja lõppemist
            masendav, kolmekordselt
            mitte Tiit ei peaks mainima, vaid Tiidule peaks keegi seda mainima. kurat, tänapäeval ei saa enam nii, et mängime kõik rünnakud ilmtingimata vähemalt 20 sekki - kui vaba oled, tuleb panna. ja pikk rünnak ei tähenda seda, et mängujuht põrgatab 15 sekki nulli otsas, teised vahivad lolli näoga pealt. just nii nagu Nybit hiilgas vahepeal selle munamängimisega, teeb nüüd sama koondis, meestel oleks nagu keelatud vähegi kiiremat rünnakut teha. nii ei saa rallit sõita ju, iga vähegi adekvaatne vastasvõistkond loeb meie hädised liikumised kohe läbi nii mis ludin.
            lõpptulemusena on asi jõudnud selleni, et mul isiklikult on tänaseks päevaks täiesti savi. elad mõõdukalt kaasa küll, aga viis minti peale lõpuvilet on meelest läinud, et mäng üldse toimus. a vbolla olekski vaja korraks mudaliigasse kukkuda, et olukorra haletsusväärsus kõigile kohale jõuaks, ei tea.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Vincent! Mudaliigas on ka omad ohud. Seal võivad nad kogematta San Marinot või Luxemburgi võita ja siis hakkab kohe kuulutada ,et Eesti korvpall on taas tõusuteel. :P

              Minu lootusi pole korvpall igatahes petnud vaid täna isegi üllatati positiivselt. Korvpall ,kui rahvusspordiala ,kõlab täna eriti uhkelt!

              Tegelikult ei olegi asi nii hull ,sest kevadisteks play-offideks on Taani unustatud ja seitsmendaks finaalmänguks jookseb Suurhalli ikka rahvast kokku ja kõik on jälle korras.
              Ja üks uus nähtus meie korvpallis teeb veel rõõmu. Nimelt on klubid hakanud rahaliselt toetama endisi tippkorvpallureid. Miljon või kaks ei ole küll tänapäeva Eestis teab ,mis suur raha aga pensionilisana kulub marjaks ära.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Vincent! Mudaliigas on ka omad ohud. Seal võivad nad kogematta San Marinot või Luxemburgi võita ja siis hakkab kohe kuulutada ,et Eesti korvpall on taas tõusuteel. :P

                Minu lootusi pole korvpall igatahes petnud vaid täna isegi üllatati positiivselt. Korvpall ,kui rahvusspordiala ,kõlab täna eriti uhkelt!

                Tegelikult ei olegi asi nii hull ,sest kevadisteks play-offideks on Taani unustatud ja seitsmendaks finaalmänguks jookseb Suurhalli ikka rahvast kokku ja kõik on jälle korras.
                Ja üks uus nähtus meie korvpallis teeb veel rõõmu. Nimelt on klubid hakanud rahaliselt toetama endisi tippkorvpallureid. Miljon või kaks ei ole küll tänapäeva Eestis teab ,mis suur raha aga pensionilisana kulub marjaks ära.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Ei tea,Kunn...paljud ei viitsi enam pärast seda kossu vaadata.Ainuke lootus on see Tartu võistkond sel aastal.Praegu on seis nagu suusakahevõistluses,kus päris persse kukuti.Seda ka,et Kriisa on hästi sitt mängujuht.Ma paneks Sven Pugoneni ka ennem tema asemele...see ülbus ja isekus ja räige praak.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Ei tea,Kunn...paljud ei viitsi enam pärast seda kossu vaadata.Ainuke lootus on see Tartu võistkond sel aastal.Praegu on seis nagu suusakahevõistluses,kus päris persse kukuti.Seda ka,et Kriisa on hästi sitt mängujuht.Ma paneks Sven Pugoneni ka ennem tema asemele...see ülbus ja isekus ja räige praak.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas Raivo19


                      Ei tea,Kunn...paljud ei viitsi enam pärast seda kossu vaadata.Ainuke lootus on see Tartu võistkond sel aastal.Praegu on seis nagu suusakahevõistluses,kus päris persse kukuti.Seda ka,et Kriisa on hästi sitt mängujuht.Ma paneks Sven Pugoneni ka ennem tema asemele...see ülbus ja isekus ja räige praak.


                      Onu Raivo ei oska enam üldse ridade vahelt luged.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Algselt postitas Raivo19


                        Ei tea,Kunn...paljud ei viitsi enam pärast seda kossu vaadata.Ainuke lootus on see Tartu võistkond sel aastal.Praegu on seis nagu suusakahevõistluses,kus päris persse kukuti.Seda ka,et Kriisa on hästi sitt mängujuht.Ma paneks Sven Pugoneni ka ennem tema asemele...see ülbus ja isekus ja räige praak.


                        Onu Raivo ei oska enam üldse ridade vahelt luged.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas Raivo19


                          Seda ka,et Kriisa on hästi sitt mängujuht.Ma paneks Sven Pugoneni ka ennem tema asemele...see ülbus ja isekus ja räige praak.
                          on jah jama ja see et tein ei mängi 30mint kuskil on ka jama sest iga võhik teab et tein on see kes veab eestit, mida vittu tiit teda pingil hoiab?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Algselt postitas Raivo19


                            Seda ka,et Kriisa on hästi sitt mängujuht.Ma paneks Sven Pugoneni ka ennem tema asemele...see ülbus ja isekus ja räige praak.
                            on jah jama ja see et tein ei mängi 30mint kuskil on ka jama sest iga võhik teab et tein on see kes veab eestit, mida vittu tiit teda pingil hoiab?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Mida on jalgpalluritel ette näidata, et nende fännid siin kossu maapõhja taovad?

                              Balti liiga avamisele pühendatud turniir oli edukas?
                              Võidetakse regulaarselt finaalturniiridele jõudnud meeskondi?
                              Taotakse samal tasemel vastased alati maapõhja?
                              Võidetakse endast nõrgemaid või vähem tituleeiruid meeksondi mängleva ülekaaluga?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Mida on jalgpalluritel ette näidata, et nende fännid siin kossu maapõhja taovad?

                                Balti liiga avamisele pühendatud turniir oli edukas?
                                Võidetakse regulaarselt finaalturniiridele jõudnud meeskondi?
                                Taotakse samal tasemel vastased alati maapõhja?
                                Võidetakse endast nõrgemaid või vähem tituleeiruid meeksondi mängleva ülekaaluga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X