320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panin see aasta esmakordselt Eesti kossu käima. Viis sekundit läks ja kostus "viga Doronin". Panin naerdes kinni tagasi, midagi pole muutunud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Mina küll selles nii kindel pole, kuigi paberil on Cramo eelis ülisuur. Cramo nõrk koht võib peituda selles, et nad pole ammu tõsiseid mänge mänginud ja keskendumisega võib probleeme olla. Kui Rock mängib nii nagu kohati hooaja keskel, võib kõike juhtuda.
      Ah, ole nüüd. Rocki djüüdid panevad finaalipääsu pärast nädal otsa pidu (noh, et sai häbist hoidutud) ja keegi esimesele kahele mängule ei jõua. Seejärel enam lihtsalt ei viitsita.

      Kommentaar


        Ma arvan, et Rockile oleks kaotus kasuks tulnud. Äkki oleks tehtud suuremaid muudatusi. Klubi struktuur on ju hästi üles ehitatud ja potentsiaali on, aga toodavad ikka jama. Aeg ajalt teevad häid mänge, aga neid jääb aina vähemaks ja vähemaks. Ka Rakvere vastu olid püsti hädas (Ka Kalev on olnud) ja kordagi ei tekkinud sellist tunnet, et Rock võtaks enda ära.

        Samas tule tunnistada, et eksisin ka nende suhtes. Tanel Sokk ikkagi võttis enda peale ja tegi ära mängu.

        Aga finaal tuleb igav ja ühekülgne. +20 kõik mängud
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Eile esimesel kolmel veerandajal tuli ikka sellist koduvilet, et pani kahe käega peast haarama! See mis oli esimeses mängus kindel ebasportlik viga oli eile jeeli-jeeli vigagi. Või olukorrad kus kaks meest kõrvuti jooksevad ja järsku Tarva pool sealt vea saab. Või siis kui Haughton kaitses seisab käed üleval ja keegi vastu teda hüppamisega Haughtonile vea teenib.

          Samas lõpuks viimasel veerandil jättis ikkagi Tarvas ise otsustamata mängu. Špani liialt pehmelt lahendatud kiirrünnak+ Haughtoni korvi alt mööda panemine.... oleks need 4p lisaks olnud, oleks mängu lõpp võinud vähe teine olla. Eks seda valusat tehnilist praaki oli veelgi... ütleme nii, et ei võetud viimase 10 minutiga seda pakutud võitu ära ja kahju on!

          Teisest küljest muidugi on hea meel, et ei pea finaalis Cramo vastu mängima. Rock saab seal niimoodi põske, et siga ka ei söö. Nulliseeriad jätkuvad for sure.

          Kommentaar


            Jumal te ikka üldse ei jaga korvpallist midagi. Rock võtab 4-3 ära. Seda siis eeldusel, kui Augustas saab ikka mängida.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Eile esimesel kolmel veerandajal tuli ikka sellist koduvilet, et pani kahe käega peast haarama! See mis oli esimeses mängus kindel ebasportlik viga oli eile jeeli-jeeli vigagi. Või olukorrad kus kaks meest kõrvuti jooksevad ja järsku Tarva pool sealt vea saab. Või siis kui Haughton kaitses seisab käed üleval ja keegi vastu teda hüppamisega Haughtonile vea teenib.

              Samas lõpuks viimasel veerandil jättis ikkagi Tarvas ise otsustamata mängu. Špani liialt pehmelt lahendatud kiirrünnak+ Haughtoni korvi alt mööda panemine.... oleks need 4p lisaks olnud, oleks mängu lõpp võinud vähe teine olla. Eks seda valusat tehnilist praaki oli veelgi... ütleme nii, et ei võetud viimase 10 minutiga seda pakutud võitu ära ja kahju on!

              Teisest küljest muidugi on hea meel, et ei pea finaalis Cramo vastu mängima. Rock saab seal niimoodi põske, et siga ka ei söö. Nulliseeriad jätkuvad for sure.
              Kordusest oli minu meelest näha, et Špani vise oleks pidanud kaks punkti olema, Kurbas puutus palli pärast tagalaupõrget.
              Võis olla ka murdemoment, kuid....tagantjärele väga raske öelda. Paljuski lubati tegutseda jõulisemalt kaitses kui varasemates mängudes ja see tundus rohkem Tartule sobivat.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Kuigi Cramo kindlalt favoriit, siis Rocki ma veel maha ei kannaks. Tarva vastu juhtus Rockil pealegi olema kohutav kolmeste tabavus; mis see oligi vahepeal? Neljateistkümnest üks?

                Rockil tegelikult ärapanijad on; Talts, Kriisa, Sokk, Peciukevicius, kes tähtsatel momentidel on võimelised ära panema. Arvan, et kui Peciukevicius mängib, siis võivad Rockil mingid võimalused olla; kui mitte, siis tundub enam kui tõenäoline et Rockil jääb teravusest puudu ning karikas rändab taaskord Tallinnasse.

                Kommentaar


                  Hmm, mul korraks tekkis kiusatus pakkuda kellelegi diili, et kuuspakk vahele, kas Kalev võtab nulliga või ei võta.... aga kes Kalevit teab, äkki korraks lasevad ennest lõdvaks. Olen nõus selle kuuspaki diili tegema selle peale, et Tartu ei võida ÜLE ÜHE mängu seerias (ehk minu võit kui seis jääb 4:0 või 4:1 Cramole, kõikidel ülejäänud juhtudel mulle kaotus).

                  Kommentaar


                    Tartu võimalus on see, et Kalevil pole ammu tõsiseid kohtumisi olnud ja nende Tarva mängude järel nad kahtlemata lähevad suuremal/väiksemal määral mütsiga lööma. See võib lasta Rockil hoog sisse saada ja mõni mäng äravõtta. Tõenäolsus, et seda juhtub rohkem, kui ühes mängus on muidugi väga väike.

                    Kommentaar


                      Mida siinne rahvas Brandis Raley-Rossi koondiseteemast ja üldse sellisest "kodustamisest" arvab? 28aastane ameeriklane on siis selgelt välja öelnud, et sooviks Eesti koondise eest mängida.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et kui me tahaks kedagi kodustada, siis võiks olla mingi parem vend. Noh, Gruusial on ju näiteks Ricky Hickman. Muidugi, Eesti passi ju niisama ei jagata, eriti veel välissportlastele, kes Eestit esindada tahavad. Elegari oleks võinud kodustada kurat.

                        E: Vastan küsimusele ka Mind ei häiriks, aga selge on see, et mängijal peaks olema Eestiga mingi side ja muidugi peab ta koondisele ka väga-väga suure panuse andma. Rollimängijal poleks minu arvates mõtet. Küll see hetk varsti tuleb, Baltimaad on varsti, kui juba mitte praegu Euroopas, ainsad, kellel ühtegi importi pole

                        Kommentaar


                          Mina kodustamist ei poolda ja vaadates valitsuse viimaste aastate poliitikat eriteenete eest kodakondsuse andmisel, võib selle teema ka ära unustada.
                          Pealegi pole Rossi positsioonile ka otseselt kedagi vaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Mina kodustamist ei poolda ja vaadates valitsuse viimaste aastate poliitikat eriteenete eest kodakondsuse andmisel, võib selle teema ka ära unustada.
                            Pealegi pole Rossi positsioonile ka otseselt kedagi vaja.
                            Jap, kui kedagi, siis pikka ja head tsentrit.
                            Samas võidakse ka korralikult ämbrisse astuda, Bamba Fall on hea näide; olid siin vahepeal suured jutud liikvel, et äkki saabki kodakondsuse ja järgmine-ülejärgmine hooaeg algas allakäik; eelmine aasta sai üldse Cramost sule sappa.
                            Nüüd siis maandunud ta Riias, ei ole jälginud, kuidas ta seal on mänginud.
                            Aga mida neid mustanahalisi siia vedada, saame enda Taltside ja teiste poistega kah kenasti hakkama; mängima peab ikka eestlaste tiim, mitte välismaalastega tugevdatud eestlaste tiim. Sellisel juhul oleks põhimõtteliselt tegemist ju klubiga, mitte koondisega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Auba Vaata postitust
                              Mida siinne rahvas Brandis Raley-Rossi koondiseteemast ja üldse sellisest "kodustamisest" arvab? 28aastane ameeriklane on siis selgelt välja öelnud, et sooviks Eesti koondise eest mängida.
                              ega ross ei ole välja öelnud et ta tahaks olla eesti kodanik ja on nõus selleks loobuma praegusest usa kodanikustaatusest. keegi selle talle ka selgeks teeks, siis ilmselt enam nii huvitav polekski

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                ega ross ei ole välja öelnud et ta tahaks olla eesti kodanik ja on nõus selleks loobuma praegusest usa kodanikustaatusest. keegi selle talle ka selgeks teeks, siis ilmselt enam nii huvitav polekski
                                Väidetavalt on ta siiski teadlik, et peab sel juhul USA passist loobuma ja tahab sellele vaatamata Eesti passi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X