320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas trip24 Vaata postitust
    Eks igal ühel ole omad tõekspidamised aga minu meelest jalgpall ja korvpall just eriti kokku ei käi.
    Millega siis kokku käib? Võrkpalliga või?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas trip24 Vaata postitust
      Kas te jalgpallifännid vaatate korvpalli või?
      Ikka vaatab,vaatab kossu ja vormelit ja hokit(kui mingi taevakanali pealt näeb)ja igasugu muid põnevaid asju.Tennist ja võrkpalli ei vaata.

      Kommentaar


        Algselt postitas trip24 Vaata postitust
        Eks igal ühel ole omad tõekspidamised aga minu meelest jalgpall ja korvpall just eriti kokku ei käi.
        mitte aasta post, vaid sajandi
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Ma vaatan ka vormelit, natuke vähem kui ennem kuna minu lemmik Michael Schumacher ei sõida enam ja aega ka eriti ei ole kuna käin siis enamasti jalgpalli mängimas. Kõiki spordialasi on huvitav vaadata (sati pealt on võimalusi muidugi eriti palju) aga korvpalli ma üldjuhul ei vaata.

          Kommentaar


            krt, keda kotib mida te vaatate? See on kossu teema nii et lõpetage oma loba ära.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              OLgu räägime siis kossust.Eesti võitis Soomet kahel korral.Esimesel korral jäi seisuks 68:60.Teisel korral võitis Eesti 21 punktiga.Seisuks jäi 36:57 vms.

              Kommentaar


                Eesti korvpallikoondis on minu jaoks niipalju alla käinud, et uudiseid kuulates enam ei teki positiivset emotsiooni, nagu varem, kusjuures on huvitav, et ei teki ka negatiivset emotsiooni. Ainult siis kui Kerde näolapp ekraanile ilmub ja vanas headuses lambist vabandusi esitama hakkab, lähen kööki kohvi tegema.

                Kommentaar


                  Lisaks veel niipalju, et viimane eestlane, kes õigustas keskmängija nime, oli Kim-Erik Küttis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennat Vaata postitust
                    Ainult siis kui Kerde näolapp ekraanile ilmub ja vanas headuses lambist vabandusi esitama hakkab, lähen kööki kohvi tegema.
                    Kerde intervjuud on klassika. Kaotasime, kuna mehed ei pidanud mänguplaanist kinni. Jama lugu tõesti, kui selle asemel, et kangutada x kohast vise peale n arvu katete tegemist, vägistatakse pooletoobine heide natuke varem. Seis on juulikuule kohaselt sitt ja kahtlen sügavalt, et enam-vähem talutavalegi tasemele tõustakse 9. augustiks.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lennat Vaata postitust
                      Lisaks veel niipalju, et viimane eestlane, kes õigustas keskmängija nime, oli Kim-Erik Küttis.
                      Võib olla Ivar Tulitist saab asja.

                      Kommentaar


                        Kui Sa noored välja tood, ma siis loodaks ka Raadikule.
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          75:74 Läti kotis. Äkki ikka on veel lootust

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            75:74 Läti kotis. Äkki ikka on veel lootust
                            Kults keeras paska ja pärast ka koondise päästis oma kahe väga otsustava kolmesega. Meeldiv oli ka näha Mürkat madistamas nagu noort karu. Üllatavalt sitt on meie koondislaste füüsis. Sokk,Kiks,Tein ja Talts küsisid sageli vahetust.

                            Lätlased olid ka mingi kuke kaasa tarinud, kes ka lõpuks mängust ära saadeti. Korra puksis Kanguriga ja siis lõpus Mürkaga, kuid vana kasutas kenasti künarnukke ning noore poisi nina sai kenasti haiget ja siis vigisemise peale kohtunik ta minema saatis.

                            Üldiselt rahuldavalt mängiti kui nüüd mõned vennad ka katuse korda saaks ning asjata peaga vastu seina ei tormaks siis võiks veel midagi loota valikmängudest

                            Kommentaar


                              Ma siiski ei ütleks et lootust on kuna läti ei olnud oma parimas koosseisus enam... ja siiski eesti võitis ainult 1 punktiga ... minu arust on eesti koondis nagu värniku vorm praegu... mõlemad nigelavõitu :P

                              Kommentaar


                                läti ikkagi üks euroopa paremikku kuuluvaid võistkondi nende varumängijad on vä´ga heal tasemel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X