320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin ka siis kõike kolme klassikut viimase nädala-pooleteise jooksul lootuses, et ka meie mees pilti pääseb aga tundub, et mida suvele lähemale seda kehvemaks tulemused jäävad. Nii palju kui ma ta blogi olen lugenud, kurdab ta jalakrampide üle ja ka ninaummistumisega pidi soojade ilmadega probleeme olema.

    Aga Philippe Gilberti on küll ikka kõva tegija. Kõigil kolmel Ardenni klassikul võttis ta siis võidud ja jättis teiste seas seljataha nii vennad Schlecki kui ka Contadori enda. Loodame ,et temaga ei lähe siis nii nagu Davide Rebelliniga.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      100% kindel ei ole. nii 95% hetkel lõplik asi peaks nüüd nädala jooksul selguma
      Kas nüüd on Elion Cup-i saadetes oodata ka kaadreid rattalt? http://www.youtube.com/watch?v=4ghGLhW_87Q Või ei kannata veel "kiivrikaamera"pixlid ETV ekraani ära? Igatahes kui vaja mõnd võistlevat ratast kuhu tehnikat kinnitada, saab ehk aidata.

      Võrdluseks väike tavapärase kiivrikaameraga tehtud klipike möödunud aastaselt Rõuge Elion Cupilt. Klipil üsna viimased kilomeetrid ja heitlus käib kohtadele ~200 http://www.youtube.com/watch?v=d9sen8Vi3Bs

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Kas nüüd on Elion Cup-i saadetes oodata ka kaadreid rattalt? http://www.youtube.com/watch?v=4ghGLhW_87Q Või ei kannata veel "kiivrikaamera"pixlid ETV ekraani ära? Igatahes kui vaja mõnd võistlevat ratast kuhu tehnikat kinnitada, saab ehk aidata.

        Võrdluseks väike tavapärase kiivrikaameraga tehtud klipike möödunud aastaselt Rõuge Elion Cupilt. Klipil üsna viimased kilomeetrid ja heitlus käib kohtadele ~200 http://www.youtube.com/watch?v=d9sen8Vi3Bs
        no kust sa selle video leidsid? jansa juba noris, et krt sain mööda ainult vennast, kes lahtiste kätega sõitis (tglt oli neid veel, üks hiljem pildis ka)

        aga saadeteks läheb.

        aga plaan on jah, et kaamera kasutusse panna. ei käinud katsetamas kas kvaliteedi välja veab (see suusasaadetega testitud ja sobib!), vaid kuidas see toimib erinevates kinnituskohtades ja milline nurk oleks sobivaim ehk kuidas saaks parima ja ägedaima pildi Üks variant jäi testimata, kuna rattaraami tagaosa oli enamjaolt neljakandiline ja polnd vastavat kinnitust.

        Kaameraks GoPro HD Hero.

        Kui saaksid aidata oleks super. Jätan sooviavalduse igatahes meelde ja ilmselt mingi hetk saab tehtud midagi

        Kas see oli muidu sinu kaamera, millega filmiti? Kas seda annaks kasutada?

        edit:
        Väike katse selgitamaks, kas pulsikellast välja imetud infot on võimalik lihtsate ja koduste vahenditega sünkroniseerida videopildiga. Mulle tundub, et mõnin...

        Eelmise aasta tase on muidugi see video. Tüüp hiljem sünkroonis videopildi ja pulsikella. Pulsikella näitu näed, kui cc sisse lülitada. A plaan on nigu on, need juhtmed ikka häirivad seal. Aga muidu lahe

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Kas see oli muidu sinu kaamera, millega filmiti? Kas seda annaks kasutada?
          Ei, see on ühe haanjamehe tehtud lõik. Ma ise sõitsin möödunud aastal kohtadele 300+. Tõnu Tuisu klipid on jah visuaalselt kõige paremad, aga klipi huvitavust kahandab veidi see, et härra sõidab kohtadele ~800. Ei teki sellist lendamise tunnet Samas tema klipid kolmapäevakutelt ja näiteks selle aasta Jõelähtme RM avatud rajalt omavad väga head informatiivset väärtust.

          Kui abi vaja, võta ühendust jah.

          Kommentaar


            võtan!

            mulle selle Tuisu klipi juures meeldis see, et sünkis ära pulsikellaga. see tegigi asja huvitavaks

            Kommentaar


              kypsile vaatamiseks ja arvustamiseks

              Kommentaar


                Pold viga. Muusikavalik muhe nagu tavaliselt. See on juba veidi tüütuks muutunud, kuidas Lemps seal taluõuel koduõlle ja mulgipudru üle imestab Kiivrikaameraga vend oli aga kõva, sest tuli Mõrvarist sadulas alla. Isegi esimese saja hulgas oli selliseid mehi napilt, minu lähedal ~200 juures sai sellega hakkama ainult üks kohalik Haanja rattaklubi mees. Eks see ole rohkem peas kinni, kui kord alla saad siis muutub mentaalselt lihtsamaks. Kahju, et kaamerast pole aru saada, millise seinaga tegelikult tegu.

                See kaamera tundub ikka päris suur, kas vennal kael valutama ei hakanud, mis muljed tal üldse sellega seoses olid? Kas mingi hetk toimus kaamera vahetus kiivrilt lenksule? See lenksupilt võis päris rappuv olla, sest mul olid pärast sõitu käed rohkem väsinud, kui jalad.

                Endal tundub jalg päris hea ja tasuks 205. koht.

                Edit: Olgu öeldud, et seni parim saade on eelmise aasta Rakkest, aga eks seal andis ka loodus oma abistava käe.

                Kommentaar


                  Rakke puhul ja andis loodus oma osa. Ise vaatasin, et oleks isegi ägedamalt saanud vbla teha. Ent eelmine aasta oli ka gramm nõrgemad tehnilised võimalused.

                  Las Lemps imestab Seal saab alati kõhu korralikult täisja noh see on see meeleolukoht seal

                  Ma natz kartsin, et võin mõrvari pildiga mööda panna. Ent hullemat laskumist seal polnud. Tõsi jah, kaamera peatab seda mäenurka. Ent eesminevate vendade järgi saab aru, et päris kreisi on.

                  Kusjuures kaamera tundub suur. Tegelikult ei ole. See korpus, mis ta ümber, teeb suuremaks. Tippmeestel kiivri peal oleks see kindlasti ebamugav ja hakkab kaelae. Nad tunnetavad siukseid asju rohkem. Tagapool pole hullu. Tüüp ütles vähemalt, et teda väga ei häirinud. Panin ka natukene liiga ette selle kiivrile. Peaks rohkem pea laele panema. Seal ilmselt häirib vähem. Eks ta lõppeks maitseküsimus on. Kui tahad, siis võin sulle laenata ükspäev ja saad testida.

                  Muidu seal Trehvämi Rõugõn punktis nägin seda tüüpi. Küsisin, kas väga kiire. Ütles, et ei. Siis jooksin autosse ja tõin lisavarustust ja panin seal kaamera talle lenksu külge. Kusjuures tundub, et kaamera hullult väriseb, samas pilt on stabiilne. Noh vähemalt stabiilsem. Mõned kohad olid väga hullud, aga piisavalt kasutatavaid plaane oli ka. Aeglasemates kohtades värinat oli ka vähem ja pilt ilusam.

                  Kusjuures pilt oli oluliselt ilusam kui oli lenksu küljes. Pildi värvid siis. Ilmselt seetõttu, et siis rohkem taevast näha ja seeläbi oli ka autobalanss ilusam ja selgem. Samas mul oli kõrval võrdluseks Countouri kaamera pilt (endal GoPro) ning Contour väga pildi kvaiteedi poolt vastu ei saa. Samas Contouri eelis pidi olema see, et sel on GPS sees ja hiljem saab pildi synkida google mapsiga vms.

                  Kusjuures 205. koht on ju päris kõva! Peaaegu juba nagu sportlane!

                  Kommentaar


                    Kaua sel akud kestavad? Ma lähen normaalse ilma korral sellel laupäeval Rakket läbi sõitma. Saaksid vajadusel juba väikse eelinfo rajast kätte.

                    Tundub, et kiivri külge ongi mõtet panna ainult keskmistele sõitjatel ja tagumisele otsale. Esimese otsa mehed sõidavad koguaeg pea lenksu all ja siis oleks kaadris ainult see, kuidas esiratas pinnast künnab

                    Kommentaar


                      mul on 2 akut. 1 aku kuni 2,5 tundi filmimist. lähen laupäeval ise Tartusse. seega reede õhtu saaks sulle selle anda kui huvi on. miski pühapäeval või esmaspäeval või millaski võid tagasi anda võib laenuteemat näiteks läbi FB edasi kirjutada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        kypsile vaatamiseks ja arvustamiseks

                        http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=11760
                        Mu poeg treenib enda kaamera ette sättimist juba varases nooruses
                        Teadis vist, et Massaga pikem intervjuu eetrisse läheb

                        Muusika oli hea.

                        Kyps, hästi paned
                        Naljakas on see, et sinu kohaga panin puusse, aga Ojari koha, mis rohkem kui 50 kohta tagapool, panin täppi. Eks mul vist suurest ehmatusest, et sa nii kiirelt tulid, läks sassi
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Mu poeg treenib enda kaamera ette sättimist juba varases nooruses
                          Teadis vist, et Massaga pikem intervjuu eetrisse läheb

                          Muusika oli hea.
                          Tänud

                          Aga see enda kaamerasse sättimine on hea oskus võib kunagi vaja minna

                          Kommentaar


                            kyps, oled nüüd materjali korduvalt läbi vaadanud. kuidas rahule võib jääda?

                            Kommentaar


                              Kvaliteet on ikka üllatavalt hea, maht samuti. Eks see konarlikul maal vänderdamine võib mõnel südame pahaks ajada ja seetõttu väga pikalt vaadata ei saa. Päris huvitavad kaadrid tekkisid siis, kui stardist minnes mingil hetkel kaamera konarlikul maal oma pilgu korraks taeva poole suunas. Kaadris vuhisesid puude ladvad mööda

                              Panin tiimikaaslastele Emumäel seiklusest ühe klipi üles kah. Samas ega youtubi pannes midagi kvaliteedist järgi ei jää. http://www.youtube.com/watch?v=4fMiTOkQUYc

                              Kommentaar


                                tglt võiks pilt parem olla. lõikasid moviemakeriga? mingi päris hull downconvert on olnud. ma montisin HD-s upscale'iga. saadetel teen esmalt converdi SD-ks ja siis mont. aga see pikk ja keeruline värk siin selgitamiseks. kui näiteks Rakkes trehvame, siis seletan

                                siiski ka YT võtab kvaliteeti alla. aga seal saab ka erinevaid mahamängimisastmeid valida.

                                a muidu, pole paha!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X