320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino OM\'

    Algselt postitas Aramis


    Laskesuusk oli maksimumpositiivne!
    imelik, et kui saad ringi sisse siis jaadki vist kohata voi selgub see kunagi hiljem? tehku siis pikemad ringid
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino OM\'

      See on praktiliselt igas spordis nii, et kui ringiga sisse saad, võetakse maha. Ringe peikemaks ei saa ju teha. Muidu ei oleks see enam 10 km ja 4 tiiru.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino OM\'

        Tänud Kati Wilhelm ja tuu ... aitasite nn sängist välja ... ja püssi lasti ka nagu piu ja pau ...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino OM\'

          Algselt postitas lorenzo


          Algselt postitas Aramis


          Laskesuusk oli maksimumpositiivne!
          imelik, et kui saad ringi sisse siis jaadki vist kohata voi selgub see kunagi hiljem? tehku siis pikemad ringid
          koht jääb ikkagi see,mis sul mahavõtmise hetkel oli,aeg jääb paraku fikseerimata,pannakse lihtsalt -1 ring
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino OM\'

            Ometi! Ometi! Ometi! 25 pikka aastat olen ma Austria suusahüppajaid toetanud ja alati on olümpiamängudel keegi parem olnud. Täna lõpuks ometi täiuslik õhtu. Tommy Morgenstern ja Andreas Kofler tegid kahekesi teoks selle, mida ei suutnud Neuper, Kogler, Felder, Vettori, Kuttin, Horngacher, Höllwarth, Goldberger ja paljud teised. Jehhuuuuuuuu!
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino OM\'

              Jens sai päris hea koha. peale essat hüpet 24-as, aga lõpuks parandas kohta ühe võrra ehk siis 23-daks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino OM\'

                Täiesti uskumatult kohutav võistlus. ... Janne tühi pilk peale võistlust ning kommentaar, küsimusele \'järgmine olümpia?\' - \'selle nimel 4 aastat pingutada, et jälle sama tunnet tunda? ei, mitte mingil juhul\' ... oijah ...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino OM\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Ometi! Ometi! Ometi! 25 pikka aastat olen ma Austria suusahüppajaid toetanud ja alati on olümpiamängudel keegi parem olnud. Täna lõpuks ometi täiuslik õhtu. Tommy Morgenstern ja Andreas Kofler tegid kahekesi teoks selle, mida ei suutnud Neuper, Kogler, Felder, Vettori, Kuttin, Horngacher, Höllwarth, Goldberger ja paljud teised. Jehhuuuuuuuu!
                  Ma peaks selle vist topeldama. Väljaarvatud aastaarvud.

                  Ja laskesuusatamise lõpuminutite kommentaar oli ka muidugi tasemel. Nagu kuulaks Itaalia kommentaatorit kuskil MM finaalis pärast väravat.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino OM\'

                    Algselt postitas mcnamara


                    Ometi! Ometi! Ometi! 25 pikka aastat olen ma Austria suusahüppajaid toetanud ja alati on olümpiamängudel keegi parem olnud. Täna lõpuks ometi täiuslik õhtu. Tommy Morgenstern ja Andreas Kofler tegid kahekesi teoks selle, mida ei suutnud Neuper, Kogler, Felder, Vettori, Kuttin, Horngacher, Höllwarth, Goldberger ja paljud teised. Jehhuuuuuuuu!
                    Kust sa need 25 aastat võtsid? Vettori 9. veebruarist 1992 OLÜMPIAVÕITJA!!! Ja kui täiuslikkust silmas pead, siis toona Austrial kaksikvõiduõhtu – 1. Vettori, 2. Höllwarth, 4. Kuttin, 6. Felder. (Soomlastel 3. ja 5. koht.)
                    Vettori minu absoluutne noorpõlvelemmik, pärast teda tulnud austerlasi ma niiväga toetanud pole, kuid austerlased siiski sümpaatsemad kui norralased, soomlased, sakslased, tšehhid.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino OM\'

                      Algselt postitas lujk
                      Kust sa need 25 aastat võtsid? Vettori 9. veebruarist 1992 OLÜMPIAVÕITJA!!! Ja kui täiuslikkust silmas pead, siis toona Austrial kaksikvõiduõhtu – 1. Vettori, 2. Höllwarth, 4. Kuttin, 6. Felder. (Soomlastel 3. ja 5. koht.)
                      Eks ta ole jah. Mina enam oma mälu usaldada ei julge.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino OM\'

                        yks kysimus et mida teeb olympial aivar rehemaa,nagu pyhap2eva suusataja.pole veel kunagi nii n2rvi l2inud suustamise p2rast aga t2na ikka see rehemaa s2it oli ju katastroof.miks ei v2inud narusk s2ita ja arvan et oleks mitu korda paremini hakkama saanud.miks peavad m2ned turistid olympiale p22sema kui nad ei suuda mitte sittagi.krt isegi kanadalane suutis endast k2ik anda.veerpalu tegi j2lle suurep2rase s2idu.kahjuks ise eesti keelseid kommentaare ei kuule aga keegi v2iks intervjuu rehemaaga edasi anda,mis oli selle klouni vabandus.rehemaa k2ige h2dam eesti suusataja

                        kaspar kokk oli v2ga tubli ja kui poleks seda rehamaa minutilist maha j22must siis mis veel k2ik oleks v2inud olla.ennem oli probleem et eestil aint 2 meest teatesse panna nyyd juba kolm. 8 koht pole paha kui arvestada s2idu algust ja vaevalt keegi sukus et sel kohal veel suudetakse l2petada
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino OM\'

                          Egas midagi Forza Italia! Vana põlvkond veel suudab teatemeeskondi ülal pidada. Kahju, et sealtmaalt neid uusi ei taha eriti tulla.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino OM\'

                            Algselt postitas budulojus


                            yks kysimus et mida teeb olympial aivar rehemaa,nagu pyhap2eva suusataja.pole veel kunagi nii n2rvi l2inud suustamise p2rast aga t2na ikka see rehemaa s2it oli ju katastroof.miks ei v2inud narusk s2ita ja arvan et oleks mitu korda paremini hakkama saanud.miks peavad m2ned turistid olympiale p22sema kui nad ei suuda mitte sittagi.krt isegi kanadalane suutis endast k2ik anda.veerpalu tegi j2lle suurep2rase s2idu.kahjuks ise eesti keelseid kommentaare ei kuule aga keegi v2iks intervjuu rehemaaga edasi anda,mis oli selle klouni vabandus.rehemaa k2ige h2dam eesti suusataja
                            Olen täiesti nõus.Rehemaa nii hale rikkus eesti teatesõidu ära. Kokk uus tuleviku lootus

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino OM\'

                              Algselt postitas KJK


                              Algselt postitas budulojus


                              yks kysimus et mida teeb olympial aivar rehemaa,nagu pyhap2eva suusataja.pole veel kunagi nii n2rvi l2inud suustamise p2rast aga t2na ikka see rehemaa s2it oli ju katastroof.miks ei v2inud narusk s2ita ja arvan et oleks mitu korda paremini hakkama saanud.miks peavad m2ned turistid olympiale p22sema kui nad ei suuda mitte sittagi.krt isegi kanadalane suutis endast k2ik anda.veerpalu tegi j2lle suurep2rase s2idu.kahjuks ise eesti keelseid kommentaare ei kuule aga keegi v2iks intervjuu rehemaaga edasi anda,mis oli selle klouni vabandus.rehemaa k2ige h2dam eesti suusataja
                              Olen täiesti nõus.Rehemaa nii hale rikkus eesti teatesõidu ära. Kokk uus tuleviku lootus
                              ma ei mõista,üks sitt sõit ja tambitakse Rehemaa maa sisse.Üks hea sõit ja kohe on Kokk tulevikulootus.Mitu inimest siis Rehemaad tulevikulootuseks nimetasid,kui ta paar hooaega tagasi häid sõite tegi?Ja mitu inimest nimetasid tulevikulootuseks Kokka,kui ta MK-lt mingi 65. koha tõi?Ühe sõidu järgi saab tõesti selliseid järeldusi teha........tulevikulootus-šmulevikulootus.........Kokk ja Rehemaa on sama aasta väljalasked.....vott teile lootuseid.
                              Info ütleb veel,et mõlemad on tulnud mk-l 3 korda esimese 30 hulka.........ja üks siis nüüd meeletu sitakott ja teine lootustandev tulevikulootus???
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino OM\'

                                Algselt postitas päkapikk


                                Algselt postitas KJK


                                Algselt postitas budulojus


                                yks kysimus et mida teeb olympial aivar rehemaa,nagu pyhap2eva suusataja.pole veel kunagi nii n2rvi l2inud suustamise p2rast aga t2na ikka see rehemaa s2it oli ju katastroof.miks ei v2inud narusk s2ita ja arvan et oleks mitu korda paremini hakkama saanud.miks peavad m2ned turistid olympiale p22sema kui nad ei suuda mitte sittagi.krt isegi kanadalane suutis endast k2ik anda.veerpalu tegi j2lle suurep2rase s2idu.kahjuks ise eesti keelseid kommentaare ei kuule aga keegi v2iks intervjuu rehemaaga edasi anda,mis oli selle klouni vabandus.rehemaa k2ige h2dam eesti suusataja
                                Olen täiesti nõus.Rehemaa nii hale rikkus eesti teatesõidu ära. Kokk uus tuleviku lootus
                                ma ei mõista,üks sitt sõit ja tambitakse Rehemaa maa sisse.Üks hea sõit ja kohe on Kokk tulevikulootus.Mitu inimest siis Rehemaad tulevikulootuseks nimetasid,kui ta paar hooaega tagasi häid sõite tegi?Ja mitu inimest nimetasid tulevikulootuseks Kokka,kui ta MK-lt mingi 65. koha tõi?Ühe sõidu järgi saab tõesti selliseid järeldusi teha........tulevikulootus-šmulevikulootus.........Kokk ja Rehemaa on sama aasta väljalasked.....vott teile lootuseid.
                                Seda küll, aga närvi ajas ta sõit, oleks võind ikka paremini sõita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X