320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peking 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt, Jaanson / Endrekson koefitsent on üsna magus 10.00.
    Eilne sõit tekitas küll tunde, et need mehed võivad asja enda kasuks lahendada küll.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      super-iraanlane ei suutnud sittagi. kahju et iisrael edasi ei saanud, aga vähemalt teised on edasi ja nüüd pöidlad pihku et jaanson/endrekson medali ära tooksid
      AILTON

      Kommentaar


        Krt Israelil ei vedanud jah . Pool meetrit jäi puudu ning ometi oleks mees selleks suuteline olnud, aga paraku ei saanud tema seda edasipääsu, kuid ma arvan, et tal veel tulevikus aega särada küll.

        Aga mu arust oli see veidike imelik, et tänane parim heide jäi vist mingi 65. meetri plus pügalate peale. Ning ka medaliväärilised mehed ei suutnud seda 64. meetrit ka täis heita. Kas siis kliima või heitering või lihtsalt kõik mehed on enne olümpiat mingise allakäigu läbi elanud?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Krt, Jaanson / Endrekson koefitsent on üsna magus 10.00.
          Eilne sõit tekitas küll tunde, et need mehed võivad asja enda kasuks lahendada küll.
          nädal tagasi oli 20.00 veel
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Tubli töö!

            Kommentaar


              WOHOOOOO!!!!!Superrrrr!!!!!!!!Palju Õnne Jüri ja Tõnu!
              FC Flora

              Kommentaar


                ülikõva lõpp oli ikka
                väga hea
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  OLE OLE OLE OLE Jüri Jaanson Tõnu Endrekson! HÕBE!HÕBE!HÕBE!
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    ning kuulda EESTI, EESTI sellises kohas, tegi ikka väga uhkeks
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Üks hõbe käes ja teine veel tulemas!
                      Pole paha!!!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas flameas Vaata postitust
                        1 medal ja Gerd Kanter. Rohkem ei näe tulevat, hea õnne korral rannavõrkpallurid. Aga siiski ilmselt ainult üks hõbe. Alekna vastu Kanter ei saa see aasta


                        take that, bitch

                        Kommentaar


                          jaamu, Nurmekas - Fail!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            [QUOTE=Kasper;920281]
                            Aga mu arust oli see veidike imelik, et tänane parim heide jäi vist mingi 65. meetri plus pügalate peale. Ning ka medaliväärilised mehed ei suutnud seda 64. meetrit ka täis heita. Kas siis kliima või heitering või lihtsalt kõik mehed on enne olümpiat mingise allakäigu läbi elanud?[/QUO

                            Ma arvan et paljudele ei sobinud lihtsalt võistluste kellaaeg. Ja samas arvata oli, et kvalifikatsioonis mingeid väga häid viskeid ei näidata.

                            Kommentaar


                              Igaljuhul väga kõva võistlus poistelt ja tööga teenitud medal,tublid !
                              Aga Kuuse Lempsist eisaand ikka üle ja ümber "Ja lilled annab võitjatele kätte suusaliidu... no kurat hetkel on suvi,suusatatakse ainult Otepääl rolleritel hetkel ;D

                              Kommentaar


                                [QUOTE=Despoot;920334]
                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Aga mu arust oli see veidike imelik, et tänane parim heide jäi vist mingi 65. meetri plus pügalate peale. Ning ka medaliväärilised mehed ei suutnud seda 64. meetrit ka täis heita. Kas siis kliima või heitering või lihtsalt kõik mehed on enne olümpiat mingise allakäigu läbi elanud?[/QUO

                                Ma arvan et paljudele ei sobinud lihtsalt võistluste kellaaeg. Ja samas arvata oli, et kvalifikatsioonis mingeid väga häid viskeid ei näidata.
                                Muideks 1 asi on ka olümpia,kus väga tihti,vähemalt heitealadel jäävad tulemused ikka hooaja omadele tunduvalt alla,ok finaalis on veits teine asi,aga olümpia näol keskendud sa 4 aasta jooksul ühele võistlusele aastas on sul neid võistlusi aga palju-palju rohkem ja ka seal pole ühe mehe tulemused alati tasemel,ärakukkumisi ja õnnestumisi tuleb kõigil

                                Kommentaar

                                Working...
                                X