320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Kümmel on hetkel meie parim sprinter!
    Vähem lakritsat!
    Ei saa ikka pöialt hoida meestele kes 30 hulka ei jõudnud.
    Aga ega sa ju nagunii mõista.
    Isegi seda mitte, et tegu teise teemaga!
    Teemast nii palju, et minutiliste ajal rääkis ainult Kerde. Edasiminek.
    Mulle mäng meeldis
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Jah ega ma enam suurt ei hoiagi.
      Mängust niipalju ,et Tsinstatse võimisiganes ongi mängis hästi ja see uus pikk vend oli ka hea. Kas järgmine mäng on ikka Riia ASK vastu?

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Jah ega ma enam suurt ei hoiagi.
        Mängust niipalju ,et Tsinstatse võimisiganes ongi mängis hästi ja see uus pikk vend oli ka hea. Kas järgmine mäng on ikka Riia ASK vastu?
        Ventspilsi vastu Lätis.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          mees, sa ise ka tead mis sitta sa suust välja ajad?
          ma pole viimase 2 aasta jooksul vaid 2 rocki kodumängu vaatamas käinud, sest siis ka polnud eestis
          olen rocki poolehoidija 100%, ning mingisugune kabanoss ei hakka ütlema, et miks ma käin mängu vaatamas
          kui rock viskab mööda - olen vihane, kui ei saa kaitselauada kätte - olen vihane, kui tehakse valesööt (tere sillu) olen vihane.
          aga see, et olen vihane ei tähenda, et ma rocki ei poolda
          ning kas sa üldse nägid mis kangutamisi valmiera vennad tegid, ja said ikka ründelaua kätte. kas sina olid siis rahulik? õige, faking, fänn küll. kui sina jäid sellise meeskonna mänguga rahule, siis ma pakun, et sa jääd rahule ka 10 punktilise kaotusega ntx rytasele kodus. siis sa pole nagu eriti ambitsioonikas.
          kui tuled mängu vaatama, siis sa eeldad seda, et rock võidab ja näitab ilusat mängu
          ei rock võitis, kuid minupoolt tuli väheke kriitikat. aga kas ma tegin meeskonda maha? ei, sest võit tegi ikkagi head meelt
          ning kas sa tahad veel midagi öelda?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Rock on ülemakstud Tartu luuserite punt ,kes aastast aastasse võtab suhu madalamates euro mudaliigades kolmandajärgulistel vene ,ukraina ja valgevene klubidel. Rocki tegelik treener on vist Mati Alaveer..

            Kommentaar


              Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
              Rock on ülemakstud Tartu luuserite punt ,kes aastast aastasse võtab suhu madalamates euro mudaliigades kolmandajärgulistel vene ,ukraina ja valgevene klubidel. Rocki tegelik treener on vist Mati Alaveer..
              Smells like Delfi kommentaarium.

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                rock võitis, kuid minupoolt tuli väheke kriitikat. aga kas ma tegin meeskonda maha? ei, sest võit tegi ikkagi head meelt
                ning kas sa tahad veel midagi öelda?
                Mul on nii palju öelda, et ma võtan selle peale oma kommenaari maha. Piisavalt hästi kõik ära seletatud. Kriitikat võid alati teha. Aga ärgem siis põhjuseta omi mehi maha tee, paremaid pole ju kuskilt võtta ning Lietuvas Rytase tasemel mängu neilt oodata oleks liigne unistamine. Peace.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  kodus võiks ikka võita
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Kodus tuleks jah kõiki võita...
                    Hooaeg on veel pikk ees, eks näis kuidas nii üks kui teine võistkond see hooaeg meil siin mängib.
                    Kahjuks olen küll see hooaeg vaid 9 mängu saali jõudnud, seega pilti kujunenud veel pole
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Kalev võttis oma esimese võidu Baltiliigas. Neptunas alistati 83:73. Mängu alguses jäi Kalev küll maha, kuid õnneks suudeti lõpuks asi enda kasuks pöörata. Kalevi parim oli Reed.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kalev võttis oma esimese võidu Baltiliigas. Neptunas alistati 83:73. Mängu alguses jäi Kalev küll maha, kuid õnneks suudeti lõpuks asi enda kasuks pöörata. Kalevi parim oli Reed.
                        lisaks on uus mees kalevi ridades hästi alustanud, loodetavasti suudab mees end paremini realiseerida kui burlacu
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          lisaks on uus mees kalevi ridades hästi alustanud, loodetavasti suudab mees end paremini realiseerida kui burlacu
                          Frier ka tagasi, kuid ta ei teinud nii hea mängu, kui Kedzo, aga millegi halvaga ka mees silma ei paistnud.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            üllatavalt lödi mäng kalevi poolt
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              No püha müristus. Pärnu-Fausto mäng oli täielik naljanumber. Fausto oli kogu mäng nagu hunnik paska. Mitte midagi ei osanud nad teha selle palliga. Ei mingeid liikumisi, visked punnitati kuskilt mitme mehe vahelt. Ainult Pärnu saamatus oma korvid ära visata tõi neile täna võidu. Pärnu mängis märgatavalt paremad viskekohad välja, aga no kui ei lähe vise, siis ikka ei lähe.

                              Teisel poolajal hakkas Fausto läbi Ärmpalu mängima, kes esimesel poolajal kahe meeskonna peale kõige kehvemalt tegutses. Ärmpalu mängis raskusteta ja korduvalt Ringmetsa korvi all üle ja nii see väike spurt kolmandal veerandil tuligi. Seda enam hämmastas mind Pärnu taktika mitte Ringmetsa välja vahetada. Lasn sai oma 6-7 minutiga palju paremini korvi all hakkama. Teisel poolajal Lasn väljakul ei käinudki. See oli tõesti hämmastavalt rumal, arvestades, et Ringmets ei suutnud midagi teha Ärmpalu vastu.

                              Müstika. Nagu kogu see kohtumine. Avapoolaja skoor 21:20. See ei ole normaalne.

                              Kommentaar


                                Pärnul oleks Parvet vaja olnud.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X