320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, jah...

    "Läheme mängima, aga mul lihtsalt ei ole millegagi vastu hakata," ütleb Dorbek otsekoheselt. "Oleme farmina tegutsenud ja farmile esitatavad nõudmised täitnud. Nüüd on mõned vigastatud, mõni Kalevisse viidud. Ega mul varasalv lõputu ole."

    Rohkem momendil tsitaate ei leidnud, aga ta on sellist farmijuttu rohkemgi ajanud. No milleks? Ütle kasvõi, et anname endast kõik ja tuleb mis tuleb, mitte "ah, kindlasti kaotame".
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Võibolla tõesti, otsisin ehk liiga sügavat mõtet Dorbeku jutus.

      Kommentaar


        Neid videoklippe on alati võimalik erinevalt tõlgendada,sest täit juttu meile ei pakuta.Ma ei tea,miks.Nii ka antud juhul.Ilmselgelt oli Dorbekult küsitud äsja(mis telepildist välja jäetud)-kas on varianti võita Suurt Kalevit?Eks ta siis vastas.Samas tema vastuseid kuulates-vaadates,võtab alati muhelema,näha on, kuidas emotsionaalsel mehel närvidega parajasti on...
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Vana Dorbek võib ükskõik kui kõva treener olla, aga tänast mängujärgset ETV intervjuud vaadates lõi mul igatahes seieri sirgelt punasesse. Jälle peaaegu pisarate saatel seesama halisev ila "ei noo äää üüü, ega ma ju ei saagi võita, mul pole enam neid mehi, kes enne olid". Kurat, kui treener kogu aeg sellist pläma ajab, kust siis meestel see eneseusk tulema peaks? Okei, Toome võeti jah Kalevisse ja tegi täna Raplale küllalt palju pahandust, eks vaatasin siis järgi, keda veel Dorbekul enam ei ole (suur ja paha Cramo ju väidetavalt lausa pooled mehed endale rebind). Ennäe imet, võrreldes selle põhiturniiri võidumänguga puudus täna lisaks Toomele ja tookord vaid kaks minutit mänginud Langile ainult Newbill, ülejäänud olid kõik platsil. Kuid see-eest oli lisandunud Jallow. Mitte midagi drastilist ühesõnaga, aga turumuti kombel vingumist on jälle taevani - mees, kurat, mängi (st juhenda ja innusta oma poisse, tublid poisid on), aga ära vigise kogu aeg nagu mõni eit!
          No kui raplast juba Toome ja Newby puudu on ning pealegi üks keskmängija Sten Möldre veel vigastatud , siis ei ole tõesti absoluutselt mingeid varjante Kalevile vastu saada. Ning pealegi Dorbek oli peale Kalevi mängu meestele üle pika aja positiivset hinnangut avaldanud , et nad publiku ees päris häbisse ei jäänud .Kahju nägin Raplas pronkimängude potentsiaali , kuid siis oleks pidanud ka põhiturniiril parema koha saama .
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            BBL´i meistriks tuli Rytas võites Žalgirist 81:77. Loodetavadasti jõuavad järgmine aasta Eesti klubid ka kaugemale ja võib-olla isegi medalile.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              BBL´i meistriks tuli Rytas võites ˇalgirist 81:77. Loodetavadasti jõuavad järgmine aasta Eesti klubid ka kaugemale ja võib-olla isegi medalile.
              Jaah,tore oleks kui vinaalis lööks Kalev Rock'i
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                ohjah
                Eesti korvpallurid
                Neist saaks juba hea raamatu kirjutada-100% bestseller-ja mitte kossu mängimisest.
                Viimased kaks peatükki lisandusid pärast viimast veerandfinaali ja eile tartus olles.
                Loodetavasti on siiski tulemas mingi põlvkond kes vähemalt hooaja kestes suudab asja proffessionaalselt võtta...
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Sai siis täna üle tüki aja jälle korvpalli vaatamas käidud. Ei ole seal midagi muutunud. Suslov ja mingi teine ülekaaluline karupoeg vilistasid jälle ikka nii metsa, et hoia või peast kinni. Siis Müürsepp, Kullamäe võeti nii kenasti kinni et tekkis tunne, et miks fännid neid kahte muidusööjat nii kangesti koondisesse soovivad?

                  Nybitil hoidis mängu üleval Timmu, kes juhtis meeksonda nagu vana Tiit ennemuiste. Lauas ikka omati Rock kenasti ära (40-24). Korra saab siis veel seda tartu ülemakstud satsi tln-s näha

                  Kommentaar


                    türademaa, us ja a
                    ei viitsi isegi enam sõimata rocki, niigi omadega perses
                    viimase kodumängu järel ütles mürka, et rahvast oli sellepärast nii vähe, et praegu on tudengipäevad ja ilusad ilmad
                    no mida perset mees, kui te nii sitasti mängite, siis ime ka, et rahvas ei tule teid vaatama
                    kamp sitapätakaid
                    minu enda arvamus on see, et bailey tulek algatas allakäigu, sisekliima läks persse
                    ning kui tein, viiask ja bailey käivad nädala keskel klubis, ja on maani täis, siis ime ka, et võistkond hästi ei mängi
                    vaadage peeglise rotid, hetkel teist sitemaid mängijaid ei ole
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      1-2 koht tallinna päralt ja 3-4 tartu siseasi.ilusju kui rock igalrindel tappa saab
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Balti liiga mõttetu?

                        Kurb, kurb...
                        Mürkast võib ju isee-enest aru saada, temal tõesti on kilometraa˛ juba suhteliselt suureks läinud. Aga sellepärast hakata maha tegema liigat, mis ainsana siinsetele tagaõue NBA-meestele korraliku korvpalli hõngugi pakub? Pealegi, mitu miljonit maksta vananevale staarile lihtsalt eestikate eest?
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          Mürka tee viib Sõbra juurde Rakverre.Hakake aga pubisid ja teisi meelehautus kohti ehitama.Pankroti ohtu pole!
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Homme siis hakkab Eesti KML-i finaal. Eks ta tuleb pingeline ja ei ole võimatu et kasutatakse kõik 7 mängu ära. Ise hoian pöialt Kalev/Cramo-le. Võtmemängijad on minu arust rockil: kullamäe, kikerpill, allingu ja kalevil: reed, johnson, arbet! Tuleb põnev finaalseeria.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              ideaalne oleks 4-1 või 4-3. rockile muidugi, siis saab viimast mängu kodus näha
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                hooaja lõpus kirjutan midagi pikemat ka Rocki telgitagustest
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X