320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    selline muhe vana, kes vahel ka korvpalli m2ngib.
    eilse mängu üks lahedamaid hetki oli Halliku reaktsioon, kui Nedovic üle tema raginal pealt pani. selline mõnus muie, et "ära sa märgi, põrkab küll". ja siis järgmisel rünnakul lasi kohe kolmese vastu.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      tundub, et see tuli pigem kasuks, et keegi ei osanud lugeda võistlusreeglistikku. oleks eile meie mehed surve all olnud, kes teab mis sellest mängust siis oleks välja tulnud... äkki keegi meelega "luges" reeglistikku valesti?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas tomm Vaata postitust
        Kõndisin Biomeedikumis ringi ja vastu tuleb Joosep Toome. Vaatasin järgi ja mees on Tartu Ülikooli füsioteraapiat õppima tulnud. Ei tea, kas saab korvpalli segama ei hakka...
        Jah, kursusekaaslane mul. Päris kuradima pikk volask on.

        Loodame nüüd, et Iisrael teeb meile karuteene ja samuti ise suudame ikka Islandi vastu mängu näidata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raiko Vaata postitust
          Loodame nüüd, et Iisrael teeb meile karuteene...
          ehk siis kaotab Serbiale?
          siis oleksid meie m2ngud kahjuks m2ngitud
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            ehk siis kaotab Serbiale?
            siis oleksid meie m2ngud kahjuks m2ngitud
            Kas ma olen loll või mis põhjusel sa sellest lausest nüüd niipidi aru said?

            Kommentaar


              Algselt postitas Raiko Vaata postitust
              Kas ma olen loll või mis põhjusel sa sellest lausest nüüd niipidi aru said?

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Kas serblastel oli siis sitt p2ev v6i oli Eesti kaitses niiv6rd hea?
                Reinar Halliku kolmesed (5st 4) panevad muidugi muigama selline muhe vana, kes vahel ka korvpalli m2ngib.
                Eesti oli kaitses täpselt nii hea, et Suur Serbia ei saanud paar-kolm korda 24 sekundi jooksul viskele. Oi, kui magus oli.

                Halliku muheduse kohta kirjutas vincent naelapea pihta.

                p.s. karuteenest sain ka niimoodi aru, et see justkui halb kingitus ja Iisraeli kaotuse korral on nad mõlemad Serbiaga edasi. Mis meile ei sobi ju?! Või sain ka valesti aru? Teenet oleks vaja ehk Iisraeli võitu!
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Selge, siis olen loll. Andestust, ei ole see eesti keel nii selge, kui arvasin olevat. Proovin järgmine kord oma sõnakasutust hoolikamalt valida. Aga aitäh Peelo.

                  Loodame nüüd, et Iisrael teeb meile teene ja samuti ise suudame ikka Islandi vastu mängu näidata. *

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    tundub, et see tuli pigem kasuks, et keegi ei osanud lugeda võistlusreeglistikku. oleks eile meie mehed surve all olnud, kes teab mis sellest mängust siis oleks välja tulnud... äkki keegi meelega "luges" reeglistikku valesti?
                    Nüüd on kõik teada ja Islandi vastu tuleb taas mingi košmaar...

                    Kommentaar


                      Teisipäevaks siis põidlad pihku, et Israel Serbiat võita suudaks. Eesti võit Islandi üle peaks suhteliselt kindel olema, kuna Island on ikkagi selles grupis audsaider.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                        Teisipäevaks siis põidlad pihku, et Israel Serbiat võita suudaks. Eesti võit Islandi üle peaks suhteliselt kindel olema, kuna Island on ikkagi selles grupis audsaider.
                        Kindel ei ole siin midagi!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Kindel ei ole siin midagi!
                          Päris julm oleks küll, kui Iisrael taoks Serbia ära ja Eesti laseks samal ajal Islandiga püksi.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Peaasi, et kolmeste peale lootma ainult ei jääda, sest korvi all ollakse tegelikult neist väga üle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Päris julm oleks küll, kui Iisrael taoks Serbia ära ja Eesti laseks samal ajal Islandiga püksi.
                              Samal ajal ei saa olla, sest Eesti-Island algab 2,5h varem.

                              Kommentaar




                                0:07

                                Kommentaar

                                Working...
                                X