320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna Sügisjooks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kui trenni ei tee siis tulemust ei tule... selline järeldus siis

    Kommentaar


      #17
      Ma käisin kah sellel raskel jooksul... noo 10km ei olegi väga raske minujaoks aga see 21.1 km oli raske.. ma pole enne nii pikka maad võistlustempos jooksnud .. süda tahtis seisma jääda lõpus ... poolmaratoni aeg tuli 1.22 ja kohaks oli 47... kindlasti elu raskeim jooksmine..

      Kommentaar


        #18
        43:47 10km koht 324

        2minti kulus stardijoonei jõudmiseks. Alustasin kaunis tagant.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Bobik Vaata postitust
          43:47 10km koht 324

          2minti kulus stardijoonei jõudmiseks. Alustasin kaunis tagant.
          Sama lugu mul. Kuna osalesin esimest korda, siis stardigrupp 5000+ ja alguses said mõned head minutid sõna otseses mõttes jalutada, seejärel hirmsasti slaalomit harrastatud ja mõned momendid hiljem natuke reegleid eirates koos teiste kiirematega osaliselt kõnniteed kasutatud. Tänu pidevatele rütmimuutustele ei olnud raja esimeses pooles tahtmist viimast välja võtta, aga lõpus oli tunne, et oleks ikka võinud küll natuke juurde pressida, sest viitsimist paistis olevat. Sellest hoolimata sai eesmärk kuhjaga täidetud ning koht 471 ajaga 0:45:35 tundub täitsa ok, arvestades seda, et jalgrattafänluse tõttu pole aega olnud jooksulihast eriti treenida ning senimaani selle hooaja jooksukilometraaziks vaid umbes 50 km. Eks prrovib järgmisel hooajal jooksmisele natuke rohkem rõhku panna ja kuna stardikoht ka kõigi eelduste kohaselt parem, siis oleks soov ikka 40 minuti sisse mahtuda
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas marti88 Vaata postitust
            Ma käisin kah sellel raskel jooksul... noo 10km ei olegi väga raske minujaoks aga see 21.1 km oli raske.. ma pole enne nii pikka maad võistlustempos jooksnud .. süda tahtis seisma jääda lõpus ... poolmaratoni aeg tuli 1.22 ja kohaks oli 47... kindlasti elu raskeim jooksmine..
            Päris korralik aeg

            Kommentaar


              #21
              PILTE ka sügisjooksult

              Rada oli väga lahe see aasta... ja tünnitüdrukud ka!
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #22
                Kas keegi veel 21.1 km käis.. peale minu ? Ja ,kas sellest ka pilte on veel peale jooks.ee kodukal antud lehekülje omade?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Sama lugu mul. Kuna osalesin esimest korda, siis stardigrupp 5000+ ja alguses said mõned head minutid sõna otseses mõttes jalutada, seejärel hirmsasti slaalomit harrastatud ja mõned momendid hiljem natuke reegleid eirates koos teiste kiirematega osaliselt kõnniteed kasutatud. Tänu pidevatele rütmimuutustele ei olnud raja esimeses pooles tahtmist viimast välja võtta, aga lõpus oli tunne, et oleks ikka võinud küll natuke juurde pressida, sest viitsimist paistis olevat. Sellest hoolimata sai eesmärk kuhjaga täidetud ning koht 471 ajaga 0:45:35 tundub täitsa ok, arvestades seda, et jalgrattafänluse tõttu pole aega olnud jooksulihast eriti treenida ning senimaani selle hooaja jooksukilometraaziks vaid umbes 50 km. Eks prrovib järgmisel hooajal jooksmisele natuke rohkem rõhku panna ja kuna stardikoht ka kõigi eelduste kohaselt parem, siis oleks soov ikka 40 minuti sisse mahtuda
                  Omapärane, et ka minul tuli ettevalmistusena jooksukilomeetreid sinna kanti, ehk 60 kokku. Samuti loodan järgmine aasta 40 minuti kanti joosta, kuna enam ei väsita end slaalomit tehes ja ei kulu mitut minutit kõndides jne. Vahe oli selles, et ma sain väga hea sammu sisse kolmandal kilomeetril ja lasin 5 väga kiiresti ja siis umbes kilt enne lõppu hakkas kuramuse raske Ühesõnaga viimane kilt tuli 5min kiltsa kohta.
                  Sügisjooks on ikka vinge üritus (Y)

                  Kommentaar


                    #24
                    Arvestades, et veel mõned päevad tagasi olin haige, siis 47 minutit on rahuldav (isegi ühe ekskoondislase jätsin selja taha - kes teab, see teab) , kuigi sisimas lootsin 43 minutiga ära joosta.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Arvestades, et veel mõned päevad tagasi olin haige, siis 47 minutit on rahuldav (isegi ühe ekskoondislase jätsin selja taha - kes teab, see teab) , kuigi sisimas lootsin 43 minutiga ära joosta.
                      Minul oli ok stardinumber ja veel augusti alguses lootused kõrgel (eesmärk 40 minuti lähedusse saada), aga eelmise nädala XDream tegi põlvele jälle liiga ja läbi sörkima lühemat distantsi polnud mõtet minna
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar

                      Working...
                      X