320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peking 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    krt ei saadud siis nüüd brassist ja portugaallasest ette rattasõidus
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #77
      Raul Must on minuarust 4 aasta pärast Londonis kindel medalinõudleja. Täna tuli natukene palju vigu ja poolakas lõi hästi rabakuid, aga 2012 aastaks on olemas kogemused ja enesekindlus

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        4 aasta pärast Pekingis kindel medalinõudleja.
        läks sassi?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #79
          Mis saarvad, et hiina ei tahagi nüüd kõiki olümpiaid korraldada? .

          Kommentaar


            #80
            Kas ainult mul on ETV sulgpalli ülekande taga ujumise heli?

            Kommentaar


              #81
              mul oli ka, nüüd korras.

              Kommentaar


                #82
                Tolmoff on ikka eriline närvihaige.
                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                Kommentaar


                  #83
                  Mine mängi ise seal.

                  Kommentaar


                    #84
                    Ise oled loll.
                    Mina teen seda hästi, millega mina tegelen. Aga nagu juba mängu alguses Sorge mainis, on Tolmoff iseenda raskeim vastane. Lihtsalt imelik, et sellega ei tegeleta või tegeletakse vähe. Või vaidled sa vastu, et mäng läks nii teises kui kolmandas geimis närvide nahka?
                    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                    Kommentaar


                      #85
                      pohhui, vähemalt on ta ilus .

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas silverman Vaata postitust
                        Ise oled loll.
                        Mina teen seda hästi, millega mina tegelen. Aga nagu juba mängu alguses Sorge mainis, on Tolmoff iseenda raskeim vastane. Lihtsalt imelik, et sellega ei tegeleta või tegeletakse vähe. Või vaidled sa vastu, et mäng läks nii teises kui kolmandas geimis närvide nahka?
                        Täielikult normaalne ,et ta närvi läks sellisel suurvõistlusel.
                        Iirnalnna oli ka närvis ja väljendas seda palju rohkem.
                        Ma nimetaks iirlannat pigem närvihaigeks. Kisas ja karjus seal nagu metslane, kui midagi ebaõnnestus.

                        Kommentaar


                          #87
                          Nojah, minu pärast parem karjugu kui see aitab tal ennast kokku võtta, mitte käigu kalanäoga ringi jätkates tuimalt ühtemoodi kas võrku või taha outi tagumist (täpselt selliseid 5-6 punktiseid seeriaid oli päris mitu). Ja kahju on lihtsalt sellest, et tegelikult oli Tolmoff oma vastasest parem, kui ta ainult oma närve suudaks talitseda.
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            cancellara tegi super comebacki raisk . võimas vend.
                            Mnjaa, see mees leidis veel sellise käigu, et keegi midagi kosta ei osanud.


                            Rõõmsaks tegi aga meele Eesti meeste (kuigi jalgrattasõidu mõttes on nad veel poisikesed ) esinemine. Nii mägisel ja pikal sõidul 245 km maailma tippudega enam-vähem samas tempos läbi sõita on suurt aplausi väärt. Londonis on need mehed esirinnas panevad sarnaselt Cancallerale nagu motikaga teistest mööda
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas silverman Vaata postitust
                              Nojah, minu pärast parem karjugu kui see aitab tal ennast kokku võtta, mitte käigu kalanäoga ringi jätkates tuimalt ühtemoodi kas võrku või taha outi tagumist (täpselt selliseid 5-6 punktiseid seeriaid oli päris mitu). Ja kahju on lihtsalt sellest, et tegelikult oli Tolmoff oma vastasest parem, kui ta ainult oma närve suudaks talitseda.
                              Olen nõus. Mõlemad geimilõpud läksid närvide nahka ja paraku oli see otsustava geimi lõpp eriti masendav, kus peksis lausa vihaga palli outi. Mis seal ikka, sai natuke kogemust ja Londonis läheb paremini.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ahh jah tore ,et sa olümpial oled käinud.
                                Nõus. Paneme selle teema kinni, ei usu et keegi siit oleks olümpial käinud. Mis õigusega nad mölisevad.

                                Tegelikult paneks siin foorumis mingi 99 % teemadest kinni, jätaks mõned IV liiga vms piiratud ringile kommenteerimiseks. Igasugused Inglise, Hispaania, Saksa jms liigad, suurvõistlused, kes oleme meie kommenteerima.

                                P.S. Rääkides mängust ja kommentaarist, kas see on normaalne et Säärits+spetsialist mölisesid non-stop, sh mängu ajal. Ma küll olen pigem tennise vaataja, aga seal punkti ajal kommenteerimine on ikka suur no-no.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X