320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõbra kapsaaeda ka natuke. Neljandal veerandil tundus rünnakuplaan lihtsalt pall Rossile ja saagu mis saab. No ei toiminud, pidevalt jooksti kokku.

    e. Kaitses üritati ka liialt palju trappida. Kui esimesel korral ja võibolla ka teisel korral oli mingigi lootus , siis ülejäänud korrad lõikasid Rocki mängijad hästi ja tekkis kohe lihtne ülekaal. Kardan ka, et see oli nö must win mäng, sest kaua need Tartu mehed sealt kolmese tagant nii sita protsendiga ikka visata suudavad.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Tuleb nõustuda. Sõbral jäi 2 time-outi ka võtmata, kui tablood uskuda. Okei, Ross võib-olla ei vaja puhkust väga, aga Halliku ja mõne teisegi kosutamiseks oleks võinud ju võtta? Ise kaotatud mäng pigem küll..
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Ma usun, et Rockile ja tervele Eesti kossuliigale tuleks kasuks, kui nad Tarva käest tappa saaksid sel korral. Äkki muututaks siis ka pisut ambitsioonikaks, sest viimased aastad on küll ühe koha peal või isegi tagasi tammutud. Kuigi olen pigem Kalevi pooldaja, siis need 4-0 loputusi ei ole huvitav vaadata ja pole kasulik ka kellelegi. Kalev sai ka ju siin head 5-6 aastat tagasi Tarvalt poolfinaalis tappa. Ma arvan, et üldplaanis tuli see neile kasuks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ma usun, et Rockile ja tervele Eesti kossuliigale tuleks kasuks, kui nad Tarva käest tappa saaksid sel korral. Äkki muututaks siis ka pisut ambitsioonikaks, sest viimased aastad on küll ühe koha peal või isegi tagasi tammutud. Kuigi olen pigem Kalevi pooldaja, siis need 4-0 loputusi ei ole huvitav vaadata ja pole kasulik ka kellelegi. Kalev sai ka ju siin head 5-6 aastat tagasi Tarvalt poolfinaalis tappa. Ma arvan, et üldplaanis tuli see neile kasuks.
          Ei. Saadi sisse siiski poolfinaalseerias igipõlise konkurendi Rocki käest, sest põhiturnal jäädi kolmandaks. Tegemist oli siis sisuliselt pankrotijärgse säästutiimiga, kus põhitegelased olid Fisher, Nbasse jjõudnud Akognon, hiljem Owens jne, nt poole pealt kupatati minema kopajuht Johnson jne. Lõppeks jäädi otsustavas mängus poolfinaalis Rockile hirmsa pakiga alla, kuna pool võistkonda oli sisuliselt vigane.
          Muidu nõustun, sealt hakati korralikult tõusma- Varrak jäi abitreeneriks, Kuusmaa palgati TTÜst uuesti treeneriks, ambitsioon saadi tagasi. Aitas ka VTB-ga liitumine, mida muidugi paljud "asjatundjad" pidasid tollal mõttetuks idiootsuseks. Noh...
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Vabandused. Mäletasin valesti ega kontrollinud ka üle. Aga point jääb samaks. Rockile ma arvan, et tuleks kasuks korra finaalist välja jäämine.

            Kommentaar


              Tundub, et Rock võtab nüüd oma. Esimesel veerandil kiskus põnevaks veel, aga need tohutud palli kaotused ja lauas alla jäämine panid Tarva vahepeal isegi 20 punkti kaugusele ja sealt enam ei olnud seda sära näha, mis esimeses. Eks Rakvere ole nagu Valga mingil määral, et tuhhi pealt mängitakse. Dorbek võttis Rossilt mängu isu ära ja teised ei asendanud piisavalt hästi.

              Ei saa mainimata jäta ka Lauri head mängu. Ei ole üllatunud, sest tean et ta on rohkemaks võimeline ja loodan, et Sõber annab talle rohkem võimalust.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Nädalavahetusel selgusid Pärnus miniklassi G4S Noorteliiga võitjad. Lisaks põnevatele ja võitluslikele mängudele, mis sedasorti turniiridega lahutamatult kaasas käivad, pakkus pealtvaatajatele erakordse elamuse Audenetse SK tüdruk Mari-Anna Meimer.


                WNBA tuuakse koju kätte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Miniklassi korv on ju tavapärasest tükk maad madalam?

                  Kommentaar


                    Madalam ole jah..

                    Kui neiu pani soojendusel siis noormees pani mängus.

                    G4S Noorteliiga poiste miniklassi finaalis alistas Salva/Rock I võistkond TTÜ KK/SK RIMi 53:43. Finaalis sai näha ka ühte pealtpanekut, mille sooritas 12-aastane TTÜ/Rimi mängija Ken-Martti Reinart. Vaata videot.

                    Kommentaar


                      Mis seal vahet on, kas soojenduses või mängus. Kui ma olin 12 ja juba 4 aastat trennis käinud, ei hüpanud ma ikka rõngassegi kinni veel. Mis siis, et olin ka tükk maad lühem see aeg. Ma võisin olla vist alles 15, kui sinna pealt hakkasin panema. Ilmselgelt on tegu erilise asjaga. Kuigi mitte ajaloolisega, sest ka aasta enne seda oli üks neiu pealt pannud. Aga siiski on see suur asi.
                      Ma mäletan, et kui käisin Lätis võistlustel, siis jäime ühel korral ka omade poiste mini klassi mängu vaatama. Mängisid meeskonna vastu, kus Sabonise poeg mängis. Ta oli nii pikk, et ühel korral hüppas pea vastu korvilauda lõhki. Seda oli küll imelik näha.

                      Eilsest mängust. Sain alles poole pealt vaatama ja vaatasin, et vahe vaid neli punkti. Aga pärast seda hetke, ei olnud enam mängus nagu põnevust ja tahtmist ja viitsimist ega midagi. Keegi, kes algust nägi oskab kommenteerida?
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Cramo tuli uimasena peale. Raplale anti alguses väga palju ruumi + kõik poolrasked mis Rapla teele saatis läbisid ka rõnga. Said mingi hetk vist isegi +14 peale, aga peale Cramo time auti, Pecherovi mängu tulekut ja Rapla ohtraid vahetusi sai Cramo järgi. Teisele poolajale tuli Cramo vähe suurema tuhhiga peale, Rapla visked enam nii hästi ei kukkunud (Keerles viskas ikka nagu sitta vastu lauda seina) ja pealinna klubi võttis väikse edu sisse. Üldiselt oli mäng selline ,et isegi kui Rapla oli varakult üle kümne ees ,ega neil sellist nägu küll polnud, et võtavad ära. Kõik olid nagu saatusega leppinud juba eos.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          OOHHOOHOOHOOOOOOOO

                          MIDA TEEB VANA PAKS JA CO ???
                          NELJANDAS MÄNGUS 89 SANGA ROCKILE !!! Ülikõva mäng üsna ootamatust kohast. Pärast viimase mängu mannetut esitust ei osanud sellist pauku täna oodata. Kumbki meeskond polnud senise 4 mänguga visanud nii palju punkte kui Tarvas täna (jah, isegi 2 lisaajaga mängul visati vähem!).

                          Hallik oli täna ülikõva (eelmises mängus täielik 0 ) ja muidugi Paiste-Umbraško naasmisest oli kõvasti abi. Endiselt ma ei mõista Jurtomi ignoreerimist... 0 min täna. Vähemalt on homseks otsustavaks mänguks puhanud.

                          P.S Tarva kolmesed - 18st 10 ehk 55,6% , lausa 2,1% kõrgem tabavusprotsent kui 2p visetel.
                          P.P.S Hallikult 10st viskest 8 sisse+5lp + 7 RESULTATIIVSET SÖÖTU !

                          Kommentaar


                            Väga vinge raisk.
                            Kui vaid suudaks homme ka ühe sellise mängu teha, aga noh..elame-näeme. Ja Span on küll paras sitt

                            Kommentaar


                              Endiselt ma ei mõista Jurtomi ignoreerimist... 0 min täna.
                              Itaalia liiga mees on viimasel ajal ikka üsna null olnud, ei imesta. Aga Tarval ongi vahetusmängijate mänguaeg sel hooajal üsna ettearvamatu olnud. Täna ei saanud ka Peterson mänguaega, kes oli vahepeal kindel vahetusmees, samas mängis Laur, kes viimasel ajal on pikalt pingil istunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Itaalia liiga mees on viimasel ajal ikka üsna null olnud, ei imesta. Aga Tarval ongi vahetusmängijate mänguaeg sel hooajal üsna ettearvamatu olnud. Täna ei saanud ka Peterson mänguaega, kes oli vahepeal kindel vahetusmees, samas mängis Laur, kes viimasel ajal on pikalt pingil istunud.
                                Paiste sai terveks lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X