320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MirkoKuningas Vaata postitust
    Tere,

    avasime korvpalliuudiseid kajastava lehe www.bball24.net

    Kuna leht on alles titekingades, siis on kõik soovitused ja ettepanekud, kaebused ning küsimused toimetusele oodatud info@bball24.net

    Ei hakanud uut alateemat tegema. Kõik, kes tunnevad korvpallist huvi, soovitan vaadata.

    Seega julgelt kõik, mis hingel, pange teele ja muudame BBall24 keskkonna kõigile mugavaks ja kasulikuks.

    Pallimiseni!
    Tore foorum küll, läksin täna foorumisse, korraga viskas ette kirja:

    Sa oled jäädavalt bannitud sellest foorumist.

    Palun kontakteeru foorumi administraatoriga täpsema informatsiooni saamiseks.

    Sinu kasutajanimele on määratud bann.


    Ma olen vist teinud 2 postitust, mingeid reegleid pole ma kuidagi rikkunud. Tublid olete

    Kommentaar


      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
      Tore foorum küll, läksin täna foorumisse, korraga viskas ette kirja:

      Sa oled jäädavalt bannitud sellest foorumist.

      Palun kontakteeru foorumi administraatoriga täpsema informatsiooni saamiseks.

      Sinu kasutajanimele on määratud bann.


      Ma olen vist teinud 2 postitust, mingeid reegleid pole ma kuidagi rikkunud. Tublid olete
      No ma olen ka bännitud, kuigi pole seal kunagi registreerunudki . Mingi tehniline kala ilmselgelt.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        No ma olen ka bännitud, kuigi pole seal kunagi registreerunudki . Mingi tehniline kala ilmselgelt.
        Ahah, selge

        Kommentaar


          Kalev võitis 18 punktilisest kaotusseisust.
          Rocki jaks zhalgirisest üle ei käinud.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Kalev suutis siis korralikult üllatada.kas näitas ka kuskilt mängu?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              jah viasat näitas, lõpus läks jah vefil asi ikka täiega metsa. See leegionär kes Kalevisse varem tuli pani punne küll, kuid kohati tegi ikka suisa lauslollust. Ja Kalevil ikka nende vigastusteg ka mingi oma teema, nüüd siis Riis väljas...kuigi ei tea kui tõsiselt.

              Kommentaar


                Kui tugev see VEF võrreldes teistega peaks olema? Lätakate parim?
                Igaljuhul kiitus Kalevile ,et alla ei antud. Eelmise nädala saunad küll eriti lootust ei andnud selleks hooajaks aga nüüd on kaks võitu järjest võetud.

                Kommentaar


                  No VEF on selline korralik sats. Nad võivad sekkuda sellesse 3-7 koha võitlusse koos meie satside, siuliaide, ventspilsidega.
                  Aga meie omad olid tublid. Vaieldamault. Sokk oli tõsiselt hea, Arbet ja Keerles otsustavatel hetketel OK, aga mäng viimase veerand eredaim täht oli ikkagi Dorbek, kes mtu korda oli õigel ajal õiges kohas. Ja no Bojici tegusi ei saa alahinnata, hoolimata mõnest juhtme kokku jooksmisest. Tundub, et teine uus mees on selline Keerlese tüüpi vend ehk siis kui sisse sulab peaks hea vahetus olema ja nr 4 kohal muret vähem meil.

                  Kommentaar


                    Muidu kõik väga kena ja Sokk saab küll päris ilusasti hakkama, aga üks must, kes kolme sopsab ja ilusasti üle suudab tuua, kuluks ka ära.

                    Kommentaar


                      Vaatasin seda meeskondade nimekirja ja tekkis küsimus, et mis Riia ASK'ist sai? Läksid pankrotti või ühinesid kellegiga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Vaatasin seda meeskondade nimekirja ja tekkis küsimus, et mis Riia ASK'ist sai? Läksid pankrotti või ühinesid kellegiga?
                        Pankrotti jah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                          Tore foorum küll, läksin täna foorumisse, korraga viskas ette kirja:

                          Sa oled jäädavalt bannitud sellest foorumist.

                          Palun kontakteeru foorumi administraatoriga täpsema informatsiooni saamiseks.

                          Sinu kasutajanimele on määratud bann.


                          Ma olen vist teinud 2 postitust, mingeid reegleid pole ma kuidagi rikkunud. Tublid olete
                          Tegu on minu väheste administreerimisoskustega, mis põhjustasid selle. Loodetavasti saab lähipäevadel asi lahendatud. Vabandan!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Tegijal ikka juhtub

                            Kommentaar


                              no nii, bball24.net foorum on korras, kütke minna!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Veselin Matic õpetab Eesti korvpalli http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=349209

                                Kommentaar

                                Working...
                                X