320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
    No need esialgsed nimekirjad pole küll need, mille järgi kokkuvõtteid tegema hakata. Need on lihtsalt ajakirjanikke arvamused pmst, ega tiimid ega sõitjad midagi ei ütle ju. Hushovdi kohta oli see selge sellepärast, et juba aasta alguses oli selge, et ta uut lepingut tiimiga ei sõlmi. Kui Vuelta osalejaid vaadata, siis sealt näeb, et seal pole selliseid mehi, kes järgmine aasta mingisse teise tiimi lähevad. Meeskondadele lihtsalt ei tasu see ära, sest neid punkte, mida nad nende sõitjatega teeniks, nad järgmine aasta ei saa.
    Hushovid nimi on ka hetkel veel Vuelta ametlikul kodulehel nimekirjas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Hushovid nimi on ka hetkel veel Vuelta ametlikul kodulehel nimekirjas.
      No siin on Vuelta ametliku kodulehe ametlik osalejate nimekiri, palun tee pilt mulle Hushovdist kui teda näed seal: http://www.lavuelta.com/11/en/equipo...antes.html?e=1 (mitte, et ma kurjalt ütleks, muidugi mitte, aga ma lihtsalt ei näe teda seal.)

      Kommentaar


        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
        No siin on Vuelta ametliku kodulehe ametlik osalejate nimekiri, palun tee pilt mulle Hushovdist kui teda näed seal: http://www.lavuelta.com/11/en/equipo...antes.html?e=1 (mitte, et ma kurjalt ütleks, muidugi mitte, aga ma lihtsalt ei näe teda seal.)
        Mina vaatasin listi siit, kus ta ka kirjas on. Üldiselt rahune maha. Pole vaja sapiselt igale postitusele vastata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mina vaatasin listi siit, kus ta ka kirjas on. Üldiselt rahune maha. Pole vaja sapiselt igale postitusele vastata.
          See on eelnimekiri, eelnimekirjades on ikka väga vähe tõtt.

          Kommentaar


            Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
            See on eelnimekiri
            No selge värk. Tänud.

            Kommentaar


              Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
              See on eelnimekiri, eelnimekirjades on ikka väga vähe tõtt.
              Kui seal väga vähe tõtt on, siis mis oleks sellise nimekirja mõte?
              Mitu eelnimekirjas olnud meest siis Vuelta lõplikust stardinimekirjast puudu on?
              Kui seal seda va tõtt väga vähe on, siis peaks tegelik stardinimekiri üsna kardinaalselt erinema, aga kiire võrdlus näitab, et pilt ikka päris selline pole, nagu sina seda ette kujutad ja väga enesekindlalt siin ka teistele selgeks üritad teha.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Raketiteadust siin pole. Esimese etapi järel sai särgi see, kes esimesena joone ületas. Teise etapi järel pandi sisuliselt paika esimene tõeline paremusjärjestus ehk särk sellele, kes üldkokkuvõttes sama aega omavatest ratturitest kõrgeima koha sai.

                Kommentaar


                  Huumorinurk

                  Pärast Vuelta esimesi sõite kurtis Taaramäe, et tema prantslastest klubikaaslased on jobud: ei kuula, mis ta räägib, taktikat ei aruta, ammugi ei täida jne. ning lubas nende peale spordidirektorile kitse panna.
                  Saabus õhtu...
                  Järgmisel päeval kurtis Taaramäe kõhuvalude ja verise nina pärast. Meeskonnakaaslaste üle enam ei kurtnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Huumorinurk

                    Pärast Vuelta esimesi sõite kurtis Taaramäe, et tema prantslastest klubikaaslased on jobud: ei kuula, mis ta räägib, taktikat ei aruta, ammugi ei täida jne. ning lubas nende peale spordidirektorile kitse panna.
                    Saabus õhtu...
                    Järgmisel päeval kurtis Taaramäe kõhuvalude ja verise nina pärast. Meeskonnakaaslaste üle enam ei kurtnud.
                    No Taaramäe võib-olla veidi palju kurdab üldse oma tiimikaaslaste üle, ka Touril. No mõnikord tõesti ei pruugi ju olla, aga samas ei ole mõnikord ka palju parematel tiimidel suurtes mägedes abikäsi alles. Eile näiteks tekkis ju moment kus 3 Cofidise meest oli mägedes alles ja abi oleks Taaramäel rohkemgi kui piisavalt olnud (siis kui umbes 30-40tk oli grupis järgi) ja keda ei olnud, see oli meie mees. Aga nüüd loodame, et mees sätib end ikka atröövi, või kui liiga halb on enesetunne, siis tuleks maha tulla ja valmistuda juba uuteks sõitudeks. Edu!

                    Kommentaar


                      Tuuril ikka rohkem kiitis, kuidas teda aidatakse. Need krambid, mis teda kimbutavad, tunduvad olevat tingitud väsimusest. Nii noore ratturi kohta tuleb tal neid võistluspäevi ikka liiast, eriti veel arvestades asjaolu, et enamasti sõidab ta kokkuvõttele ja pole saanud kuskil jalga sirgu lasta. Vanematel ratturitel ökonoomsus kasvanud ja suudavad väiksema energiakuluga tuure läbida ja kannataksid sellise koormuse ära.

                      Kommentaar


                        Minu mäletamistmööda olid need ka pigem kaasaelajad, kes sellist juttu rääkisid. Peale TT-d oli tal õigus neid veidi kritiseerida, sest ka telepildist oli näha, et meeskondlikust sõidust oli asi veidi kaugel.

                        Kommentaar


                          vaderi tänase eraldistardi kokkuvõte blogis on puhas kuld. 'nuff said.

                          Soojendus: 5min
                          Sõit: 47km
                          Tempo: rahulik (290w)
                          Enesetunne: hea
                          Moraal: mitterahuldav
                          : )
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Reinul angiin ja sõitis tänase etapi lõpuni. Hull mees, et nii oma tervisega riskib.
                            Jalgrattaspordi uudised eestist ja maailmast. Eesti proffiratturite blogid ja pildigaleriid. Võistluste online ülekanded ja tulemused.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Reinul angiin ja sõitis tänase etapi lõpuni. Hull mees, et nii oma tervisega riskib.
                              http://www.rattaprofid.ee/blogi?entry_id=358
                              Käsk on vanem kui seadus.

                              Spordidirektori poolt muidugi vale lüke ja jääb vaid loota, et sellele ei järgne tõsisemad probleemid.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Vaatasin , et esi kolmik 20 sekundi sees ja kurmaus , Nibali juba kolmas, peab sõnu sööma veel hakama.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X