320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kardan, et rock ei suuda ka täna eriti paremat pilti pakkuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Hea kaotus olgu ikka jalgpalli rõõm, kus tõepoolest halb õnn ja hea õnn võivad palli ümmarguseks voolida.
      kaotus on ju kaotus ka jalgpallis (sh hea mängupildiga nn 'hea kaotus' endast tugevamale, ei näe siin erinevusi),

      jalgpalli omapära on pigem see, et hea õnne korral võib ka nõrgem meeskond viigistada või isegi võita,
      korvpallis nii ei juhtu (võrdsete mängus saadud 1p kaotus on aga "treeneri süü" nagu Levkoi peale naiste koondisega saadud nappi pähesaamist enesekriitiliselt nentis)

      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Suht kulunud ja eksitav legend
      sel päeval oli vastane nõrgem, tee või tina

      ja mingi üheainsa keskmängija tehtud katte nimetamine "kate kattes mänguks" on tõesti kentsakas,
      see ongi ikka pigem 'karussell' nulli otsas, kus kattest vabanenud mängija teeb omakorda katte jne kuni loogilise viskekoha väljamängimiseni

      pick'n'roll oli muuseas mänguelement, mida suurepäraselt valdas K-E Küttis, kes üllatavalt väledalt äkki korvi all oli, kui vastased eriti kiire taibuga, kõlbas ka aeglane kõrge sööt tühjaks tehtud vabasse tsooni
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        muidugi rockil on kõvasti aste kergem vastane, ent kui välja arvata mõned hullushood, siis on täitsa hästi mängitud ja kui selle maha mängiks on küll paha lugu

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          jalgpalli omapära on pigem see, et hea õnne korral võib ka nõrgem meeskond viigistada või isegi võita,
          korvpallis nii ei juhtu (võrdsete mängus saadud 1p kaotus on aga "treeneri süü" nagu Levkoi peale naiste koondisega saadud nappi pähesaamist enesekriitiliselt nentis)
          Suht kulunud ja eksitav legend, et korvpallis nõrgemad võita ei või. Kas Eesti on siis Serbiast tugevam või kuidas? Või Cramo neist poolakaist?

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            kaotus on ju kaotus ka jalgpallis (sh hea mängupildiga nn 'hea kaotus' endast tugevamale, ei näe siin erinevusi),
            Ses mõttes mootorispordist saab ehk parema paralleeli. "Maldonado saavutas kiireima sektoriaja ja tippkiiruse, enne kui seina sõitis". Ilus kaotus? Jalgpalli kallal mölisen ma niisama ajaviiteks, sest kogu Eesti jalgpall, mis jääb väljapoole riigi meistrikaid ju "hea kaotuse" seljas on ratsutanud.

            Probleem on ka muidugi selles, et ma ei näinud selles kaotuses ilusat kaotust ja ilusat mängupilti. 2 korda tehti Himki poolt audist alley-oopi. Püsivalt mängiti ilmselgelt suurem Planinic Soki peale, kes julmalt ära karistas. Himki 77 pts -23 ast, Kalev 67 pts 9'ast. 9 ast peaks andma McLeod üksi Miskil ajal ma arvasin, et Kuusmaa ei oska suuri kasutada. Nüüd mulle tundub, et Kuusmaa ei oska midagi kasutada. Rõvedalt marru ajavad situatsioonid, kus vabal positsioonil olev mängija lihtsalt ei viska. Olematu eneskindlus, olematu tegutsemisvabadus, olematu loomingulisus - vaja teha täpsed liigutused nagu ette nähtud.

            Kommentaar


              Kas keegi asjatundja või lausa zhurnalist oskab valgustada, miks sel aastal , TTÜ, Tartu ja Tarvas oma kodumängudest netiülekandeid ei tee? Ma kusagilt nagu mäletan, et mingid õigused on korvpalliliidu käes aga nemad ju ka ei tee?!

              Tahaks täna Cramo ja Tarva mängu näha, vajadusel pisut maksakski aga huiat.

              Kommentaar


                Tarvas tegi julma kolmanda veerandaja ja äkki saadavadki Kuusmaa juba enne jõule puhkusele ära.

                Arbeti mäng on ikka väga ulmeline. Pidi ju pärast põrgatama õppimist kindlalt välismaale minema, aga nüüd ei suuda Tarva vastu 25 minutiga silmagi pähe saada. Kahju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tomm Vaata postitust
                  Tarvas tegi julma kolmanda veerandaja ja äkki saadavadki Kuusmaa juba enne jõule puhkusele ära.

                  Arbeti mäng on ikka väga ulmeline. Pidi ju pärast põrgatama õppimist kindlalt välismaale minema, aga nüüd ei suuda Tarva vastu 25 minutiga silmagi pähe saada. Kahju.
                  Mul küll kahju pole, seekord saavad maakad ikka korraliku võidu.

                  Kommentaar


                    Kuusmaal tuleb ilmselt nüüd uut töökohta otsima hakata. Kui pärast sellist mängu kah teda ei vallandata siis ei imestaks kui Kalev/Cramo eestikatel poolfinaali pidama jääb.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Mul küll kahju pole, seekord saavad maakad ikka korraliku võidu.
                      Cramost on mul täiesti ükskõik. Arbetist on kahju

                      Kommentaar


                        Kaotada 6-mehelisele Tarvale ligi 30 punktiga, kelle koosseisus korralik mängija Laksa, Läti mitte just kõige osavam mängija Umbraško, Kalevist välja heidetud Tamm ja Saks, Klandorfi Kalevi tasemele kõlvanud ameeriklane, kes selleks aastakski paremat lepingut ei saanud ning mitte korvpalluri mõõtu välja andev Lindmets. Müts maha tõesti Sõbra ees! VTB liigaks komplekteeritud sats siiski.
                        Täna on tõesti kahju, et saali ei läinud. Aga mängujärgseid kommentaare ootan küll huviga.

                        Kommentaar


                          Teen lehe lahti... Opaa.
                          Rakveres on mingi lõvijook levima hakanud. Spordimehed lammutavad sealkandis koledasti...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Teen lehe lahti... Opaa.
                            Rakveres on mingi lõvijook levima hakanud. Spordimehed lammutavad sealkandis koledasti...
                            Tammeka omad vedas,et Tarva jalgpallurid seda jooki juua ei saanud
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Kaotada 6-mehelisele Tarvale ligi 30 punktiga, kelle koosseisus korralik mängija Laksa, Läti mitte just kõige osavam mängija Umbraško, Kalevist välja heidetud Tamm ja Saks, Klandorfi Kalevi tasemele kõlvanud ameeriklane, kes selleks aastakski paremat lepingut ei saanud ning mitte korvpalluri mõõtu välja andev Lindmets. Müts maha tõesti Sõbra ees! VTB liigaks komplekteeritud sats siiski.
                              Täna on tõesti kahju, et saali ei läinud. Aga mängujärgseid kommentaare ootan küll huviga.
                              Erilist vahet tegelikult ei ole, aga Umbraško on omal ajal ka CSKA-s mänginud minu mäletamist mööda. Aeg on lihtsalt oma töö teinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                                Erilist vahet tegelikult ei ole, aga Umbraško on omal ajal ka CSKA-s mänginud minu mäletamist mööda. Aeg on lihtsalt oma töö teinud.
                                Jah, pean vabandama, pole korvpalliga nii kursis. CV järgi väga korralik mängumees, kuigi jah, mulle siin oldud aja jooksul pole väga sümpatiseerinud, ehk tõesti vanusest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X