320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusahüpped

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Suusahüpped\'

    nostalgia...
    Felder,Kogler ja Vettori olid tegijad kuigi ise koguaeg sommidele pöialt hoidnud.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Suusahüpped\'

      Minevikku meenutades tulid mulle meelde need Boklövi aastad. Just pärast Calgaryt ja enne Albertville\'i. Kuidas rootslase stiili Soome telekas mõnitati! Terve endiste/praeguste hüppajate ja kohtunike kaardivägi oli stuudiosse veetud ja küll nad siis uurisid ja puurisid ja väitsid, et see pole ikka hüppamine ega midagi ja 10 punkti stiili eest oleks sellise hüppe eest liig. Eks mõni kohtunik võistlustel andiski Boklövile alla kümne.
      Naljakas mõelda, kui ruttu kõik muutus ja kui imelik selline suhtumine praegu tundub. Boklövil olid veel jalad õige väheke laiali tegelikult...
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Suusahüpped\'

        jah ja siis tulid jaapanlased Jaapanist, kes tõelist kaskadöörlust demonstreerisid, maskid kah veel ees. Aga Boklöv oli jah ses osas õnnetu mees.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Suusahüpped\'

          nagu ma aru saan siis jäi mul läbi aegade suusaturniiri finaal nägemata

          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Suusahüpped\'

            Algselt postitas Jasper


            nagu ma aru saan siis jäi mul läbi aegade suusaturniiri finaal nägemata
            Ja seal oli mida vaadata. Kui tavaliselt on turniiri võitja peale 3. etappi enam vähem selge, siis seekord jagus pinget viimase sekundini. Tundub uskumatuna, et 8 hüppe tulemus punkti kümnendiku täpsusega sama võib olla, aga võta näpust.
            Kuigi Ahose närv osutus otsustaval hetkel Janda omast kõvemaks(peale viimast hüpet olin nõus mürki võtma selle peale, et Ahonen võitis), tundus mulle isiklikult, et põhjanaaber pressis endast viimase välja, vastupidiselt Jandale, kes oli ka enamaks suuteline.
            Torinos aga mina oma raha kahe eelnimetatud isiku peale ei paneks, pigem pakuks võitjaks kedagi norralastest. Ja oma suurelt lemmikult Takanobult, kes lõpetas Mäkiviikko tubli 6. kohaga, ootan medalit

            Tänases Sport-Expressis oli vene suusahüppajate hetkeseisust juttu ja paistab, et venelastel on tekkinud isu soome treenerite vastu, kes viimastel aastatel üsna edukad on olnud. Aasta tagasi koondise etteotsa palgatud sakslase Schteierti käe all pole vastupidiselt venelaste ootustele imesid sündinud, kuigi mingi edasiminek on siiski toimunud. Võimalik, et tema saatus selgub peale olümpiat, kus eesmärgiks on kuue hulka jõudmine.
            Muide hiljutine kahevõistluse äss Jari Mantila töötab idanaabrite juures hooldemehena.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Suusahüpped\'

              Sommid on tegijad.Mõniaeg tagasi olid nad USA,Austria,Norra,Jaapanlaste ja mõistagi sommide peatreenerid.Praegu vist Soome,Norra,Itaalia.Kindlasti jäi mõni maa mainimata-korea,hiina? (Itaallastel vana hea Cecon abitreener)
              Soomlastest klubidetreenereid leidub juba Jaapanis mitu.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                37 aastane Masahiko Harada sõidab oma viiendale olümpiale. Info pärineb Sport-Expressist
                Veterani hetkevormist saab ilmselt ülevaate Sapporo MK etapil, mis toimub 21.-22. jaanuaril.
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                  Suusahüppe on kuidagi imelik ala, iseenesest on ju mõnus vaadata, kuidas mehed, ~90km/h mäest alla kulgevad ning seejärel lendavad 200m kaugusele.Ala on minujaoks imelik, kuna seal iga-aasta vahetuvad liidrid.Aastaid tagasi valitses seal sakslane Schmitt, siis valitsevad Austerlased, seejärel tuli A.Malyz, eelmine hooaeg Ahonen, kes siis hetkelgi suudab hüppata ning see hooaeg on siis J.Janda - Millest see kõik sõltub, et liidrid niimoodi vahetuvad?

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                    Ma just eile vetsus mõtlesin sama asja. Üks hooaeg on Hüppaja A teistest peajagu üle ja järgmisel on umbes 30nes. Schmitt, Amman, Malyz, see soomlane, isegi Andy Goldberger hüppab edasi kuigi ta oli viimati hea umbes 10 aastat tagasi.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                      Andy Goldberger viskas suusad varna ära.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                        Põhimõtteliselt ma hoian ikka veel pöialt Schmittile, kuna tal on minu arust kift nimi ning kui ta veel tippus (loe: liider,üldliider) oli, siis ta kandis üht ägedat MILKI kiivrit, mis oli lilla, ning ta prillid olid sellised punased - stiil oli nagu silmapaistev.Ja juuksevärvi vahetas tihedalt.Ja muidugi hüppata oskas ka.
                        Kommentaatorid räägivad, et ta on ikka veel otsimas oma vormi...Et millest see vorm suusahüppajatel õigemini koosneb?

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                          Algselt postitas symbio
                          siis ta kandis üht ägedat MILKI kiivrit, mis oli lilla,
                          MILKA
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                            Tänase MK etapi esikolmik: Matti Hautamäki, Tami Kiuru ja Janne Ahonen. Ja olümpiani ainult kaks nädalat. Paistab, et soomlastele hakkab kamaluga medaleid tulema.

                            Meie Jüris jäi viimaseks, kuid muidu oli ta tubli

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                              mis juhtus Simon Ammaniga, kes võitis 02 OMil 2 kulda? tal pold ühtki tulemust nagu eriti ette näidata ennem OM ja peale seda ka, ta ju täiesti kustunud oli peale OMi! mis vennaga juhtus et äkki peale OM nii põhja vajus?

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                                Algselt postitas eestimees


                                mis juhtus Simon Ammaniga, kes võitis 02 OMil 2 kulda? tal pold ühtki tulemust nagu eriti ette näidata ennem OM ja peale seda ka, ta ju täiesti kustunud oli peale OMi! mis vennaga juhtus et äkki peale OM nii põhja vajus?
                                See on täiesti tavaline asi.Järgmine aasta on Janda täpselt samamoodi põhjas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X