320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Mis hinnaklassiga arvestama peab, siis vaatame. ma ei ole just kõige teravam pliiats pinalis sel teemal :/
    teeme sassi äkki?
    20 pudelit
    a la 150 peepu
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      ja sõber jah kahjuks ei tule, aga võiks ju tulla iseenesest
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        teeme sassi äkki?
        20 pudelit
        a la 150 peepu
        Sobib, ma võtaks hea meelega ploki kokat

        Kommentaar


          palju plokis on? ja palju koka maksab?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Teeme 20-20?

            Kommentaar


              its a deal
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Ma loodan, et kumbki osapool hiljem kahetsema ei pea

                Kommentaar


                  Mina olen Eesti korvpalli materdanud siin ja seal portaalides, aga finaalseeriad vaatan ikka ära - tegemist on siiski eesti publikurohkeima spordialaga. Vahest üldlaulu- ja tantsupidu saab ettepoole paigutada pealtvaatajate ja osavõtjate arvu poolest. Tänane mäng oli ühte korvi ja vanad rokipeerud mängisid kui meeskond.

                  Kommentaar


                    Trumbid on küll kõik Rocki käes, aga Rock on see hooaeg suuremagi edu käest andnud, kui ei suudetud BBL-i play-offi murda, aga Kaelv seevastu on vaatamata raskustele otsustavaid mänge enda kasuks pööranud (Kiiev ja Neptunas). Tahaks loota et need tavad kehtivad edasi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lennat Vaata postitust
                      Mina olen Eesti korvpalli materdanud siin ja seal portaalides, aga finaalseeriad vaatan ikka ära - tegemist on siiski eesti publikurohkeima spordialaga.
                      ditto, aga täna lasin end koguni suurhalli meelitada. ma ei suuda meenutada, millal ma sellise ulakusega viimati hakkama sain, et korvpalli lausa kohapeal vaatasin, aga see pidi aastat viis tagasi vähemalt olema. Päris pull on ju iseenesest. Ilusad tüdrukud tantsivad ja õlut saab kümnest letist ja peldikutes ei ole erilisi sabasid ja parkimisega ei olnud nussi. Vaatamata sellele, et nö. kodusaalis karjus võõrsilsektor 'tartu rock on okitok' vms hulka uhkemalt kui ülejäänud saal muid lollusi, oli päris tore. Tulemus oli muidugi nukker, kord saja aasta jooksul kohale minnes oleks tahtnud ka punkt-punkti mängu näha.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        ditto, aga täna lasin end koguni suurhalli meelitada. ma ei suuda meenutada, millal ma sellise ulakusega viimati hakkama sain, et korvpalli lausa kohapeal vaatasin, aga see pidi aastat viis tagasi vähemalt olema. Päris pull on ju iseenesest. Ilusad tüdrukud tantsivad ja õlut saab kümnest letist ja peldikutes ei ole erilisi sabasid ja parkimisega ei olnud nussi. Vaatamata sellele, et nö. kodusaalis karjus võõrsilsektor 'tartu rock on okitok' vms hulka uhkemalt kui ülejäänud saal muid lollusi, oli päris tore. Tulemus oli muidugi nukker, kord saja aasta jooksul kohale minnes oleks tahtnud ka punkt-punkti mängu näha.
                        miks sa ei öelnud rocki vendadele, et nad sinu jaoks punkt-punktis mängiks? nad oleks võinud vabalt seda teha, sest kalev poleks 2 punktilist kaotust ja mängu jooksul tagasi saanud vist :P sorry kalevi fännid. ma olen erapooletu !

                        Kommentaar


                          Ei ma ei tea kossust suurt midagi, kus ma siis õpetama lähen. Lihtsalt et visanuks Reed ja koo oma vabakad sisse, olnuks 4. veerandi algul viik ja saanuks ehk mängidagi veel. Muide kanal kaks näitab just mingit naiste rannavolle filmi ja see on hulka etem kui eesti koss. Vutist ma parem ei räägigi.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            loodan, et ka sellele järgnevat 'ride't nägit. emmsiibätl on eesti nokia

                            Kommentaar


                              Krt,mulle tundub,et Kalev on kuidagi väsinud.Ei ole ime,kui pärast paari nappi lolli allajäämist tahtmise taha võis jääda.Aga lõdvalt Rockiga välja ei mängi tulemust,rämedalt peab pingutama.Nüüd on jäme ots juba Rocki käes,kellel motiveeritus tundub hetkel suurem olema ja kellel hooaeg tõusude mõõnadega läinud olles praegu tõus tundukse olevat.Kas Kalevi põhijõud on tõesti otsustavateks mängudeks kuidagi kurnatud ja ei suudagi seeriat enam päästa?Tahaks,et see nii ei oleks.Vastasel juhul on meister selgunud.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Grusiini puudumine, kes lambakarja hetke peataolekus Kullale järgi tuiskas ja üle reklaamide karanud sama teed lõiganud Teiniga kokku põrkas, ei andnud tunda. Mürka ei teinudki (seekord isegi mitte keegi ei teinud) viite viga täis.
                                Meeskond? Meeskond!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X