320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peking 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    oleksin ma sporditoimetusejuhataja, siis saadaks jalamaid koju absoluutselt rumala naise, kes küsis põhimõtteliselt, kas olete pettunud ka et jäite teiseks ja kaotasite kulla...normaalne küsimus
    tegu oli Astrid Kanneliga, kui ma ei eksi. seega spordialane võhiklikkus on (pisut) andestatav.

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      Tüüp tuli ju maailmameistriks juba siis, kui suur osa foorumlasi veel sündinudki ei olnud.
      Ega meil siin nüüd päris lasteaed ka pole.
      1990 on ikka piisavalt hilja
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Ega meil siin nüüd päris lasteaed ka pole.
        1990 on ikka piisavalt hilja
        ma usun et jaamu mõtles NL noorte meistritiitlit, mille ta sai 1983.aastal, aga kui ei mõelnud siis tuleb teha OT-sse teema foorumi vanuseline koosseis vms
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas eXtreme Vaata postitust
          Jalkat ei näidatagi olümpial siis w.
          YLE 2 pealt näitab ARG - HOL poolinaali
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            YLE 2 pealt näitab ARG - HOL poolinaali
            arg-hol on veerandfinaal
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              Boldi kohta oli hea Osila(?) spekulatsioon, et ta lonkis lõpus, et saaks kunagi veel uue maailmarekordi eest raha kasseerida
              Ega see on täitsa võimalik. Bubka uuendas teivashüppe maailmarekordit pidevalt sentimeetri kaupa, et rohkem raha teenida.
              100 meetris on see muidugi raskem, sest lõdvemalt võttes ei pruugi rekordit üldse tulla.

              Kommentaar


                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                USA on tõesti kulla järele tulnud. Hispaaniale 120 punkti visatud ja on hea küll veerandfinaali minna.
                Jube, mida tehti ühe Euroopa tippu kuuluva meeskonnaga. Vägisi tekkis tunne, et hispaanlased ei pane kõike välja ning lihtsalt mängivad selle mängu lõpuni.

                Üldiselt on raske näha, et keegi suudaks USA meeskonda peatada. Neid vaadata aga on kuradima mõnus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas petsman Vaata postitust
                  Jube, mida tehti ühe Euroopa tippu kuuluva meeskonnaga. Vägisi tekkis tunne, et hispaanlased ei pane kõike välja ning lihtsalt mängivad selle mängu lõpuni.

                  Üldiselt on raske näha, et keegi suudaks USA meeskonda peatada. Neid vaadata aga on kuradima mõnus.
                  Nu kipub nii minema,et USA võtab kindla võidu Pekingis ära.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Pakkusin enne starti, et kutt jookseb 8,98, aga see lammas lasi lõdvaks ennast..
                    Tra Bolt on kõva mees aga sa oled ikka ülioptimistlik ma pean mainima

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaamu
                      Mõtlesin tiitlivõitu Tasmaanias 18 aastat tagasi. Aga foorumi bossidel peaks ju olema ligipääs mõnesugusele andmebaasile kus on foorumlased ja nende sünniaastad kirjas. Sealt ei tohiks ju olla raske välja uurida, kui suur osa on sündinud hiljem kui 1990.
                      Jah, meil on vanused, isikukoodid, pangaarve atribuudid, kõikide naisfoorumlaste ja foorumlaste naiste aktifotod, kõigi DNA ja muud nipet näpet.

                      Kommentaar


                        Ka veretüüp, biitsepsi ümbermõõt ja nii edasi.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Triobeti koefid 200m WR'le ja Bolt'le on ikka jube nõrgad...
                          betfairis on WR 2.14 (miinus maksud)

                          või noh maakeeli 2.0919 umbes kui panustada maailmarekodi mittesündimise vastu

                          Kommentaar


                            23-aastasest ameeriklasest Michael Phelpsist sai pühapäeval esimene sportlane, kes suutnud ühtedel olümpiamängudel võita kaheksa kuldmedalit.


                            Haige. Arvan, et see mees on sama müstiline kui Bolt.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Kes on Usain Bolt?
                              Chuck Norris neegrikostüümis.

                              Ja vabandan valverassistide ees.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kas tema ka 100m finaalis lõpetas 70m peal pingutamise ja hakkas vastu rinda taguma ja publikule sheste näitama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X