320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bussi rike osutuski heaks endeks. 8 punktiline võit Rockile ja kõik põhi mehed tegid statistika järgi korraliku mängu. Sanikidze mitte mängimise põhjust teab keegi?

    Kommentaar


      Eks ta ei sobi Visnapuu mänguplaani

      Kommentaar


        kust ma näen Rocki mängu , v kuulen , ja mis kell se hakkab ? .
        Noninonii

        Kommentaar


          Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
          kust ma näen Rocki mängu , v kuulen , ja mis kell se hakkab ? .
          Fakk , homme on hoopis mäng
          Noninonii

          Kommentaar


            Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
            kust ma näen Rocki mängu , v kuulen , ja mis kell se hakkab ? .
            Siit näiteks:


            BBL: Lietuvos Rytas vs TÜ/Rock
            >>

            Kommentaar


              "Tsintsadzele vilistatakse ründeviga, mispeale viskab kohtunikku palliga ja näitab kohtunikule fakki." Kurat, miks mängu ei näidata. Tahtnuks seda pulli näha.

              Kommentaar


                Oleks ülimalt lõbus olnud vaadata. Raadioülekande järgi päris korralik mäng isegi, pidasid 35 minutit vastu. Eks need leedu kohtunikud on ka omamoodi muidugi..

                Kommentaar


                  Algselt postitas pedro
                  Sel hooajal on Tsintsadze mäng olnud päris suur pettumus. 1vs1 läbimurded ei õnnestu ning väga palju praaki. Huvitav, milles asi.
                  George moodustab ju üksi Tartu tagaliini. Kullamäe ja Tein on eelmise hooajaga võrreldes masendavalt sitad ja Timmu on sama ümmargune mängija nagu vend Tanel. See hooaeg grusiinil Balti liigas keskmiselt 16 punkti, 6 söötu, 2 vaheltlõiget (lisaks ka 5 pallikaotust), samal ajal kolmikult Kullamäe-Tein-Sokk keskmiselt kokku 14 punkti ja 3 söötu. Kui sa niimoodi üksi paugutama pead, siis mõni ime, et tuleb ka rohkelt praaki.
                  PS: Ja ei tohiks sedagi ära unustada, et George on 22-aastane. Eestis istuvad sama vanad mängumehed pingil ja on "lootustandvad noormängijad". Samas sama vanalt grusiinilt oodatakse iga mäng suuri tegusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Samas sama vanalt grusiinilt oodatakse iga mäng suuri tegusi.
                    Mille eest talle ka vastavalt makstakse. Pealegi pole mängujuhi esmane roll "paugutamine", vaid meeskondliku mängu juhtimine. Ja selles osas on noor täkk paraku valdavalt põrunud. Statistiliselt ei ole talle peale pallikaotuste küll tõesti midagi ette heita. Samas on sellesama statistika (BBL) järgi Rocki mängu dünaamika parasjagu paigast ära. Sisuliselt on tegemist kahe mehe tiimiga, kus peale Tsintsadze ja Beardi keegi nagu midagi ei teegi. Ja vaevalt Tein ja Kullamäe nüüd ühe hooaja järel "masendavalt sitaks" on muutunud. Pigem on asi muus kinni. Nagu sisekliimas, isetsevas tegutsemises jne, kus pehmekesena tuntud Kerde rolli samuti alahinnata ei saa. Korvpall on minu mäletamist mööda endiselt meeskonnamäng, kus playmaker on peatreeneri käepikendusena seda ellu viimas. Hetkel aga grusiin selle rolliga ilmselgelt hakkama ei saa.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Pealegi pole mängujuhi esmane roll "paugutamine", vaid meeskondliku mängu juhtimine. Ja selles osas on noor täkk paraku valdavalt põrunud.
                      Mis osas põrunud? Balti Liigas (mis on ehk parim võrdlusmoment) on 6 vooru enne lõppu kogutud sama palju võite, kui terve eelmise hooajaga. Euroopas on koperdatud ainult Samaara otsa, muud tulemused on olnud okeid. Minu arvates puhuti ootused enne hooaega lihtsalt liiga kõrgele. Meeskond ise on ju pea identne eelmise hooajaga- Cushworthi vahetas välja Beard ja Peaaegu Leedu koondislase Sestokase vahetas välja peaaegu NBA mees Sanikidze.

                      Ja ikkagi, kui George ei tee punkte, siis ei tee keegi. Mis mõtet on teha liikumist nt Teini peale. Tein ju põhimõtteliselt ei taha peale visata. Kullamäe "Parim Enne" hakkab läbi saama. Doronin julgeb ainult siis visata, kui ta on täiesti vaba jne. On kaks võimalust: 1. Kas enne hooaega eeldatigi, et George hakkab meeskonna põhiliseks punktitoojaks, mispuhul ei saa Tsinni süüdistada isetsemises. 2. Meeskond on juba eos vigaselt koostatud, sest pole korralikku SG`d, kes tagaliinist punkte tooks- ka sellel puhul on raske Tsinni süüdistada.

                      Kommentaar


                        Eelmise aasta Balti liiga tulemus on ju tõesti väärt saavutus, mida eeskujuks tuua. Ja kui juba võrdlemiseks läks, siis ootaks ka eurosarjas sama kaugele jõudmist, võistkonnad on ju sisuliselt identsed. Ja mis need reaalsed ootused sellise eelarve ja koosseisuga satsil siis oleks? Eesti meistritiitel? Eelmise aasta Eurocupi nelja sisse saamine näitas, milleks võimelised ollakse. Kuigi, olgem ausad, oli siis tase seal nõrgem. Ja mis puutub teist lõiku, siis sa vist ei tabanud mu mõtet. 1-2 mehe najal elades ei tule midagi. Kui just pole tegemist Euroopa tasemel tippmängijatega. Vaieldamatult on olemas materjal hooaja eel seatud eesmärkide täitmiseks. Põhjusi, miks potentsiaali pole siiani suudetud realiseerida, on muidugi mitu, kuid Tsintsadze tegutsemine mängujuhi kohal pole sellele põrmugi kaasa aidanud.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mis osas põrunud? Balti Liigas (mis on ehk parim võrdlusmoment) on 6 vooru enne lõppu kogutud sama palju võite, kui terve eelmise hooajaga. Euroopas on koperdatud ainult Samaara otsa, muud tulemused on olnud okeid. Minu arvates puhuti ootused enne hooaega lihtsalt liiga kõrgele. Meeskond ise on ju pea identne eelmise hooajaga- Cushworthi vahetas välja Beard ja Peaaegu Leedu koondislase Sestokase vahetas välja peaaegu NBA mees Sanikidze.

                          Ja ikkagi, kui George ei tee punkte, siis ei tee keegi. Mis mõtet on teha liikumist nt Teini peale. Tein ju põhimõtteliselt ei taha peale visata. Kullamäe "Parim Enne" hakkab läbi saama. Doronin julgeb ainult siis visata, kui ta on täiesti vaba jne. On kaks võimalust: 1. Kas enne hooaega eeldatigi, et George hakkab meeskonna põhiliseks punktitoojaks, mispuhul ei saa Tsinni süüdistada isetsemises. 2. Meeskond on juba eos vigaselt koostatud, sest pole korralikku SG`d, kes tagaliinist punkte tooks- ka sellel puhul on raske Tsinni süüdistada.
                          analüüsin su teksti.... mmmm... lammas oled!
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Eelmise aasta Balti liiga tulemus on ju tõesti väärt saavutus, mida eeskujuks tuua. Ja kui juba võrdlemiseks läks, siis ootaks ka eurosarjas sama kaugele jõudmist, võistkonnad on ju sisuliselt identsed. Ja mis need reaalsed ootused sellise eelarve ja koosseisuga satsil siis oleks? Eesti meistritiitel? Eelmise aasta Eurocupi nelja sisse saamine näitas, milleks võimelised ollakse. Kuigi, olgem ausad, oli siis tase seal nõrgem.
                            Eurocup oli ju täiesti kolmandajärguline liiga. Final fouri jõudnud meeskonnad peaks juba üsna palju selle liiga kohta ütlema. Ma tahan lihtsalt öelda seda, et meeskonnalt, mis ei teinud kahe hooaja vahel sisulisi muudatusi, oodatakse liiga palju. Eelmine aasta võideti Samaarat ühe korra kahe mängu jooksul ja kõik oli sillas. Tänavu kaotatakse ühe korra ja Kerde lendab treeneripositsioonilt ja kõik räägivad kriisist.
                            Sama asi Balti Liigas. Tänu 37-aastase kunagise tippkeskmängija ja teadmata tasemega Grusiini lisandumisele hakati rääkima "Läbi aegade Eesti parimast klubist" ja kindlast kohast 4 parema hulgas. Ma küsiks, mille alusel?

                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Ja mis puutub teist lõiku, siis sa vist ei tabanud mu mõtet. 1-2 mehe najal elades ei tule midagi. Kui just pole tegemist Euroopa tasemel tippmängijatega. Vaieldamatult on olemas materjal hooaja eel seatud eesmärkide täitmiseks. Põhjusi, miks potentsiaali pole siiani suudetud realiseerida, on muidugi mitu, kuid Tsintsadze tegutsemine mängujuhi kohal pole sellele põrmugi kaasa aidanud.
                            Me lihtsalt näeme asja erinevalt. Minu meelest on Rock mänginud täpselt oma võimete piiril ja mingisugusest suure potensiaali realiseerimata jätmisest on raske rääkida.

                            Kommentaar


                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                              juhul kui keegi pole näinud veel
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                http://www.youtube.com/watch?v=HqUtnyEcG74
                                juhul kui keegi pole näinud veel
                                vot üks tõsiselt õige tegu
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X