320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi olin tänaseni arvamusel, et vaatan telekast, siis hommikul asja kaaludes ei leidnud ühteegi põhjust miks ei võiks kohale minna. Ikkagi üle tõsiselt pika aja on võimaalik näha korraliku korvpalli. Ja seda kõigest 70 krooni eest.

    Kommentaar


      täiesti nõus

      Kommentaar


        Mina kindlalt kohal
        Devil teeks paar õlut

        Kommentaar


          Pärast kolmandat veerandit jooksis Kalevlastel juhe kokku...
          Miks Kangur ei mänginud?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Kuigi ma Rocki absoluutselt ei salli olid nad täna võidu ära teeninud,sest see mis Kalev viimasel veerandil tegi oli arusaamatu.Burlacu kohta ütleks,et paari miljoni eest võin ma ka vastastele palli sööta

            Kommentaar


              Tänu sellistele mängudele ja mängijatele on elementaarne mänge kohapeale vaatama minna. 40 minutit tõsist andmist - on mida vaadata.

              Kommentaar


                Mõnus, et meistrikad on nii atraktiivseks muutunud, publikut oli palju ja elati ka aktiivselt kaasa - tekkis juba päris mõnus suurkorvpalli tunne. Ja mõlemad meeskonnad veel väga kaugel oma tippvormist, mida oligi arvata, seega mingeid järeldusi mõttetu teha. Loodame ainult, et see vormitus pragu Balti liiga võimalusi ära ei riku.
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Pärast kolmandat veerandit jooksis Kalevlastel juhe kokku...
                  Miks Kangur ei mänginud?
                  Ülekande algul mainis vigastust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Semi Vaata postitust
                    Mõnus, et meistrikad on nii atraktiivseks muutunud, publikut oli palju ja elati ka aktiivselt kaasa - tekkis juba päris mõnus suurkorvpalli tunne.
                    Jah, Pärnu ning Kalevi vastasseisus juba atraktiivsusest puudu ei jää. Üldiselt pandi liiga laiendamisega mõnuga puusse, pole lihtsalt materjali kümne satsiga meistriliiga jaoks. Vanad head 50-se vahega mängud on tagasi. Ja kui tippklubid end jätkuvalt tasemel välismaalastega täiendavad, siis ei näe, et olukord lähitulevikuski ühtlustuks.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Jah, Pärnu ning Kalevi vastasseisus juba atraktiivsusest puudu ei jää.
                      Nagu jalgpallis Pärnu ja Levadia? Sama küsimus ka kümne klubi kohta.

                      Minu arust oli see ainuõige samm. Kasvõi seetõttu, et äkki on Eestis paar noort, kes soovivad kuhugi jõuda ka ja hakkavad selle nimel võimsalt tööle.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Semi Vaata postitust
                        Mõnus, et meistrikad on nii atraktiivseks muutunud, publikut oli palju ja elati ka aktiivselt kaasa - tekkis juba päris mõnus suurkorvpalli tunne. Ja mõlemad meeskonnad veel väga kaugel oma tippvormist, mida oligi arvata, seega mingeid järeldusi mõttetu teha. Loodame ainult, et see vormitus pragu Balti liiga võimalusi ära ei riku.

                        Samas Euroliiga veel ei käi...Jõuab koguda. Mina Kalevi puhul küsiks, et Alleni vajadus on milline. Kas Arbet ja Dorbek pole piisavalt sarnased mehed juba olemas. Vaja ikka shooting guardi, aga Allen snaiperi tüüp ei paistnud olevat.

                        Kommentaar


                          Et siis Martinile vastuseks või midagi...

                          Hmm, ei sobi kumbki lõik minu arvates. Vaprus võitles endale koha Meistriliigas välja ikkagi ise, koosnedes suurel määral kohalikest ning juba Meistriliiga kogemustega poistest ja meestest - Pärnu Levadia... jajaah, olid küll tollal kaotused üsna masendavad, kuid käies õiget rada, milleks selle mudeli kohaselt võiks olla trenn ja kogemuste omandamine vastavalt reeglitele jms madalamal tasandil. Ning oh imet, kui praegune pisuke mõõnaperiood välja arvata, siis on pea kõikidega mängitud kui võrdne võrdsega. Tegelikult ei pea isegi midagi välja arvama, vaata või tulemusi ning löödud väravaid (eelkõige Pärnu poolt nt). Argumenti, et vähem meeskondadega Meistriliigas seis nii asine poleks, ma ei kaalu... Ühesõnaga on minu ja vähemalt 300 inimese jaoks veel Vaprus ja Levadia piisavalt atraktiivne. Ning isegi kui korvpallis number sama või suurem tulema peaks, siis pakun, et tegu on peamiselt uudsusmomendi, vastaste neegrite vaatamise, sooja halli ja muu säärasega. Edasi võite lugeda teemat, miks ei ole publikut jne...

                          Ning teiselt poolt ei saa ma aru, miks peaks korvpalli Meistriliigas (on ikka selline nimetus?) Pärnu või mõnes muus liitunud klubis mängimine noored võimsalt tööle panema? Pisut pingutad ja kui piisavalt talenti on, siis lähed Kalevisse või äkki isegi välismaale ja võib jala sirgu lüüa - peaasi et pappi tuleb. Nagu ikka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            Et siis Martinile vastuseks või midagi...
                            Sa ei saanud jällegi millestki aru.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Martinil ju õigus.Tänu suurenenud meeskonna arvudele on võimalus noortel rohkem mänguaega saada ja mängida "staaride" vastu.Ainult nii arenebki.Ja peeti ikka silmas Levadia ja Vapruse vahelisi lahinguid mitte Pärnu Levadiat.
                              Kas keegi teab kes Reinar Hallikut pushib hirmsasti,kuidas kurat ta Sallenisse sai?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Kuidas paneb liiga laiendamine paari noort paremini tööle? Olgem ausad, ka enne polnud just noorte talentide järjekorda klubide uste taga ootamas, et tugevaid mänge saada. Liiga tase on selline, et kui vähegi mängumees oled, siis üles sind ka korjati ja võimalus anti. 16. aastastel pole arenemiseks vaja 50seid pakke. Kui kael ei kanna, pole vaja ka kunstlikult Müürsepa vastu nalja tegema lasta. Pigem pakub see võimaluse pensionieelikutele karjääri pikendada. Laiendamise peamiseks põhjuseks oli siiski liiga geograafilise kandepinna suurendamine. Kusjuures see otsus tuli liidu juhatuses väga napi enamusega.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X