320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

    Algselt postitas budulojus
    soome kyll ei ole v22rt olympiamedalit ja krt nyyd kanada ka audis nii et seekord siis v2ib hoki l2ppenuks kuulutada sest pole ju kellegi poolt olla
    Kanada ja eriti Usa olid eriti seniste mängude põhjal kindlasti kulda väärt, võiks postuumselt anda.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

      no ega ma maininud et nad kulda v22rt vaid seda et isiklikult pole nyyd kellegi poolt olla aint vastu ja seda soomele sest ei tahaks et meil siin soomlased m2gedesse l2hevad,hetkel isegi m2lisevad et eesti kullad ei ole puhtad
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

        Ei tea,kas see on sellest,et olen Slovakkias suusatamas käinud ja uut aastat Strbske Plesos jäähokistaadionil vastu võtnud,kui rahvatantsuansambel Scooter laval oli ning hüppemägedest samal ajal tõrvikutega hüpati,kuid tihti kandub sümpaatia selle väikeriigi hokimansale.Nii et pöialt hoida pole kunagi probleem,kui on valida kahe satsi vahel.kes parasjagu kohtumas.
        p.s.Ka äsjalõppenud veerandfinaalides olin Soome ja Venemaa poolt.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

          Leijona puree! Samas kui lastakse vastasel mängida nii nagu viimasel kolmandikul, siis pole pikka pidu.
          Antero on klass omaette, kodumaiste kommentaatoritega ei tasu võrreldagi. Teemu oli peale mängu väga stoiline: \"Mis on paar hammast võrrelduna olümpia poolfinaali pääsemisega?\"
          Tsemppia vaan!
          Supplies!

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

            Üpris kohutav õhtu oli. Mitmeski mõttes. Aga hokist rääkides: kui USA vanurid oleksid esimesel kolmandikul laisalt ringiuisutamise asemel mängu sekkunud ja soomlased poleks kaheväravalist edumaad saanud - kõik olnuks võimalik. Mängu edenedes läksid soomlased ettearvatult krampi, aga tõesti: väravavaht päästis ja aitas edasi. Ameeriklased võiksid siiski NHL-ist nooremaid mängumehi leida ja kas siis tõesti paremat jänkist kollkiprit ei leidu kui see õnnetu Rick Di Pietro?
            Kanada oli kole pettumus mulle seekord. Ründeliin ei saanud omadega üldse hakkama, ka võidumängus tshehhide vastu oli pealelöökide statistika lausa mõrvarlik. Iginla ja Heatley, kes on tavaliselt mängu enda peale võtnud seda seekord ei teinud. Ja suured tähed nagu Sakic, Thornton või Smyth jätsid oma panuse hoopis andmata.
            Aga mis seal siis ikka. Küllap leitakse Vancouveris ka see puuduv motivatsioon.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

              Algselt postitas mcnamara
              Ameeriklased võiksid siiski NHL-ist nooremaid mängumehi leida ja kas siis tõesti paremat jänkist kollkiprit ei leidu kui see õnnetu Rick Di Pietro?
              Toon sulle ära väikese statistika. Paku milline neist 4-st koju jäi

              Goals Against:

              7) Miller (BUF) - 2.25
              16) Grahame (TB) - 2.68
              35) Esche (PHI) - 3.15
              40) DiPietro (NYI) - 3.38

              Save percentage:

              6) Miller (BUF) - 92.3%
              23) Grahame (TB) - 90.0%
              34) Esche (PHI) - 89.2%
              35) DiPietro (NYI) - 89.2%

              Samas on mul heameel, et põhjamaad edasi said.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                ei ole nüüd kindel, et p-ameeriklaste väljalangemine on seotud motivatsioonipuudumise või meeskonna valikuga. neid tundus selgelt üllatavat kohtunike liin, mis selleks olümpiaks võrreldes eelmiste suurturniiridega oli muutunud. ära võeti kõik kepiga sudimised ning kinnihoidmised. vt. näiteks kanada - soome mäng, slovakkia - usa jne. just osavusel ja kiirusel põhinevat hokit on sel olümpial selgelt soositud ning see on areng positiivses suunas. ka gontsar ütles eilse mängu järel, et nad said arvulise ülekaalu ja selle ajal 1-0 värava just selle bertuzzi vea järel, mida varasemalt mingil juhul poleks karistatud.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                  Algselt postitas SleepWalking
                  ei ole nüüd kindel, et p-ameeriklaste väljalangemine on seotud motivatsioonipuudumise või meeskonna valikuga. neid tundus selgelt üllatavat kohtunike liin, mis selleks olümpiaks võrreldes eelmiste suurturniiridega oli muutunud. ära võeti kõik kepiga sudimised ning kinnihoidmised.
                  Ma ei ole küll NHL-i mänge sel hooajal näinud, aga sain aru, et sealsed kohtunikud on sügisest peale seal just sellist liini hoidnud? Vaevalt see niisiis kellelegi erilise üllatusena tuli.

                  Muidugi on eurooplastel nüüd jälle hea parastada, aga küll Vahtralehemaa tagasi tuleb. Viimased noorte MM-id annavad tulevikuks lootust.
                  Selle olümpia hokiturniir on aga minu jaoks sisuliselt lõppenud. Tshehhi - Venemaa finaali puhul ehk oleks veel midagi vaadata.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                    Kyps,
                    kodanik Tim Thomasel on veel paremad statsid muideks, kes siis Bostoni väravat kaitsnud pärast Toivoneni ja Raycrofti pikale veninud vigastusi.

                    Pakun ,et Buffalol on nii head täkud kaitses, et Ryan Millerini jõuavad ainult suhtkoht nõrgad löögid

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                      tähelepanek eilsest õhtust - ei teadnud, et eestis nii palju nõukogude liidu hokikoondise fänne on. kui nõukogude liit eile teise värava lõi oli oht, et hiiu pubil lendab katus pealt

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                        Kes fännab N Liitu, kes tehniliselt ilusat sirgjoonelist hokimängu.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                          Algselt postitas eston maravilha


                          tähelepanek eilsest õhtust - ei teadnud, et eestis nii palju nõukogude liidu hokikoondise fänne on. kui nõukogude liit eile teise värava lõi oli oht, et hiiu pubil lendab katus pealt
                          Oeh. Selle peale ei teagi mida öelda. Ju mängib siin rolli see, et ma kogu oma teadliku elu olen Eesti Vabariigis elanud, aga mina küll nii labaselt Venemaa vastu ei ole ja mul oli küll hea meel kui nad teise värava lõid ja Kanada koju saatsid. Ausalt öeldes olen ma ka Venemaa jalgpallikoondise juures läinud täiesti fännieetika (naabrile soovi kaotust) vastu ja paljudes mängudes olnud idanaabri poolt. Ja hakake nüüd rääkima, et olen mingi kommar vms. Ma pole lihtsalt venelaste vastu. Alati kui räägitakse, et ollakse Venemaa koondiste vastu selle nõukogude aja pärast tekib mul küsimus kas need konkreetsed mängijad siis vägivallatsesid ja võimutsesid Eestis või?

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                            Algselt postitas lenc


                            Algselt postitas eston maravilha


                            tähelepanek eilsest õhtust - ei teadnud, et eestis nii palju nõukogude liidu hokikoondise fänne on. kui nõukogude liit eile teise värava lõi oli oht, et hiiu pubil lendab katus pealt
                            Oeh. Selle peale ei teagi mida öelda. Ju mängib siin rolli see, et ma kogu oma teadliku elu olen Eesti Vabariigis elanud, aga mina küll nii labaselt Venemaa vastu ei ole ja mul oli küll hea meel kui nad teise värava lõid ja Kanada koju saatsid. Ausalt öeldes olen ma ka Venemaa jalgpallikoondise juures läinud täiesti fännieetika (naabrile soovi kaotust) vastu ja paljudes mängudes olnud idanaabri poolt. Ja hakake nüüd rääkima, et olen mingi kommar vms. Ma pole lihtsalt venelaste vastu. Alati kui räägitakse, et ollakse Venemaa koondiste vastu selle nõukogude aja pärast tekib mul küsimus kas need konkreetsed mängijad siis vägivallatsesid ja võimutsesid Eestis või?
                            nende isad ja onud lenc. nende isad ja onud....
                            ja kui sa vaatad tribüüne, siis leiad sealt oi kui palju eseseserri... ja kui Russ peaks võitma, siis millise riigi hümn kõlab?
                            kodumaa veri me soontes taob trummi veel aastakümneid, miski vene bänd. ei mäleta miuke neist. vahel ma mõtlen, et mul poogen, aga siis jälle, et vist ikka pole.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                              millest budulojus räägib, sellest ma küll aru ei saa.
                              mis kuradi mägedesse, kus siin... heh...
                              aga ehk Soome selle turniiri võidab.
                              ma tõesti väga loodan seda.
                              Peale sügist vutti nende juures, Finnairil, võtsime linnasüdames õlut ja vaatasime YLE pealt kordust. Juurde astus suvaline Jorma ja kahetses, et ta ei saand tulla, et tal tuleb hokk ja enne oli vaimo. Vot. Ma mõtlesin juba, et tüütu. Aga siis selgus, et ta teadis Operit, Poomi ja küsis, et kas NEEMELA lõi värava.
                              arvatagi, et ma pidin üllatusest kreepsu saama.
                              vot selline hokisõber Jorma elab mitte kaugel Helsingi kesklinnast.
                              jorma küüned on puretud ilmselt küünarnukkideni välja.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                                Algselt postitas uvv


                                Algselt postitas lenc


                                Algselt postitas eston maravilha


                                tähelepanek eilsest õhtust - ei teadnud, et eestis nii palju nõukogude liidu hokikoondise fänne on. kui nõukogude liit eile teise värava lõi oli oht, et hiiu pubil lendab katus pealt
                                Oeh. Selle peale ei teagi mida öelda. Ju mängib siin rolli see, et ma kogu oma teadliku elu olen Eesti Vabariigis elanud, aga mina küll nii labaselt Venemaa vastu ei ole ja mul oli küll hea meel kui nad teise värava lõid ja Kanada koju saatsid. Ausalt öeldes olen ma ka Venemaa jalgpallikoondise juures läinud täiesti fännieetika (naabrile soovi kaotust) vastu ja paljudes mängudes olnud idanaabri poolt. Ja hakake nüüd rääkima, et olen mingi kommar vms. Ma pole lihtsalt venelaste vastu. Alati kui räägitakse, et ollakse Venemaa koondiste vastu selle nõukogude aja pärast tekib mul küsimus kas need konkreetsed mängijad siis vägivallatsesid ja võimutsesid Eestis või?
                                nende isad ja onud lenc. nende isad ja onud....
                                ja kui sa vaatad tribüüne, siis leiad sealt oi kui palju eseseserri... ja kui Russ peaks võitma, siis millise riigi hümn kõlab?
                                kodumaa veri me soontes taob trummi veel aastakümneid, miski vene bänd. ei mäleta miuke neist. vahel ma mõtlen, et mul poogen, aga siis jälle, et vist ikka pole.
                                Mina küll ei kavatse vastutada oma isa ja onu tegude eest. Kas sina teeks seda?
                                See \"CCCP\" on fännide probleem. Kõlab Venemaa hümn, mis Putini käsul on natuke ümbersõnastatud NLiidu hümn. Jällegi, sportlased pole süüdi. Aga sellesama hümni osas panen pea pakule ja ütlen, et krt, viis on väga meeldiv ja nauditav. Jällegi võib öelda, et ma ju ei tea mida see hümn vanema generatsiooni jaoks tähendab, aga krt, selles iseseisvumise point oligi, et mina ei peaks seda kunagi teada saama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X