320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peking 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Üks väheseid, et mitte öelda ainus, kes antud hetke seisuga kilbil tagasi tuleb. Hea seegi.
    Mis sa sellega öelda tahtsid?

    Või mõtlesid, et üks väheseid, kes ikka kilbiga tagasi tuleb?
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Nu raskes lahingus ta ikka auväärselt langes, et kilbiga tagasitulemine ei tundunud ka õige. Tegelt ma ei tea, antiikajaloos olen nõrk. Kuidas need vennad seal tagasi tulid, kes lahingus olid täiesti sitta täis ja jäid basseinis viimasteks.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Nu raskes lahingus ta ikka auväärselt langes, et kilbiga tagasitulemine ei tundunud ka õige. Tegelt ma ei tea, antiikajaloos olen nõrk. Kuidas need vennad seal tagasi tulid, kes lahingus olid täiesti sitta täis ja jäid basseinis viimasteks.
        No ujujad osad tegid oma enda ajad vähemalt üle. Pole midagi parata, et nad lihtsalt sitad on. Ning kahepaadi finaalikoht on ka juba väga kõva tulemus. Kanepi mäng muidugi rikuti selle paarismänguga ära, sitt ajakava seal Pekingis.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
          Mis sa sellega öelda tahtsid?

          Või mõtlesid, et üks väheseid, kes ikka kilbiga tagasi tuleb?
          oi jumal, klišeede ja mõtteterade klassikas pole te vist üldse teadlikud. on ju ütlus: parem tulla sõjast tagasi kilbil, kui kilbita.

          Kommentaar


            Algselt postitas Homie Vaata postitust
            oi jumal, klišeede ja mõtteterade klassikas pole te vist üldse teadlikud. on ju ütlus: parem tulla sõjast tagasi kilbil, kui kilbita.
            Samas öeldakse ka nii, et kas sa tuled sõjast kilbiga või kilbil.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Väike pettumus ikkagi,et niimoodi välja langes.Eks see väsimus tuli sellest pikast pausist.Algul ütles,et on näljane ja puha,aga juu siis keha/vaim ei tulnud järgi.Tegelt tagand järgi võib kõike arvata,eks ta ise tea paremini enda asju.

              Kommentaar


                Kuule surfaja - mängi ise tipptennist pärast viie nädalast vöistluspausi ning peale kahe nädala tagust oppi. Tõesti pettumus missugune...
                Kui Kanter saab näiteks kulla asemel pronksi siis on ka pettumus?

                Pettumus on hoopis Liivamägi, kes ujujates ainukesena endale vastu rinda tagus ja noh tulemust teame me köik.

                Kui mittepettumusest veel rääkida, siis Taaramäe on äss!

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Pettumus on hoopis Liivamägi, kes ujujates ainukesena endale vastu rinda tagus ja noh tulemust teame me köik.
                  Tõsine küsimus: mis tema tulemusega oli ja kuidas see kemplemine siis välja nägi? Mina näiteks ei tea, auga. Ja ausaltöeldes ei viitsi ise neid mittemidagiütlevaid tulemusi mittemidagiütlevatelt aladelt välja otsima ka hakata. Aga kui keegi lahti seletaks, siis oleks hea teada küll.

                  Muul teemal ka:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas skint Vaata postitust
                    Tõsine küsimus: mis tema tulemusega oli ja kuidas see kemplemine siis välja nägi? Mina näiteks ei tea, auga. Ja ausaltöeldes ei viitsi ise neid mittemidagiütlevaid tulemusi mittemidagiütlevatelt aladelt välja otsima ka hakata. Aga kui keegi lahti seletaks, siis oleks hea teada küll.
                    Kas temaga mitte polnud enne olümpiat intervjuu Kalevi ujulas, mida näidati nüüd enne võistlust ja kus jutt käis teemal, et poolfinaali ikka peaks saama jne.
                    Eile pärast ujumist rääkis, et ei teagi mis juhtus, aga eesmärk (ja ka poolfinaali koht) jäi ca 3 sekundi kaugusele ja ei teagi, mis juhtus jne. bla, bla, blaah...



                    Kurb, et Kais/Vesik nüüd oma alagrupi kõige nõrgema paari (seniste olümpiamängude põhjal) käest pähe said. Eks nüüd tuuakse vabanduseks Rivo vigastus, aga nii see vist oli ka.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      vabanduste otsimises on eesti sportlased maailma absoluutne tipp

                      Kommentaar


                        Algselt postitas skint Vaata postitust
                        Tõsine küsimus: mis tema tulemusega oli ja kuidas see kemplemine siis välja nägi? Mina näiteks ei tea, auga. Ja ausaltöeldes ei viitsi ise neid mittemidagiütlevaid tulemusi mittemidagiütlevatelt aladelt välja otsima ka hakata. Aga kui keegi lahti seletaks, siis oleks hea teada küll.
                        Jusht nagu Maarek kirjutab oli Liivamägi ainus ujuja, kes enne võistlust endale vastu rinda tagus, lubas poolfinaali kohta ja üleüldse kui köik ujuvad rekordeid, küllap siis ujun ta ka. Ta olen nii tugev lihtsalt.
                        No ajakirjanud nimetas muidugi teda ujumiskoondise liidriks - küllap ei pidanud ka närvid vastu.

                        Aga loo point on see, et mis sa tühja kargad enne vöistlust. Karga pärast

                        Kommentaar


                          karmeelo äntoni viskab keskmiselt 30 punkti igal hooajal NBA-s. On kõva mees. Samas mõni viskab mängus keskmiselt sama palju. Tervitades ETV-d

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            vabanduste otsimises on eesti sportlased maailma absoluutne tipp
                            täpselt minu mõte!

                            Kommentaar


                              Loll on see, kes vabandusi ei leia.

                              Kommentaar


                                Kes see rannavõrgus koos Sääritsaga kommenteerib. Ütleks selle peale, et tule taevas appi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X