320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas Zlatan


    Kalev - Lietuvos Rytase mäng hakkab kohe, praegu on mängijate tutvustamine.
    Hakkab kus? Tegelikult küll - kuidas sa jälgid?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas Zlatan


      Kalev - Lietuvos Rytase mäng hakkab kohe, praegu on mängijate tutvustamine.
      Hakkab kus? Tegelikult küll - kuidas sa jälgid?
      basket.ee, vaata sealt. oi, enam pole huvitav 9:22.

      Järjest paremaks läheb, sest seis on nüüd 12:30

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        oijah. 62-110 saun. Kalevi parim uus leegionär Andre Perru 15punktiga. Rytasel kaks venda 17 punkti peal. Keegi mängu nägi? teab rääkida midagi?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          huvitav kelle nad meeskonnast välja jätavad kui uue mehe võtavad?Täna oli vist kerge,Varesel vigastus...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas 17


            oijah. 62-110 saun. Kalevi parim uus leegionär Andre Perru 15punktiga. Rytasel kaks venda 17 punkti peal. Keegi mängu nägi? teab rääkida midagi?
            kohutav mäng oli, pea iga rünnak kas pallikaotus või möödavise, mitte midagi ei õnnestunud. samas vastased said pea igaltpoolt sisse. kurb.

            Mängu parim moment oli see kui üks Rytase mängija ei visanud vabakat välja, peale seda publik iga head paarkümmend sekundit naeris.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              K2isin asja vaatmas ja sattusin juhuslikult Hohlov-Simsoni k6rvale istuma.
              Minu n2rv oli k6vem, tema ei suutnud l6puni vaadata.

              Leedukatelt ikka mega kolmeste s6u.

              Elagu Eesti koss!
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Vaadates Rytase kooseisu, siis võib arvata, et nad hakkavad tänavu Euroopas lammutama. Aga jah paistab, et BC Kalevi suured plaanid enne hooaega olid natuke üle paisutatud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  tegelt asi on meeskonna nimes,sellega said kaasa needuse kuna viimastel aastatel ple ju kalev mitte midagi suut ja nyyd siis ka hakkab sama juhtuma ka uue kaleviga.oleks vöinud ikka mingi muu nime vötta vöi vanaga jätkata.aga loodan et see oli ainuke kehv mäng see hooaeg
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Algselt postitas peapall


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN


                    Mul täna kohe istub see korvpalliteema!:P Vaatasin just äsja telekast kuidas laisad ja üleolevad Zalgirise mängijad, elu eest punnitava liba-Kalevi kotti pistsid. Kogu see 1,5 tundi ,mis ma ETV-d vaatasin ajas mind kohutavalt nerma. Alustaks kõigepealt kommentaatoritest .Üks oli endine jalgrattur ja teine äpust koondise treener ,kel möla lippab aga ,kui vaja mehi mängima panna siis on mõistus otsas. Ja tundub ,et liba-Kalevi uus treener Kuusmaa on võrdne Endeniga. Parimad õpetussõnad olid ,,küll tuleb,, Igatahes üritasid mõlemad mehed seda ülimalt ebahuvitavalt kulgenud mängu kuidagimoodi huvitavaks rääkida. Põhiline jutt oli spekuleerimine teemal:kui meie omad teeksid,saaksid ,viskaksid jne. Mis kõik siis juhtuma hakkaks .
                    Tegelikkuses aga juhtus see ,et isegi Zalgiris ei toonud enam Suurhalli üle tuhande inimese. Inimesed lihtsalt on juba korra Zalgirist eelmisel aastal näinud. .
                    Ilmses alavormis ja üsna lohakalt mänginud leedukad pingutasid täpselt nii palju ,kui vaja. Julgelt mängitati 18 a. noori.
                    Päris naljakas oli ka see ,kui püüdlikult liba-kalevlased vastaseid põrandalt püsti aitasid,kohati lausa mitme mehega.:P Kuusmaal oleks praegu õige aeg riigilt need puuduvad 7-8 milli abiks küsida , millest klubi juht tänases Päevalehes unistas.
                    Kui nüüd Zalgirisest rääkida siis ka nende paremad päevad paistavad möödas olevat.Seda näitas juba eelmine hooaeg .Euroopas nad paremate sekka ei jõudnud ja sellise mänguga ei jõuta ka sel aastal. Balti liiga on neile siiski rohkem treeningu eest.
                    Eesti klubidele muutub Balti liiga järjest mõttetumaks.Võidetakse heal juhul mingeid jobusid või juuniore. Arvata võib ,et järgmisel aastal haigutab Suurhalli tribüünidel Zalgirise mängu ajal täielik tühjus.
                    Mis selle postituse eesmärk on? Inimesed saalist eemale peletada? Arvan, et ei õnnestu,
                    copt sport.etv-st: Kahe esimese nädala jooksul on Eestis jälginud üht Balti liiga mängu keskmiselt ligi tuhat silmapaari, selle arvuga edestatakse lõunanaabreid, kirjutab Eesti Päevaleht.
                    Eestis oli enne eilset peetud kaheksa mängu ning neid jälgis keskmiselt 975 inimest. Leedus oli üheksa mängu keskmine 844 ning Lätis kümne mängu keskmine 765 pealtvaatajat.

                    p.s. Ise käisin esm-teisip\'ev kalevi ja nybiti mänge vaatamas, mõlemad olid pinglised, rahvas elas kaasa,järgmine nädal lähen jälle. Zalgerise mängul olid ootamatult kallis pilet(100 kr), aga ikka oli saalis ligi 2000 pealtvaatajat kuigi teleülekanne toetas, jõudu ennast kuningaks kutsuv propangist
                    ha ha ha ha naised platsilt koju ma lihtsalt kusen korvpallile varba peale,jobud ,pasapeetrid,türnüfflid.emised,sitavaresed pane ennast oma publiku numbritega edasi!!!!
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN


                      Algselt postitas peapall


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN


                      Mul täna kohe istub see korvpalliteema!:P Vaatasin just äsja telekast kuidas laisad ja üleolevad Zalgirise mängijad, elu eest punnitava liba-Kalevi kotti pistsid. Kogu see 1,5 tundi ,mis ma ETV-d vaatasin ajas mind kohutavalt nerma. Alustaks kõigepealt kommentaatoritest .Üks oli endine jalgrattur ja teine äpust koondise treener ,kel möla lippab aga ,kui vaja mehi mängima panna siis on mõistus otsas. Ja tundub ,et liba-Kalevi uus treener Kuusmaa on võrdne Endeniga. Parimad õpetussõnad olid ,,küll tuleb,, Igatahes üritasid mõlemad mehed seda ülimalt ebahuvitavalt kulgenud mängu kuidagimoodi huvitavaks rääkida. Põhiline jutt oli spekuleerimine teemal:kui meie omad teeksid,saaksid ,viskaksid jne. Mis kõik siis juhtuma hakkaks .
                      Tegelikkuses aga juhtus see ,et isegi Zalgiris ei toonud enam Suurhalli üle tuhande inimese. Inimesed lihtsalt on juba korra Zalgirist eelmisel aastal näinud. .
                      Ilmses alavormis ja üsna lohakalt mänginud leedukad pingutasid täpselt nii palju ,kui vaja. Julgelt mängitati 18 a. noori.
                      Päris naljakas oli ka see ,kui püüdlikult liba-kalevlased vastaseid põrandalt püsti aitasid,kohati lausa mitme mehega.:P Kuusmaal oleks praegu õige aeg riigilt need puuduvad 7-8 milli abiks küsida , millest klubi juht tänases Päevalehes unistas.
                      Kui nüüd Zalgirisest rääkida siis ka nende paremad päevad paistavad möödas olevat.Seda näitas juba eelmine hooaeg .Euroopas nad paremate sekka ei jõudnud ja sellise mänguga ei jõuta ka sel aastal. Balti liiga on neile siiski rohkem treeningu eest.
                      Eesti klubidele muutub Balti liiga järjest mõttetumaks.Võidetakse heal juhul mingeid jobusid või juuniore. Arvata võib ,et järgmisel aastal haigutab Suurhalli tribüünidel Zalgirise mängu ajal täielik tühjus.
                      Mis selle postituse eesmärk on? Inimesed saalist eemale peletada? Arvan, et ei õnnestu,
                      copt sport.etv-st: Kahe esimese nädala jooksul on Eestis jälginud üht Balti liiga mängu keskmiselt ligi tuhat silmapaari, selle arvuga edestatakse lõunanaabreid, kirjutab Eesti Päevaleht.
                      Eestis oli enne eilset peetud kaheksa mängu ning neid jälgis keskmiselt 975 inimest. Leedus oli üheksa mängu keskmine 844 ning Lätis kümne mängu keskmine 765 pealtvaatajat.

                      p.s. Ise käisin esm-teisip\'ev kalevi ja nybiti mänge vaatamas, mõlemad olid pinglised, rahvas elas kaasa,järgmine nädal lähen jälle. Zalgerise mängul olid ootamatult kallis pilet(100 kr), aga ikka oli saalis ligi 2000 pealtvaatajat kuigi teleülekanne toetas, jõudu ennast kuningaks kutsuv propangist
                      ha ha ha ha naised platsilt koju ma lihtsalt kusen korvpallile varba peale,jobud ,pasapeetrid,türnüfflid.emised,sitavaresed pane ennast oma publiku numbritega edasi!!!!
                      miks kuradi pärast nii kurjalt??Eks igaühel on omad huvid,kes tahab las see vaatab 72:119 kaotusi kui see neile rahuldust pakub.Ega need suured kaotused korvpallihuvilisi korvpallist eemale ei aja,nad vaatavad ikka edasi ja loodavad parimat oma lemmikutele.

                      Nii et Kunn,ning loodame,et me soomemaalt võiduga tagasi tuleme.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Päkapikule! Olen sõpradega peaaegu kolm päeva tina pannud . Loodetavasti saad aru.Aga midagi isiklikku küll sinu vastu ei ole.
                        Sellegi poolest on mul hea meel et korvpall imeb.Ja mida rohkem nad imevad seda vähem need mängud kedagi huvitavad.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas ROOTSI KUNN


                          Päkapikule! Olen sõpradega peaaegu kolm päeva tina pannud . Loodetavasti saad aru.Aga midagi isiklikku küll sinu vastu ei ole.
                          Sellegi poolest on mul hea meel et korvpall imeb.Ja mida rohkem nad imevad seda vähem need mängud kedagi huvitavad.
                          Sa said minust vist natuke valesti aru,ega ma isegi eriline korvpalli fänn ei ole,mind võib ikka rohkem a le coq arenal näha,kuid minupoolest las olla korvpalli sõpradel nende lõbud,meil meie lõbud.

                          Kuid äkki viitsid seletada mis sul ikka nii väga korvpalli ja korvpallurite vastu on??Ei usu,et põhjus peitub ainult korvpallurite sitas esinemises.

                          Kolmepäevasest joomisest saan täiesti aru........ega ma isegi mingi eriline karsklane ole
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Mis teha,kui ühe õnnetus on teise õnn,kuigi selliste numbritega häving võrdub jalgpallis 0:10ga tõesti.Mulle miskipärast tundub,et Kunn tahaks näha alade väljasuremise järel,et kas siis lõpuks leiab rahvas tee jalgpalli juurde.

                            Vaata Kunn,ma kunagi suusatamist tehes mõtlesin metsavahel:nahhui ma vehin siin looduse vaikuses,ainult puud vaatavad pealt,kellele see jama korda läheb?.Tänaseks ma lähen ühtviisi hea meelega nii suusavõistlust kui jalgpallimängu vaatama.Kusjuures harrastada meeldib mõlemat.


                            Sa mine viska sõpradega õllede peale mõni korv,ära ole nii sapine
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Algselt postitas 17


                              oijah. 62-110 saun. Kalevi parim uus leegionär Andre Perru 15punktiga. Rytasel kaks venda 17 punkti peal. Keegi mängu nägi? teab rääkida midagi?
                              Njah õnnestus eile näha Rytase meeskonda ja sai ka küsitud et kumb Eesti meeskondadest parem oli.Vastus oli hea:Pirita oli parem kuna nad vähemalt üritasid midagi

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                elagu siis pirita,nad olid 3 veerandaega vastu suut pidada aga kalev oli kohe surnud
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X