320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ai kahju ,et nii läks. Alustas oma spurti liiga vara. Muidugi peleton tuli ikka värdjaliku kiirusega järele. A no peamine ikka ,et Eurospordi kommentaatorid ei osanud kuidagi Taaramäe nime öelda. Kord oli Rain Taamarai, siis jälle Rain Taramai jne

    Kommentaar


      no krt sai sihukese haamri siis viimasel kilomeetril. lõpuks kaotas pea 9 minutiga võitjale. vähemalt tõstis üldkohta.
      loodetavasti on mehel enesetunne enam-vähem et nädalalõpus kohta veelgi parandada
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Lõpuosa oli siis päris ränk tõus ikka jah? Ei juhtunud ise nägema aga uudist lugedes ja aegu ning kohti vaadates ei meenugi millal keegi liidrina nii ränga haamri oleks saanud.

        Kommentaar


          heh, nagu siis karta oligi, meie mees lihtsalt andis alla viimasel kilomeetril. kurb. oleks edasi punnitanud, poleks 9 minutilist kaotust olnud vaid hoopis oleks 1-2 minti vahe jäänud. sihukese suhtumisega kaugele ei jõua
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Nagu Rein ise ütles: "Lõpus mind enam ei huvitanud, mis koha saan. Võit või mitte midagi. Rattaspordis teisi ja kolmandaid kohti ei loeti. Medalit teise koha eest ei anta. Tiitlivõistlustel on esimesed kolm võitjad, aga rattaspordis on nii palju sõite, et loevad ainult võidud."

            Ning palun lõpeta sa jauramine üldkohast ära, valus on lugeda. Selge ju ,et keegi ei lähe sõitma 40. koha peale kui on hea võimalus võtta etapi võit.

            Kommentaar


              Algselt postitas JFP Vaata postitust
              Nagu Rein ise ütles: "Lõpus mind enam ei huvitanud, mis koha saan. Võit või mitte midagi. Rattaspordis teisi ja kolmandaid kohti ei loeti. Medalit teise koha eest ei anta. Tiitlivõistlustel on esimesed kolm võitjad, aga rattaspordis on nii palju sõite, et loevad ainult võidud."

              Ning palun lõpeta sa jauramine üldkohast ära, valus on lugeda. Selge ju ,et keegi ei lähe sõitma 40. koha peale kui on hea võimalus võtta etapi võit.
              kaota võideldes, mitte alla andes.
              võrrelda on keeruline, kuid samas siis ju vahet pole kas kaotada jalgpallis 3-0 või 7-0. või et korvpallis kas kaotada 10 või 40 punktiga. või et võrkpallis näiteks kas kaotada 2-3 või 0-3.

              pealegi üldkoht üldkohaks, kuid üle pika aja on meil jälle ratturid, kes suudavad kõigi eelduste kohaselt ka tuuri lõpetada finishis, mitte nagu sangar Kirsipuu.

              ja kõige nõmedam on minu arust lugeda sportlaste selliseid mõtteid, et kui võit läks käest, siis vahet pole kui palju kaotan ja mis koha saan. pealegi tegu oli ju ainult umbes 3 km distantsiga finishini.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                heh, nagu siis karta oligi, meie mees lihtsalt andis alla viimasel kilomeetril. kurb. oleks edasi punnitanud, poleks 9 minutilist kaotust olnud vaid hoopis oleks 1-2 minti vahe jäänud. sihukese suhtumisega kaugele ei jõua
                Kuna üldvõit on läinud siis just sellise suhtumisega jõutaksegi kaugele. Tegu ju väga pika tuuriga. Milleks ennast mõttetult lõhkuda. Pigem säilitada võimalus veel rünnata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  kaota võideldes, mitte alla andes.
                  võrrelda on keeruline, kuid samas siis ju vahet pole kas kaotada jalgpallis 3-0 või 7-0. või et korvpallis kas kaotada 10 või 40 punktiga. või et võrkpallis näiteks kas kaotada 2-3 või 0-3.

                  pealegi üldkoht üldkohaks, kuid üle pika aja on meil jälle ratturid, kes suudavad kõigi eelduste kohaselt ka tuuri lõpetada finishis, mitte nagu sangar Kirsipuu.

                  ja kõige nõmedam on minu arust lugeda sportlaste selliseid mõtteid, et kui võit läks käest, siis vahet pole kui palju kaotan ja mis koha saan. pealegi tegu oli ju ainult umbes 3 km distantsiga finishini.
                  Selle tekstiga sa näitad , et rattaspordist ei tea sa küll midagi.
                  Y R A

                  Kommentaar


                    ega ma polegi väitnud et ma teab mis spets olen. ja usun, et siin foorumis sõnavõtvad isikud on kindlasti targemad minust, eriti mis puudutab "köögi poolt". pigem olen väikest viisi fänn, kellele meeldib juba vat et 15 aastat rattasporti jälgida teleri vahendusel ja loomulikult meeldib mulle näha kui ikkagi võideldakse ja vihaselt pannakse. eriti just mägedes. sest sile maa ja sprint on suht igav. oma arvamust ma juba tiimi taktikate suhtes olen eelnevalt avaldanud.

                    kyps siin avaldas arvamust, et milleks end mõtetult lõhkuda. kusjuures ma just vaatasin tänase etapi rajaprofiili ja lõpus oli ju veel laskumine. veidi uskumatutena tunduvad ikkagi laskumise valguses need 9 minutit. huvitav oleks muidugi teada palju ta kaotas liidritele kui mäe tipus oli
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      aga jätame selle Reinu.
                      keda arvate võitvat selleaastast Vueltat?
                      täna paistis, et Basso on jälle tagasi. niivõrd sitkelt istus mees sadulas.
                      kui esimesed mägised etapid on läbi, siis pakuks et võitjaks tuleb siiski Valverde. pearivaalideks oleksid talle siis Evans, Gesink, Basso, Samuel Sanchez ja Cunego. Miskipärast arvan, et kõvem lahing tuleb just Samuel Sancheziga
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Kurb, et tänu veale legendis valearvestuse tegi ja enne lõppu kustus

                        Anyway, pildis istus ta korralikult ja sinimustvalge jäi silma küll. See, mis koha ta pärast ärakukkumist sai, ei oma tõesti erilist tähtsust. Tähtis on see, et mees näitas, et ta on etapivõiduks võimeline ja olen kindel, et selle ta Vueltal ka ära teeb

                        Eilse päeva pilt:
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          tra te ilgute? viimane vend, kes tipptuuril üle mägede sai oli lauri, kuid tema ei võidelnud kunagi etapivõidu eest. nüüd on meil vend, kes ei karda tulistada grupilt eest ja ikka ei sobi. rattasõit ongi kullas või mullas sport. seekord läks nii, järgmine kord paneb lõpuni.

                          maarek, kus see valearvestuse info pärit? kahju, et sellise asja tõttu võit tulemata jäi, aga ehk kogub mõned etapid ja proovib uuesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            kus see valearvestuse info pärit?

                            Kommentaar


                              Üks teine pilt Taaramäest.
                              Y R A

                              Kommentaar


                                sinna see 9 minutit läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X