320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elagu Ehitustööriist.

    Kommentaar


      Kordan oma delfis öeldut - seeoli imeline õhtu Kalevi Spordihallis.

      Kommentaar


        Mis pagana imeline?Trenni ei saanud absoluutselt teha,sest mingid tüübid jalutavad õlletopsi ja küüslauguleibadega üle vaiba.Tõsiselt imeline...
        Aga kommentaariks nende tantsutüdrukute kohta-Kas enam jubedam saab olla?Kõik tantsud on täpselt ühesugused ja väga igavad.Pealegi tundus mulle,et see oli nende teine koosseis vmt.

        Kommentaar


          Räige OT, aga kui ahvid segavad, siis tuleb teil lihtsalt mingi kõvem tegelane sinna valvama võtta. Omal ajal sai seal teisel pool kogu aeg tennist mängitud ja ka jalutasid pidevalt mingid kalbassid üle platsi, kui ütlesid, et tõmmaku uttu, siis möliseti vastu ka veel. Kestis see igatahes täpselt niikaua, kuni teise grupi vähe äkilisema olemisega treener ühele laiajale lihtsalt lõuga sõitis. Ei tea, kas jutt levis või mis, igatahes rohkem mingit heegeldamist ei olnud. Aga jah, ilusad ajad olid, pea iga nädal sai üks eestikate mäng või rohkemgi tasuta ära nähtud.
          Ja kui nüüd teemasse ka natuke rääkida, siis mul on ainult üks küsimus - miks see meeskond kogu aeg nii ei mängi?!
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Klge te kaks olete ikka udud küll... Mis krdi trenn...Kui käib Kalevi mäng siis käib mäng - istuge ja vaadake.
            Muus osas on teema tuttav,kaks eelmist aastat on isegi seal sporditud, samaaegselt käisid esi ja teise liiga mängud, aga no need ei kannata jälgimist.

            Aga eks see Kalevi saalis jälgimine on ikka ehe tõestus, et Saku suurhalli oli vaja. Ma tulin pool tundi varem ja parkisin auto kuhugi pärapõrgusse, sest Spordihalli mber parklates ruumi polnud. Ja kohad olid ka vabad üksikud. VIP loosis õnneks rohkem ja mina jõudsin napilt normaalse istekoha saada. Aga no palju inimesi seisis.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Räige OT, aga kui ahvid segavad, siis tuleb teil lihtsalt mingi kõvem tegelane sinna valvama võtta. Omal ajal sai seal teisel pool kogu aeg tennist mängitud ja ka jalutasid pidevalt mingid kalbassid üle platsi, kui ütlesid, et tõmmaku uttu, siis möliseti vastu ka veel. Kestis see igatahes täpselt niikaua, kuni teise grupi vähe äkilisema olemisega treener ühele laiajale lihtsalt lõuga sõitis. Ei tea, kas jutt levis või mis, igatahes rohkem mingit heegeldamist ei olnud. Aga jah, ilusad ajad olid, pea iga nädal sai üks eestikate mäng või rohkemgi tasuta ära nähtud.
              OT jätkub:
              Kalevi hall on üldse kõige jubedam kõige jubedam koht, kus ma olen võistelnud. See puupõrandaga "sulgpalliväljak" ja tennisega paralleelselt toimunud rühmvõimlemise võistlused lõid ikka meeleolu missuguse. See, kuidas muusika suudeti käima panna täpselt otsustava punkti ajal oli Murphy seaduste tipp. Lisaks jäi Kalevi hall ka meelde kui selle tobeda reegli sisseõnnistamispaik.

              Järeldan, et Bianconera tegeleb tantsu/võimlemisega või on tõesti sinna vaipkate maha pandud?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Bianconera tegeleb tõesti võimlemisega ja härra Vincenti jutt on tõesti õige,et on vaja karmi olemisega treenerit.
                Ja õige on ka see,et Kalevi hall on üks viimsepeal pommiauk,mis vajaks tõsist remonti ja laiendust (nii seestpoolt,kui ka näiteks parkla arvelt)

                Kommentaar


                  miks ma käin rocki mänge vaatamas? et näha kuidas nad saavad kotte mingitelt "poolhaagiga poolneegritelt" suhu?
                  tõesti mehed, minge persse, kui te isegi panevisesesesist ei suuda võita, siis mida vittu te tahate saavutada Riiast? 40 sangaga Baronsi käest
                  tõsiselt närvi ajas see mäng eile, sa peale mängu 3 suitsu jutti tõmmatud
                  ning sry aab, et pudeliga pihta said, see oli mõeldud tervele rocki meeskonnale
                  ja nad saavad palka ka sellise mängu eest? no tra kuidas saab selline võistkond nii mängida, arumaisaa
                  mingi dude hakkas väga laiama, ning otsima kes pudeli viskas, ütlesin, et mina, madina tulemusena tuli falcki turva ka
                  ei hakka õigustama pudeli viskamist, kuid selline mäng ajas tõsiselt närvi
                  ja hakata ütlema, et miks sa pudeliga viskad, pole rocki süü, et kohtunik võttis vile jumal teab kust
                  siis vastuseks sellele on see, et rock oli terve mäng pede seisuses, ning kohtuniku kritiseerima hakata peale sellist mängu on ka absurdne
                  ja aplasu neile peale sellist mängu? fuck off lambakari
                  peaks neile palka maksma tulemuste põhjal, oled sitt, söögiraha ei saa
                  mõni mees jääks päris nälga
                  ei hoia midagi tagasi, sest sellist sitta mis eile näha sai, pole ammu (väääga ammu) näinud
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    miks ma käin rocki mänge vaatamas? et näha kuidas nad saavad kotte mingitelt "poolhaagiga poolneegritelt" suhu?
                    tõesti mehed, minge persse, kui te isegi panevisesesesist ei suuda võita, siis mida vittu te tahate saavutada Riiast? 40 sangaga Baronsi käest
                    tõsiselt närvi ajas see mäng eile, sa peale mängu 3 suitsu jutti tõmmatud
                    ning sry aab, et pudeliga pihta said, see oli mõeldud tervele rocki meeskonnale
                    ja nad saavad palka ka sellise mängu eest? no tra kuidas saab selline võistkond nii mängida, arumaisaa
                    mingi dude hakkas väga laiama, ning otsima kes pudeli viskas, ütlesin, et mina, madina tulemusena tuli falcki turva ka
                    ei hakka õigustama pudeli viskamist, kuid selline mäng ajas tõsiselt närvi
                    ja hakata ütlema, et miks sa pudeliga viskad, pole rocki süü, et kohtunik võttis vile jumal teab kust
                    siis vastuseks sellele on see, et rock oli terve mäng pede seisuses, ning kohtuniku kritiseerima hakata peale sellist mängu on ka absurdne
                    ja aplasu neile peale sellist mängu? fuck off lambakari
                    peaks neile palka maksma tulemuste põhjal, oled sitt, söögiraha ei saa
                    mõni mees jääks päris nälga
                    ei hoia midagi tagasi, sest sellist sitta mis eile näha sai, pole ammu (väääga ammu) näinud
                    Pudeliga mitte visata, aga sõnakasutus ja käitumismaneer viitavad vaimuhaigusele. Palun kiiresti arstide poole pöörduda.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mnjah, aga isegi sel mainitud imelisel Kalevi mängul läks ikka olek korraks väga morniks, kui tuli teada Rocki ühepunktisest kaotusest.
                      See on ikka väga piinlik lugu - häbi suisa. Loodame, et peatreener võtab mehed kokku ja see mõõn peatatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Pudeliga mitte visata, aga sõnakasutus ja käitumismaneer viitavad vaimuhaigusele. Palun kiiresti arstide poole pöörduda.
                        dude, sa ei tunnegi mind, ning hakkad laimama sõnakasutuse eest?
                        ning kui sa ei tunne ühegi võistkonna vastu sellist poolehoidu, et sitta mängu nähes lähed ahastusse, siis on see sinu probleem
                        rock vedas mind alt, võib öelda, et kõiki fänne ja ma ei tohi öelda nende kohta mida sülg suhu toob?
                        mis ma siis peaksin ütlema "jama, et kaotasite, järgmine kord läheb paremini?"
                        sellist juttu ei taha, ning kogu hooaeg on räägitud super rockist, kuid ikka tulevad mingid lampi kaotused sisse
                        sellisel juhul võin rocki maha teha nii nagu hing ihkab, ja üksi koer ei haugu
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Eesti korvpalli meistriliigas näitas Rakvere Tarvas koduväljakul hambaid teisipäeval Balti liigas Kedainiai Nevežise purustanud BC Kalev/Cramole, kuid pidi lõpuks vastaste 106:91 paremust tunnistama.

                          Avapoolaja järel 52:59 kaotusseisus olnud Tarvas võitis kolmanda veerandaja seitsme punktiga 22:15, kuid andis viigiseisu käest, jäädes viimasel neljandikul alla 17:32.

                          Võitjate poolel hiilgas James Allen, kes viskas koguni 49 punkti (vv 7/8, 2p 6/15, 3p 10/15). Kristo Saage toetas kaotajaid 14 silmaga.

                          Kalevi eest viskas üle 26 punkti kolm meest, Travis Reedi arvele kanti 28, Kendrick Johnsoni kontole 27 ja Catalin Burlacu nimele 26 silma. Burlacu ja Reed hankisid mõlemad ka 15 lauapalli.

                          Liigatabelis jätkab Kalev 23 võidu ja 5 kaotusega teisel kohal. Tarvas hoiab 12 võidu ja 17 kaotusega kaheksandat kohta. Kohtumistes Tartu Ülikool/Rockiga korrutatakse Kalevi võidud-kaotused kahega.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust


                            Võitjate poolel hiilgas James Allen, kes viskas koguni 49 punkti (vv 7/8, 2p 6/15, 3p 10/15).
                            Tegelikult siis ikka kaotajate poolel.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              eilne Tähtede Mäng oli nii ja naa
                              mäng ise oli vinks ja vonks
                              aga pealtpaneku võistlus oli küll komöödia
                              esimesena olnud Klemmer oli super, kõik 3 õnnestusid, ning viimane oli jalgadevahelt. kuid sai suht kehvad punktid (sõber on tropp)
                              vannessa oli ka ikka ülisitt, mingi lastedonkid olid ja sõber pani 5 punkti
                              huvitav kas ta tahtis nalja teha?
                              kui oleks hinnatud objektiivselt, siis poleks reed kinldasti finaali saanud
                              kahju, et Generalil ei õnnestunud, oleks olnud üks favoriite
                              ja kui donk ebaõnnestub, siis anda uuesti proovida, mitte 1 anda
                              läbimõtlemata oli see võistlus, ning kui kanguril üks katse ebaõnnestus, siis tema sai uue katse. ju taheti vägaisi finaali viia (kuigi sinna ta ei jõudnudki)
                              see donkivõistlus tõi tervele Tähtede Mängule sitamaitse suhu
                              hea, et lõuna võitis vähemalt
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                No siis munatakse sellega juba teist aastat järjest. Leiutatakse poole võistluse pealt reegleid juurde-maha ja korraldajatestki keegi ei tea õieti, kuidas siis nüüd tegema peaks. Rääkimata sellest, et mängijad vahivad ka ringi nagu peata kanad, et mitu katset mul nüüd veel on. Nagu ma aru olen saanud, siis seekord loeti ka nt ebaõnnestunud ettesööt kohe ebaõnnestunud dongiks - no mida veel. Loll on võrrelda muidugi NBAga, aga isegi seal antakse mehele finaalis kasvõi kümme katset, et rahvas saaks ikka asja ära näha. Pluss veel muidugi totrad kohtunikud, ja ega kiita ei saa ka osasid mängijaid, kes poole kõvaga peale tulevad. Dongivõistlus on üks oodatumaid showelemente üldse iga tähtede mängu juures, siis tuleks see ka vastavalt korraldada ja läbi mõelda, mitte et näete mehed, siin on pall, pange nüüd siva oma laksud ära, et saaks ikka mänguga edasi minna.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X