320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    cramo poisid on viimasel ajal ikka väga tublid olnud. aga põhimehed on olnud sellises arengus paraku vanad olijad mitte selle aasta uued tulijad(kuigi mu poolt kirutud abbott on olnud väga tubli lõpuks ja teeninud välja oma leiva).aga igaljuhul, tublid on viimastes mängudes oldud küll ja lõpuks on näha pingutamist, mida olen terve hooaja oodanud.
    Mu arust TyShauniga on sama keiss, mis eelmine aasta Nelsoniga. Ainult selle vahega, et Nelsonile ei antud võimalust mängukindlust saada.
    AILTON

    Kommentaar


      reegleid muudetakse!

      Rahvusvaheline korvpalliliit FIBA otsustas alates 1. oktoobrist 2014 muuta viit mängu puudutavat reeglit. Tegemist on suurimate muutustega pärast FIBA otsust kolmepunktijoon kaugemale tõsta.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Kas NBA-s on ka ründelaua järel 14 sekundit rünnakuaega? Tean, et kui alla 14 sekundi on jäänud ning kaitsev meeskond teeb vea, siis tõstetakse aeg jälle 14 sekundi peale, aga ründelaua järel ma küll seda tähele pole pannud.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
          Kas NBA-s on ka ründelaua järel 14 sekundit rünnakuaega? Tean, et kui alla 14 sekundi on jäänud ning kaitsev meeskond teeb vea, siis tõstetakse aeg jälle 14 sekundi peale, aga ründelaua järel ma küll seda tähele pole pannud.
          NBAs on ikka 24sek, aga ehk seal ka muudetakse seda.

          Kommentaar


            Hetkel on siis nii ,et kui on kindel ,et pall jääb sulle , a la vastasmeeskond mängib jalaga, sinu võistkond ründab , 24sekundi kellal on miskine 11 järgi, pannakse 14 peale.Kui on üle 14ne siis maha ei võeta obv. Juhul kui on tegu olukorraga, kus ei ole kindel , kes saab palli , a'la sinu tiim ründab ja sina viskad peale , sellisel juhul lauapalli saatus ei ole eos otsustatud ja kellale tuleb 24. Pmts ongi ründelaud enam vähem ainus olukord(mis mulle siin käigupealt pähe tuleb) kus see 24 peale tõstetakse.Seda siin meie konnatiigis siis.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              No andke andeks, aga Martin Dorbek on lihtsalt kohutav mängija. Isegi see nooruse asi ei vea enam välja.

              Kommentaar


                Miks suurhallis selle ühisliiga mängul alati mingi auto on? Kas parkimisprobleemid?

                Kommentaar


                  Kalev hoidis Himki teisel veerandil 4 punkti peal! Kardetavasti lõpuks küll annavad mängu ära, aga algus on üleootuste positiivne.

                  Kommentaar


                    No Varrak ei ole ikka peatreener! McLeod ja Sokk vist panustasid tänase kaotuse peale. Sellist lollust tegid mõlemad ja krt viimasel minutil ikka tehti laus lollust!
                    Vahepeal oli tunne,et võitlesid vaid Bamba ja lätlane,ning teised lihtsalt viibisid seal.
                    Aga ameeriklased+Sokk võiks küll kuskil mudas mürada.
                    kohtunikud ikka teisel poolajal muutsid oma vilistamistaktikat,aga samas kui meie omad ei tahtnud seda võitu,siis ei saa kedagi muud süüdistada
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      mcleod on ikka täielik tainas,sokku ei süüdista,otse vigastusest taastununa ja pani paremini kui mcleod,muid mehed vähemalt võitlesid ja nii võib veel VTBsse püsima jääda

                      Kommentaar


                        Esimene poolaeg oli ilus, eriti kaitse teisel veerandil, aga huvitav oli see, et just kui oodati või loodeti, et Himki jätkab sama loidu mängu ka teisel poolajal ja üleväljapressiks poldud nagu üldse valmis. Ma arvan, et indiviidide asemel saigi lõpuks hoopis see saatuslikuks, sest edu sulas ikka väga kiirelt ära.

                        Kommentaar


                          Rock andis täna päris vahvalt ära. On surnud ringi puhul nüüd neil variant seetõttu välja kah langeda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Rock andis täna päris vahvalt ära. On surnud ringi puhul nüüd neil variant seetõttu välja kah langeda?
                            Nad võitsid alagrupi ära selle kaotusega. Mängust ma rääkida ei soovi, kuid Delfis saab 1 vahva tugitoolisportlane nüüd paljalt ringile minna vähemalt: http://i.imgur.com/nHNzH3N.png

                            Kommentaar


                              No juutide vastu olid Siena omad nagu hunnik sitta! eriti see valge peapaelaga pesemata tegelane,meenutas oma mängul väga vendasi Sokkusi
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Tarvas 100 : 85 Juventus

                                Algul käima ei saadud, siis teise veerandaja keskelt läks pilt ilusaks.

                                Statline of the game raudselt Rossile
                                19p 13 lauda(5 rl), 9 söötu, 3 steali. Visked 63,3%

                                märkimisväärne veel Laksa 7 kolmest 12st (58%)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X