320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pronks siis Faustole. Mäng ise oli tegelt masendav. Skoor ka vastav: 53:51. Sisse saadi harva. Palju palli kaotusi. Meenutas rohkem C-klassi mänge.
    Aga lõpp oli see eest milline.
    6.6 sekundit mängida, kui faustol sekund rünnaku lõpuni.
    Tagamets saab kolmese taga palli (olles juba varem eksinud) ja saadab nii rõngasse, et korvialt mingi leedukas saab sisse. Tabloo näitab 0.7 sekundit, aga tegelt on 1.7 ... lasti üle joosta. Tiit Sokk võttis time oudi. Sten-Timmu söödab keskelt välja. Kolm meest jooksevad kõik vasakusse äärde ja riis nagu hakkaks ringiga minema ka sinna ja siis sokk söötis rõnga kohale ning riis saab kätte ja upitab, aga kaitsja lendas ka õhku ja pall veereb üle rõnga. Riis päris hästi ei kontrollinud ka, aga sellised pinged siis lõpus
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      oota, et siis järgmisel aastal hakkavad Balti liigas mängima jõuline äär Tagamets, noortalent Saage, koondise tsenter Ärm, kolm uut suvalist leedukat ja üks poole hooaja pealt Kalevist kinga saav ameeriklasest kuulipildur? vinge.
      tegelikult muidugi vabandage mu irooniat, kindlasti tugevdatakse meeskonda Müürsepaga ja jokkerina teeb võimsa comebacki Leho Kraav. eesti korvpall, mu õnn ja rõõm.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ja Fiasko ei olegi ühe aasta projekt?
        Pärn tuleks kindlasti ära meelitada,Dünaamiline Duo lööks Leedu saalides platsi puhtaks.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          oota, et siis järgmisel aastal hakkavad Balti liigas mängima jõuline äär Tagamets, noortalent Saage, koondise tsenter Ärm, kolm uut suvalist leedukat ja üks poole hooaja pealt Kalevist kinga saav ameeriklasest kuulipildur? vinge.
          tegelikult muidugi vabandage mu irooniat, kindlasti tugevdatakse meeskonda Müürsepaga ja jokkerina teeb võimsa comebacki Leho Kraav. eesti korvpall, mu õnn ja rõõm.
          saage lendas juba poole peal kõrge kaarega faustost.
          Kuid jah. muus osas pole fausto just eriti lootustandev. ega ka nybit parem poleks olnud. aga üldiselt võin öelda, et päris maha ka ei saa meeskonda kanda ... usun erkmaase siiski
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            ah krt, õige jah. a meeskonna tasakaalu huvides tuleks ikka tagasi meelitada, Žalgirise ameeriklastel pole muidu kellelegi molli anda.

            mis puutub Nybitisse, siis mõnelt nende noorelt (Sokk, Riis, Veski maybe) oleks võinud Balti liigas ehk isegi teatavat arengut loota, Fausto omadelt... nojah. Samas Nyps ise süüdi, et seda kolmandat kohta ära ei osanud võtta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Minu teada eestist küll kolm satsi sinna a-divvari ei saa. Moodustatakse ju ka jälle B-liiga kus saavad vist kõik soovijad osaleda või olen ma miidagi maha maganud?

              Kommentaar


                Kas see mitte nii polnud, et kui Rock ja Kalev oleksid mõlemad Balti Liigas teisest poolest play-offidesse end mänginud, siis oleks kolmas Eesti võistkond ka saanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ah krt, õige jah. a meeskonna tasakaalu huvides tuleks ikka tagasi meelitada, Žalgirise ameeriklastel pole muidu kellelegi molli anda.

                  mis puutub Nybitisse, siis mõnelt nende noorelt (Sokk, Riis, Veski maybe) oleks võinud Balti liigas ehk isegi teatavat arengut loota, Fausto omadelt... nojah. Samas Nyps ise süüdi, et seda kolmandat kohta ära ei osanud võtta.

                  Nybiti noortest. Sokk ... njah. temale tuleks võib-olla tõesti kasuks, aga kardan, et ehk liiga vara. Ses suhtes, et võiks mehe tegusid teha, aga ta pole veel eesti liigaski korralikult mängida saanud.
                  Riisi kohta ma ei tea veel mida öelda ... Mängus sellist lummavat muljet ei jätnud. Ehk kui oleks viimase dongi pealt sisse surunud, siis küll ehk ... samas eks pea temagi natukene ennast siin kinnitama.
                  Veski on minu jaoks aga müstiline mees. Nii palju kui mina olen kuulnud, siis esimese veerandajaga 4 viga täis saada, pole mingi probleem. Aga mida sa teed sellise mehega? Makke üksinda ei jaksa ja kuna talle on neid võimalusi palju pakutud, siis ma ei tea, kas ta hakkamagi saaks. Las ühe aasta proovivad veel siin. Siis võiks mõelda BL peale.

                  Aga seda edasisaamise värki ma ei tea
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kas see mitte nii polnud, et kui Rock ja Kalev oleksid mõlemad Balti Liigas teisest poolest play-offidesse end mänginud, siis oleks kolmas Eesti võistkond ka saanud?
                    Järgmisel hooajal on Balti värk kaheosaline. Esimeses mängivad Tartu Bock ja Kilulinnlased. Teises aga ülejäänud kes paar korda kuus peale kohaliku õlle ka väljamaa värki mekkida soovivad. Tuleb palju "ilusaid" kaotusi ja "omandatakse metsik hunnik kogemust"....
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      2007-04-23 Board discussed upcoming SEB BBL season
                      The SEB BBL Board approved next season’s competition format in a meeting held on Saturday (April 21) in Riga. An upcoming season’s format will feature the Elite Division and the Challenge Cup. The Elite Division will include ten teams and the Challenge Cup will likely include from ten to twelve teams. Nine teams from 2006/2007 season will automatically join the Elite Division. The tenth and last invitation will be decided by the Board later this off-season.


                      Competitions will be held separately in each division with the teams most likely playing in a round-robin format. The top teams from the Challenge Cup will enter the play-offs to face the upper division teams. Thus, each season lower division teams would have an opportunity to compete for the SEB BBL champion’s title.


                      The Elite Division would not be entirely closed for the Challenge Cup teams. However, the promotion system will not be based solely on sportive results. Teams that will demonstrate high-quality sportive results will also have to meet certain managerial, financial and, most importantly, arena requirements. Without proper fulfillment of such requirements the Challenge Cup teams, regardless of their sportive achievements will not be able to join the Elite Division.


                      Another important issue debated by the SEB BBL Board was the appointment of new executive director of the league. With the resignation of Mindaugas Balciunas, Gerd Kiili – marketing director (Estonia) – was named acting executive director until a further decision of the SEB BBL Board.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        millegi pärast arvan et peale 2 kohta eesti liigas lyyakse rockis plats puhtaks ja sis loobutakse hoopis balti liigast ja keskendutakse uutele noortele ja nenede koha saab Fausto,või kui taru allakäinud sats ikka otsutab sellest osavõtta siis lyyakse kõik negatiivsed rekordid.millegi pärast usun et uuel hooajal myrka ja kullamäe kas mängivad välismaal või siis kullamäe kalevis(kus lootus vähemalt midagigi võita) ja myrka sõbra juures rakveres kes ei mängi baliti liigat mis myrka arust suht mõtetu tegevus.aga nende kahe rockis jätkamist ma ei usu eriti kui arvestada et meestel käsil juba karjääri lõpufaas ja kes ikka tahab et see mustades toonides läbi saaks.rockis ei võida ykski pallur eriti kui neil selline peatreener kes terve hooaeg alles otsib seda parimat viisikut ja hea kui ta selle jaanipäevaks leidnud on.aga sel ajal on meister kalev juba keskendunud uuele hooajale!!!!!!!!!!!!!!!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Wohoou. Seis Rocki ja Kalevi vahel 1-1.

                          Kommentaar


                            Wohoou. Kohtunikud seebiks. väga mööda vile nii ühele kui teisele poole.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              eriti masendav oli see hetk, kui baileyle anti viga ja kriisale mitte. sellised hetked võivad kannataja poolele kehvasti mõjuda ja seega mängu ära rikkuda. õnneks õige meeskond võitis täna, viskaks vabavisked ka sisse ja tuleks juba +10 iga mäng.
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                                õnneks õige meeskond võitis täna, viskaks vabavisked ka sisse ja tuleks juba +10 iga mäng.
                                Nalja koht. Ainsateks põhjusteks, miks rock täna võitis, olid Burlacu vigastus ja Mart Uuehendrik - aru ma ei saa, miks see mees kohtunikuna leiba teenib.

                                Mõlemad mängud on siiski pigem Kalevi kontrolli all olnud ja seda veel Tartus. Tallinnas tehakse puhas töö ja Rock peab Tartus 3-1 "ellujäämise" nimel võitlema hakkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X