320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peaks ikka vana hea kolmekas olema
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Võin küll väga mööda panna, aga kas Tombak ikka mitte ei katkestanud oma ainsat tuuri, mingi käevigastuse tõttu veel?
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        ÕL 25.7.05: Janek Tombakust sai Jaanus Kuuma ja Lauri Ausi kõrval kolmas eestlane, kes lõpetanud Tour de France’i. «Kahju, et ma midagi korda ei saatnud. Tour läbi sõita pole eriline sportlik saavutus,» arvas Tombak, kuid lisas, et tegelikult oli finišis hea tunne küll.

        seevastu aasta hiljem tuli tuur pooleli jätta: Janek Tombak on võistlustel kukkunud ja luid murdnud, ent kõige kurvem õnnetus juhtus 2006. aasta Tour de France’il, üsna süütus olukorras. 17. etapi alguskilomeetreil hakkas Tombak kohendama esiratta küljes kompuutri andurit. Samal hetkel sattus ratas tänavaauku ning näpud kodaratesse. Tombak ei tahtnud kuidagi katkestamisega leppida, nagu ratturile kohane, vaid oli valmis iga hinna eest edasi sõitma. Paraku ei lubanud võistluste arst tal jätkata ja soovitas hoopis haiglasse minna, sest vastasel korral jooksvat Tombak verest tühjaks. Haiglas tehti Tombaku käele paarkümmend õmblust.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Seda, et ma olen sõber Kapten Morganiga päris semuks saanudning kõik ei ole enam nii lihtne kui varem, et kas keegi oskab öelda homse sõidu algusaja? Distants on 42 koma viis km, aga algusaeg?
          algab suht kohe, kuid meie mees peaks eesti aja järgi kusagil 16.45 startima
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Kui positiivne olla, siis ongi parem, et valgest särgist ilma jäi, sest täna saab Rein sellises vinges vormis kimada:

            Kommentaar


              Valget see aasta ei tulnud aga järgmine aasta saab uuesti proovida, kuna vanus (24) veel lubab seda. Rollandilt suutis Rein TT-s veidi alla 50 seki tagasi võtta ja sai etapil 10nda koha ja kokkuvõttes 12nda koha. Touri pani aga kinni võimsa sõidu teinud Cadel Evan, kes siis lõpuks 34-aastaselt oma esimese touri võidu võttis (kaks korda on ka teisena lõpetanud). Andy Schleck on aga juba kolmandat aastat järjest teine.

              Kommentaar


                Sel Schleckil kisub vist sinna Stirling Mossi sündroomi poole, ok Taaramäe oli tegalt väga tubli, sest oli koguaeg pildil.Evans on äge kutt (ex mtb mees ikkagi juu) aga minu jaoks oli Thor ikka tegijaim - sellise mehemürakana hoida nädal kollast pluss üks mägede etapp kinni panna jooksikuna, see ikka näitab, et on sisu.
                Kui miskit jäi kripeldama siis see Contatori Sancchese lollitamine, oleks mõlemad mehed vungi varem põhja pannd, poleks see Roland midagi seda valget särki saanud.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas maanus Vaata postitust
                  Sel Schleckil kisub vist sinna Stirling Mossi sündroomi poole, ok Taaramäe oli tegalt väga tubli, sest oli koguaeg pildil.Evans on äge kutt (ex mtb mees ikkagi juu) aga minu jaoks oli Thor ikka tegijaim - sellise mehemürakana hoida nädal kollast pluss üks mägede etapp kinni panna jooksikuna, see ikka näitab, et on sisu.
                  Kui miskit jäi kripeldama siis see Contatori Sancchese lollitamine, oleks mõlemad mehed vungi varem põhja pannd, poleks see Roland midagi seda valget särki saanud.
                  Schleckid peavad oma temposõitu parandama. Kui ikka tuuril 2-3 TT-d on ja Schleckid neis 2-3 minti oma suurimatele konkurentidele ära annavad, siis mägedes on seda raske tagasi võtta. Aga Evans oli ju kaks korda teine (ja seda päris napilt) ennem tänavuse tuuri võitu ehk siis Andyl veel lootust on.

                  Hushovdi kaks võitu tulid ikka pigem selliselt keskmistel (nö medium-mountain) etappidel, kus finish oli allamäge. Seal sai norrakas oma suure massi ja hea laskumistehnika mängu panna ja tõusudel kaotatud minutid tagasi teha. Pealegi lasti Hushovd grupi poolt kergesti minema, kuna mees polnud sel hetkel enam ühelegi särgile ohtlik. Samamoodi võitis ju ka Boasson Hagen oma teise etapi Pinerolos.

                  Reinu koha pealt täiesti nõus, kuid Sanchezi-Conta-Rollandi koha pealt päris mitte. Oli näha ju, et Conta oli oma jõu ennem finishit (spurtis favoriitide grupist minema 5-6 kilti ennem lõppu) ikka ära kulutanud. Pigem võiks jah Sanchezit süüdistada ,et vedas Rollandi uuesti järgi. Rolland tegi selle etapi lõpus tarka sõitu. Kuigi Sanchez tahtis ,et prantslane ka tööd teeks ja Contat püüda aitaks, siis sellest ta keeldus ja hoidis jõudu tänu millele ta ka võitis.

                  Mina arvan, et Rein oleks valge särgi võitnud kasvõi ilma selle stardiäparduseta TT-s, tänu millele Cofidis kaotas vähemalt 40 sekki.

                  Kommentaar


                    Samas tuleb tunnistada, et Rolland oli sellel tuuril ikka ülikõva ja kui ta oleks saanud sõita terve tuuri ajal oma sõitu ning poleks pidanud mitmel etapil Voecklerit mägedest üles vedama, võinuks see vahe Reinuga veel suurem olla. Eks selline paari kuuga toimunud arenguhüpe veidi kahtlane tundub, aga kuni pole tõestatud vastupidist, on tegu puhta sportlasega.

                    Loodame, et Rein taastub kenasti tuurist ära ja otsustab ka Vueltal sadulasse ronida.

                    Kommentaar


                      Rolland sõi Böff a la Contador´i.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Samas tuleb tunnistada, et Rolland oli sellel tuuril ikka ülikõva ja kui ta oleks saanud sõita terve tuuri ajal oma sõitu ning poleks pidanud mitmel etapil Voecklerit mägedest üles vedama, võinuks see vahe Reinuga veel suurem olla. Eks selline paari kuuga toimunud arenguhüpe veidi kahtlane tundub, aga kuni pole tõestatud vastupidist, on tegu puhta sportlasega.

                        Loodame, et Rein taastub kenasti tuurist ära ja otsustab ka Vueltal sadulasse ronida.
                        Rolland, Vockler ja Taaramäe olid dopingu patustajate nimekirjas (mis oli äkki 4-5 kuud vana) ühed esimesed, ehk siis puhtad kui beebid ning nende suhtes kahtlusi pole. Contador näiteks keskel.
                        Prantslased on ühed üpris puhtad rattamehed... tänu agressiivsele dope'i vastu võitlusele.

                        Eile lugesin
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          kas tõesti tuli tuuri peale vaid 1 dopingujuhtum? see oli ka venelane (miski on mäda vene spordis). vat see on progress. ei olnud mingeid suuri puistamisi jne.

                          Kommentaar


                            Viimased proovid pole veel avalikustatud, aga tundub nii. Möödunud aastal tuli kah ainult üks dopingujuhtum, aga siis oli tegu vähe teist masti mehega. Ma loodan siiralt, et sellel aastal kedagi selle venelase kõrvale ei lisandu.

                            Vuelta juurde tagasi tulles, et kas ma olen õigesti aru saanud, et ka Kangert on plaanis Astana poolt üles anda? Kaks eestast tuuril on ikka 2 eestlast No ja kui Kriit kah veel suudaks vigastusest taastuda ja mõni andekas noor suudaks end profilepingule sebida siis hetkel tundub Eesti rattaspordi tulevik helge. Kirsipuu sõnul on Taarakas sellises eas, et on võimeline 7 aastat arenema. Lisaks sellele veel mõni aasta otsa, kus on võimeline saavutatud taset hoidma. Tean küll, et reaalsus ei ole nii roosiline ja vigastused võivad vahel terved hooajad vahelt lõigata, aga ikka ju ilus unistada

                            Kommentaar


                              Taaramäe ütles enda osalemise kohta 50:50 (mina pigem arvan, et stardib). Astanal hetkel kõige paremad ajad ei ole ja lootust Kangertil Vueltale saada peaks olema

                              Lõik postimehe artiklist:
                              Sel rattahooajal on suurvõistlustest veel sõita Hispaania Vuelta velotuur, kus Taaramäe tunamullu sai kokkuvõttes 74. koha. Eile erinevatel vastuvõttudel käinud Taaramäe tundis end vaimult väsinuna, kuid vormikõver lubaks härjavõitlejate maal startida.

                              «Seis on praegu fifty-fifty. Võtan arvesse enda enesetunnet, aga ka arstide ja vanemate kolleegide soovitusi. Pean hoolikas olema, et end mitte rihmaks tõmmata,» ütles Taaramäe. «Kui aga puhtalt Tour de France’i vaadata, siis jalg peaks hea olema.»
                              Ja Rolland kaotas aega minu arvates pigem kukumiste tõttu (Esimesel etapil kaks minti, kui Astana rattur külili viskas ja grupi kaheks lõikas, ja seitsmendal etapil Bradley Wigginsi kukkumise tõttu kolm minti) kui Voeckleri eest tööd tehes.

                              Kommentaar


                                Olekesid jah on pahad poisid. Veits kahju ka Contatorist , no kohe ei saanud vedama, samas vimm koos põlve hädadega oli sees, Girol oli mees juu üli võimas. Aga mehed, mis Vuelta enne tuleb ka suht põnev Tour de Polonia.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X