320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sinu lõpuks saavad bensiin ja tikud
    kahju
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      tjah, ainuke mis sellest saunast päästnud oleks, oleks kui esimene mäng oleks makedooniaga võõrsil olnud. publik on meeletu ja eesti ülisitt

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust

        kossu praegu sõimata ei tasuks, paremal järjel kui jalgpall hetkel.
        fakk jea!




        Nii tujutut mängu poleks oodanutki :S
        See jubedam pask, kui tänane mäng Andorraga
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          See mäng on perses. Heia Sverige!

          Kommentaar


            Mul on edu saladus, kuidas leedukaid ja muud tsiviliseeritud Euroopat kossus suurelt võita. Peeretame saali enne mängu täis ja teeme põrandast Haanja Kõrgustiku. Makedoonlastel see igatahes töötab
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              Pole Müüri, pole mängu.

              Kommentaar


                tra mis sai äkki heast kaitsest? tahtsid ründama hakata? kolm mängu teha head tööd ja siis :O.

                zaz: tänasest tulemusest hoolimata on koss paremas seisus.

                Kommentaar


                  Täitsa haiglet blokivad ja viskavad kolmeseid need makedoonlased

                  EDIT:Jurtšenko läheb vaikselt üle muudele teemadele. Ei taha ta ka vist enam kssust rääkida
                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    päris ilus anaal. türgi-em tuleb meelde.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      laheee.. 40-nese sauna saada.. on ka ju päris vahva! aga tglt on kõige selle juures ka positiivne noot.. ses suhtes et juhul kui eesti saaks EM-ile ei suudaks ma vaadata 3 korda järjest selliseid 40-50 sangaseid allajäämisi kreekalt,, venemaalt, leedult jne.. parem näha korra e.täna ja leppida et läbi ime on saadud need 3 võitu!
                      //

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        See mäng on perses. Heia Sverige!
                        Ma muidugi ei ole seda mängu vaadanud, aga tulemus ei üllata kohe üldse. Niipea kui ma kuulsin kellegi suust fraasi: põhieesmärk on nüüd saavutatud, see järgmine mäng on ainult boonus, juba teadsin mida oodata. Kui Eesti sportlane või treener midagi sellist ütleb, on läbikukkumine vältimatu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          tra mis sai äkki heast kaitsest? tahtsid ründama hakata? kolm mängu teha head tööd ja siis :O.

                          zaz: tänasest tulemusest hoolimata on koss paremas seisus.
                          Ei, ma pole vastu vaielnud... Koomiline oli lihtsalt lugeda seda antud momendil.
                          Jalka seis ongi praegu täpselt selline, nagu näitab FIFA tabel, kus meid võrreldakse Eritrea'de ja muude imeloomadega Kurb aga koomiline...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            kommentatorid nimetasid ka isegi väljakut karukoopaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ma muidugi ei ole seda mängu vaadanud, aga tulemus ei üllata kohe üldse. Niipea kui ma kuulsin kellegi suust fraasi: põhieesmärk on nüüd saavutatud, see järgmine mäng on ainult boonus, juba teadsin mida oodata. Kui Eesti sportlane või treener midagi sellist ütleb, on läbikukkumine vältimatu.
                              Kusjuures kui lugesin teisipäevastest lehtedest kuidas tüübid tahavad ikka lõpuni minna siis mõtlesin,et kas ikka tahavad.Kui pärast rotsadega mängu on järgmise mänguni 48 tundi ja äralennuni 8 siis kas lõpuni minna tahtvad treenerid lasevad poisid linna vahele kus lõpuni minna tahtvad poisid (kolm neist kindlasti,üks oli suur suur üllatus) lasevad julgelt õlli kuni varajaste hommikutundideni?

                              Eesti profisport...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                fakk jea!
                                Pablo Francisco, nunnu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X