320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selles suhtes ei sünni Rummast paremat kunagi.viie minutiga 5 viga või mis ta "rekordid" olidki
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      Just nii oligi! Aga Matic ei arvanud et Burlacu vea teeb. Ta arvas et vastane ründab ja kaljula on kaitses kindlam, aga Burlacu väänas tõesti vea ja ega MAtic ju rahul ei olnud. seepärast ka johnson kohe tagasi, sest peale vabakaid oleks kalev ju ründmama hakanud, see muidugi ka oleneb, aga üldiselt nii siis olukorrast.
      Sa ei saa ikka aru, Johnson toodi sisse ENNE Burlacu viga, mitte pärast.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Sa ei saa ikka aru, Johnson toodi sisse ENNE Burlacu viga, mitte pärast.
        sry võibla küll,lühimälu sel juhul mul!
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Algselt postitas 17
          Sa ei saa ikka aru, Johnson toodi sisse ENNE Burlacu viga, mitte pärast.
          sry võibla küll,lühimälu sel juhul mul!
          Ei ole sinu mälul viga midagi. Mäletan ise ka selgelt, et pärast esimest viga vahetati välja ja paar sekundit hiljem pärast Burlacu viga pandi sisse tagasi.

          Kommentaar


            sitasti mäletate siis.



            edit - ajasin ise ka veits sokki, Kaljulat siiski ei toodud vea tegemiseks, kaitsetöö vist oli siis õige vastus. võimaeisaa enam ise ka aru

            Kommentaar


              Budulojus ei tea korvpallist vist midagi st mängijatest . Kodus Kyiviga mängides näitas selgelt ära mis juhtub siis kui kriisat pole - tekkis kerge kaos.Ning miks kriisa katpen on? No see on ju kõige idiootsem küsimus üldse ju . Tüübil on vanust , kogemusi , motiveerib võistkonnakaaslasi (eriti sokku ,kes hakkab vaikselt enesekindlust leidma) ning tüüp on alati 100 prosa mänguks valmis ning võitleb lahtiste pallide pärast isegi siis kui see audis on ! Olgu et vahel pingutab oma hullude söötudega üle kuid paremat pallivarjajat pole eestis ,isegi baltiliigas olemas. Mängustiililt sarnaneb eelmise aasta Kalevi eurosarja vastase Fenerbache tagamängija Damir Mrsic-iga.
              Kalev tooks palli ka siis aeglaselt üle kui neil allen iverson oleks , sest nende mänguskeem on selline.
              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


              Koss on lahe

              Kommentaar


                Algselt postitas K1ly Vaata postitust
                kaljula toodigi sisse kaitsemängu parandamiseks aga burlacu tegi vea mis oli meeskonnale 5 ndaks ning millele järgnesid vabavisked , seega ei olnud mõttet kaljulat enam "kaitseks" platsil hoida ning vahetati kohe välja.

                Budulojus ei tea korvpallist vist midagi st mängijatest . Kodus Kyiviga mängides näitas selgelt ära mis juhtub siis kui kriisat pole - tekkis kerge kaos.Ning miks kriisa katpen on? No see on ju kõige idiootsem küsimus üldse ju . Tüübil on vanust , kogemusi , motiveerib võistkonnakaaslasi (eriti sokku ,kes hakkab vaikselt enesekindlust leidma) ning tüüp on alati 100 prosa mänguks valmis ning võitleb lahtiste pallide pärast isegi siis kui see audis on ! Olgu et vahel pingutab oma hullude söötudega üle kuid paremat pallivarjajat pole eestis ,isegi baltiliigas olemas. Mängustiililt sarnaneb eelmise aasta Kalevi eurosarja vastase Fenerbache tagamängija Damir Mrsic-iga.
                Kalev tooks palli ka siis aeglaselt üle kui neil allen iverson oleks , sest nende mänguskeem on selline.
                arvan et tean korvpallist nii mõndagi ja see minu isiklik arvamus Kriisast.minu jaoks ülehinnatud tegelane.eilse kaotuse paneks tema süüks,kuidas saab meeskonna kapten olla selline kes kõige rohkem palli kaotab.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  arvan et tean korvpallist nii mõndagi ja see minu isiklik arvamus Kriisast.minu jaoks ülehinnatud tegelane.eilse kaotuse paneks tema süüks,kuidas saab meeskonna kapten olla selline kes kõige rohkem palli kaotab.

                  Minu jaoks aga on kaotuse tekitaja Reed.
                  Seda isegi mitte viimase veaga, vaid tabamata vabavisetega.
                  Nii palju ei saa lihtsalt mööda visata.
                  Panuseid juba ju saalis tehti, kas tabab või mitte
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Kriisa puhul on lihtne-põrgata vähem ja praak kaob.Tegelt on ta siiski ülesmäge liikumas,paar aastat tagasi oli tunne,et tast ei saagi asja.Ego oli matsil ikka võimas.Aga kaptenina ja mängujuhina tulebki talt palju nõuda,eile patustas siiski liialt,aga vastane oli tugev ja tegijal juhtub.Nüüd jaotub tal energia ühtlasemalt,vanus ja kogemused aitavad.Ega Eestis väga moment paremat võtta pole.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                      Minu jaoks aga on kaotuse tekitaja Reed.
                      Seda isegi mitte viimase veaga, vaid tabamata vabavisetega.
                      Nii palju ei saa lihtsalt mööda visata.
                      Panuseid juba ju saalis tehti, kas tabab või mitte
                      Mis panuseid selles suhtes tehti? ta tõukab ju vabakaid suht kindlalt mööda. Riskivaba panus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Mis panuseid selles suhtes tehti? ta tõukab ju vabakaid suht kindlalt mööda. Riskivaba panus?

                        Üsna riskivaba oli tõesti.
                        Kuid õllede peale kihlvedusid seal tehti ja tabavuste puhul ka osteti
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Reed olevalt juba 3-aastaselt korvpalli mängima hakanud ja noorena koguaeg endast vanemate vastu , seega ei jäänud tal muud üle kui osavalt keerutada/petta ja poolhaake panna, kuna muud moodi viskele ta ei saanud :P - sellest siis tuleneb ka olematu visketehnika(vist)

                          Ja muide Virtus sai just Girona käest võõrsil hullema paki kui Kalev
                          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                          Koss on lahe

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            arvan et tean korvpallist nii mõndagi ja see minu isiklik arvamus Kriisast.minu jaoks ülehinnatud tegelane.eilse kaotuse paneks tema süüks,kuidas saab meeskonna kapten olla selline kes kõige rohkem palli kaotab.
                            Kriisa on meeskonnas vähemalt sama tähtis mees kui seda on Reed või Kangur (lauas sellele mehel Eestis vastast ei ole). Väita, et Kriisa on "ülehinnatud tegelane" (sinu julgemaid sõnavõtte ei hakka tsiteerima, need tuleks ära kustutada siit), on üks võimalus näidata oma ignorantsust antud spordiala tundmisel.
                            Kriisa on Eestis hetkel kindlasti parim mängujuht - viset on, kiirust ja pallikäsitlust ning väljakunägemist samuti. Võitleb alati lõpuni ja praeguses satsis on ilmselt üks enesekindlamaid mängijaid (siit ka ilmselge põhjus, miks tema kapten on).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Neth Vaata postitust
                              Kriisa on Eestis hetkel kindlasti parim mängujuht - viset on, kiirust ja pallikäsitlust ning väljakunägemist samuti.
                              Ilma naljata, Kriisa visketehnika on juba nii algeline, et nõnda õla pealt tõugates ei saa kuidagi kaugviskeid hea protsendiga tabada. Samuti on ta nii ebastabiilne, teeb totaalselt arusaamatuid otsuseid ja põrgatamisest satub vahel ka liiga vaimustusse, et unustab kaaslased ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas v6hiv66ras Vaata postitust
                                Ilma naljata, Kriisa visketehnika on juba nii algeline, et nõnda õla pealt tõugates ei saa kuidagi kaugviskeid hea protsendiga tabada. Samuti on ta nii ebastabiilne, teeb totaalselt arusaamatuid otsuseid ja põrgatamisest satub vahel ka liiga vaimustusse, et unustab kaaslased ära.
                                Huvitaval kombel on see algelise visketehnikaga kobakäpp Eesti parim viskaja ka peale Kullamäed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X