320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas PraS


    Mida on jalgpalluritel ette näidata, et nende fännid siin kossu maapõhja taovad?

    Balti liiga avamisele pühendatud turniir oli edukas?
    Võidetakse regulaarselt finaalturniiridele jõudnud meeskondi?
    Taotakse samal tasemel vastased alati maapõhja?
    Võidetakse endast nõrgemaid või vähem tituleeiruid meeksondi mängleva ülekaaluga?
    Kuidas saab samal tasemel olevaid vastaseid maapõhja taguda? See on ju oksümoroon.


    Ja kas jalgpallikoondisel peab olema hiilgavaid tulemusi selleks, et meie saaks korvpallikoondise kallal võtta? On keegi väitnud, et jalkakoondis on paremal tasemel kui kossukoondis? Ei ole. Me ei tee siin ju mingit võrdlust, vaid räägime AINULT kossukoondisest. Mida see jalkakoondis siia üldse puutub?!?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas PraS


      Mida on jalgpalluritel ette näidata, et nende fännid siin kossu maapõhja taovad?

      Balti liiga avamisele pühendatud turniir oli edukas?
      Võidetakse regulaarselt finaalturniiridele jõudnud meeskondi?
      Taotakse samal tasemel vastased alati maapõhja?
      Võidetakse endast nõrgemaid või vähem tituleeiruid meeksondi mängleva ülekaaluga?
      Kuidas saab samal tasemel olevaid vastaseid maapõhja taguda? See on ju oksümoroon.


      Ja kas jalgpallikoondisel peab olema hiilgavaid tulemusi selleks, et meie saaks korvpallikoondise kallal võtta? On keegi väitnud, et jalkakoondis on paremal tasemel kui kossukoondis? Ei ole. Me ei tee siin ju mingit võrdlust, vaid räägime AINULT kossukoondisest. Mida see jalkakoondis siia üldse puutub?!?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        lencu keri mõned lehed tagasi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          lencu keri mõned lehed tagasi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas mcnamara


            Eesti korvpalli seis on siis sealmail, et naised kaotavad Suurbritanniale.
            Ühtlasi oli see esimene kord, kui ma Briti naiste korvpalli olemasolust kuulen.
            Kui Iiri Vabariik ka briti saarte osaks lugeda, siis eelmisel 2005 aastal, eelmises B valikturniiril mängis Eesti naiste koondis Iiri Vabariigiga ja tegi neljandal veerandajal ajalugu, visates vaid 1 punkti. (Ses suhtes naiste koondisele ma etteheiteid ei teeks on arengut)
            Briti siin praegu Suurbritannia naiskonnas päris mitmed, mängivad NCAAs ja päris korralikes ülikoolivõistkondades.

            P.S. Eesti korvpallifunktsionääride suurimaks \"tasemeks\" loen ma ajagraafikute koostamist.

            Järgmine laupäev:

            16:00 Eesti vs Bosnia Naiste 31. EM 2007 Tallinn, Audentese SK
            17:00 Eesti vs Horvaatia Meeste 35. EM 2007 Tallinn, Saku Suurhall
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Algselt postitas mcnamara


              Eesti korvpalli seis on siis sealmail, et naised kaotavad Suurbritanniale.
              Ühtlasi oli see esimene kord, kui ma Briti naiste korvpalli olemasolust kuulen.
              Kui Iiri Vabariik ka briti saarte osaks lugeda, siis eelmisel 2005 aastal, eelmises B valikturniiril mängis Eesti naiste koondis Iiri Vabariigiga ja tegi neljandal veerandajal ajalugu, visates vaid 1 punkti. (Ses suhtes naiste koondisele ma etteheiteid ei teeks on arengut)
              Briti siin praegu Suurbritannia naiskonnas päris mitmed, mängivad NCAAs ja päris korralikes ülikoolivõistkondades.

              P.S. Eesti korvpallifunktsionääride suurimaks \"tasemeks\" loen ma ajagraafikute koostamist.

              Järgmine laupäev:

              16:00 Eesti vs Bosnia Naiste 31. EM 2007 Tallinn, Audentese SK
              17:00 Eesti vs Horvaatia Meeste 35. EM 2007 Tallinn, Saku Suurhall
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Kunn,sinust ei saa ju aru,millal sa sousti ajad ja millal tõsiselt räägid.Aga seitsmenda finaalmängu kohta niipalju,et head vaatamist.Sa mõnus mees oled koondise ja klubid jälle ühte patta pannud.Üks asi on eestikate finaal,teine koonduse allakäik.Aga seleta paljudele siinviibijatele lahti,mis see korvpall sulle halba on teinud?Kas kehalise kasvatuse õpetaja on sundinud sind topispalli kunagi korvi viskama või oled 3sekundi alas nurgas seisnud?Kuidagi imelik,kuidas sa teisi spordialasid maha teed.Naljamees,ega jalgpall sellest ei võida,küll jalgpall ajapikku ise tõestab,mis on ja kuidas on
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Ei täitsa hästi mängisid.Oleks olnud mänguaega kauem äkki siis?

                  Kas sina annad oma panuse ka Mürka tagasi toomiseks?

                  Ikka

                  Kommentaar


                    Tra ma vaatan ja naeran praegu seda kossupedede seisu. Isegi rahvast ei ole enam saalis. Loodan et Horvaatia paneb need jobud kotti.

                    Ilus ilm rikkus kõik öära.ja täinahad ei oska isegi suud maigutada ,kui hümni lauldakse
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Lausa sita häda tuleb peale seda mängu vaadates
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Ja ongi korras peded saavad lutti. Ma hakkan kohe suurest rõõmust jooma.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          võit käes

                          Kommentaar


                            Oot-oot-oot, ja-ja, siiski-siiski, ühepunktiline võit 78:77. Valmo Kriisa Presidendiks!

                            Kommentaar


                              Päris hea.
                              Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                              http://lisaaeg.wordpress.com

                              Kommentaar


                                Oh kus nüüd kossupeded lähevad lolliks said Horvaatia juunioride üle võidu ,mittemidagi otsustavas mängus
                                Narride kari eesotas nende kommentaatoritega.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X