320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taaramäe tundus täna väga hea, alati oli pildis ja väsimuse märke näha polnud. Kahju, et Van Garderen järgi suutis imeda. Aga lõpuks ikkagi 17sekki sai Rein talt tagasi. Gallopin oli täna väga kustunud.

    Kommentaar


      Gallopin olevat haige olnud.Rein tundus täna jälle naga vana hea Taaramäe.Võimu oli ja korra isegi ründas.Annab edasisteks päevadeks lootust ja vahe valge särgiga vähenes, suurepärane.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Gallopin olevat haige olnud.Rein tundus täna jälle naga vana hea Taaramäe.Võimu oli ja korra isegi ründas.Annab edasisteks päevadeks lootust ja vahe valge särgiga vähenes, suurepärane.
        Pinot on ikka 3 seki kaugusel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Pinot on ikka 3 seki kaugusel.
          Pigem ikka 3 minuti kaugusel? (2.57).

          Kommentaar


            Algselt postitas petterii Vaata postitust
            Taaramäe tundus täna väga hea, alati oli pildis ja väsimuse märke näha polnud. Kahju, et Van Garderen järgi suutis imeda. Aga lõpuks ikkagi 17sekki sai Rein talt tagasi. Gallopin oli täna väga kustunud.
            Mina hoopiski arvan, et hea, et Tejay järgi imes, kuna Rein ei pea nüüd enerigiat kulutama poodiumi, pressi ja muu sellise peale, mis valge särgiga kaasneb. On ta ju oma blogis kirjutanud, et see on väsitav ja hotelli jõuab ta alles üheksa paiku õhtul. Homne etapp tuleb väga raske, ja ma julgen pakkuda, et Van Garden peale homset seda valget enam ei kanna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Pinot on ikka 3 seki kaugusel.
              3 sekundi kaugusel oli jah täna ligi poole tunniga kaotanud Gallopin.
              Pinot kaotab Taaramäele üle 3 minuti.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Kuradi Touri kodulehekülg sel juhul.

                Kommentaar


                  Cavendish tõestab, et tuuril etapi võitmiseks ei pea tingimata ideaalkaalus poiss olema.



                  tegelt muidugi vedas niimoodi eile teistele juua.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Nüüdseks pole seis enam kiita. Taaramäe jäi maha juba ca 75 km enne finshit ning temast kuulda pole ka. Arvestades, et Teejay ja Pinot sõidavad nn "kollase särgi grupis" siis pakun, et tänasega on see valge särgi unistus ka kustunud. Kahju.

                    Kommentaar


                      Mullu sa ei vaadanud tuuri?

                      Ma pakun omalt poolt, et TVG tuleb talle veel selg ees kenasti vastu täna. Veel üks teise kat põnts ja siis pikk lõputõus on võtta. Praegu pole mitte mingit infi ju sellest, mis üldse kollase grupist tagapool toimub. Kaheksandal etapil tundus ka telepildis, et vajus kohe algul läbi grupi ära, pärast tuli välja, et lasi terve tõusu 100 m pundist.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vaatasin ikka.
                        Kaheksanda etapiga ei saa antud olukorda võrrelda. Seal on ikka väga oluline vahe, kas vajud läbi viimasel tõusul (kus saad omas tempos sõites) tegelikult kontrolli all hoida või kaod tagant ära hetkel, kus ette jääb veel 4 mäetippu. Tagapool pole kedagi, kellega koos nn. võimalikult kiiret üldtempot teha. Need kellel jõudu on aga kes end hoiavad on veel tunduvalt tagapool ning koos saab sõita ainult endasugust äravajutega, aga Taaramäe sarnaseid tasemega äravajujaid seal tagapool hetkel ei paista olema, kes üldarvestuse peale sõidavad ehk siis lõpuni pingutavad.

                        Ainus mida loota saab on see, et vahe pole veel piisavalt suur ja Taarakas suudab laskumistega veel kinni püüda.

                        Edit: ok, ees oli 3 mäetippu.

                        Kommentaar


                          See kaheksanda jutt oli toodud võrdluseks infopuuduse mõttes. Ma lihtsalt hetkeinfo pealt midagi nii paikapanevat ei ennustaks.

                          Lisaks see, et paar päris korralikku mäepäeva on ikka tulemas ka veel.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ja kui vihjasid eelmise aasta Tourile, siis sealt jäi meelde just see et:
                            Kui Rein kaotas liiidrid silmist viimasel tõusul, siis tuli kaotus väike ja ta püüdis lõpukilomeetritega nii mõnedki kinni.

                            Aga oli üks lühike aga väga mägine etapp, kus Taarakas juba alguses maha jäi ja tollel etapil kaotas ta minumäletamist möödi just enim aega.

                            Kommentaar


                              Paganama SKY ja Wiggins. Tuuri 2 kõvimat ratturit tunduvad olevat Froome ja Nibali, aga esimene neist teeb igal etapil Wigginsi heaks tööd ja teisel neist pole midagi Froome-Wigginsi duo vastu teha. Täna oleks Froome vabalt võinud täiesti kustunud Wigginsilt 1-2 minutiga eest ära/tagasi sõita, aga raadiost karjuti "tra sa teed, Wiggins on hädas" ja nii palju siis sellest. Ja pole esimene kord, kui Froome`i tagasi hoitakse.

                              Sisuliselt on tuuri võitja selge, kui Wigginsil mingit totaalärakukkumist ei juhtu.

                              Kommentaar


                                Okei, sinna läks.

                                Tuuri ajavõtu operatiivsus on muidugi uskumatult kohutav.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X