320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu kalli naispoole kommentaar Järvela kommentaarile:
    Раиса Горбачёва ütleb:
    nii peabki ju
    Раиса Горбачёва ütleb:
    mingi mardisalu ja sis selle rõõmupalli monotoonset kommentaari on ju igav kuulata

    Kommentaar


      Mina näitaks üliheameelega Aafrika Rahvaste (just rahvaste, sest 'rahvus' on Aafrikas väga lai mõiste, st tähenduses, nagu on olemas rahvuselt eestlane, siis pole olemas rahvuselt nigeerlast, elevandiluuranniklast jne) Karikat, aga kuna Euroopas on need õigused Eurospordil, siis me neid ei saa, sest kui Eurospordil on mingi võistluse ülekandeõigused, siis kanalil, kus on üle 10% sporti, nad neid võistlusi näidata ei luba, olen ma aru saanud
      Aga sain ka just rahulikult W Ham-T'ham mängu telekast ära vaadatud, ja polegi väga hull. Järvela on ikka peris hää (ja lõpuröögatused on tõesti lõbusad tegelikult), keelekasutust tuleb muidugi arendada meil mõlemil, eriti mul.
      Aga veelkord - tehke konstruktiivset kriitikat, sest me ei tee ju neid ülekandeid mitte enda funiks, vaid ikka selleks, et ka jalgpallisõprade enamikul hää meel oleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        no tõesti. kui ei ole just tegemist koondisemänguga või mõne klubi raadio/telejaamaga, siis peaks kommentaator suutma ennast tagasi hoida isegi siis kui tegemist on talle sümpatse satsiga. mängu otseülekandes näinuna ei osanud küll sellist reaktsioon oodata ning peale väikest üllatus hakkas piinlik.

        kui tibu trõrjub penalti henry vastu - kilju nagu jaksad.
        Kui ei meeldi, siis ära vaata/kuula

        Kommentaar


          Algselt postitas estone Vaata postitust
          Kui ei meeldi, siis ära vaata/kuula
          See on umbes nagu maailma KÕIGE lollim soovitus. Ever.

          Sama hea on sita tuju puhul öelda, et kui ei meeldi, siis ära ela.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            ja kui ei vaatagi? ja siis ei vaata teine ja kolmas ja neljas ja? Tekib küsimus, et kellele siis seda tehakse?
            Mõnele meeldib võibolla seda sahisevat ekraani ka vaadata? Et teeme kanali, mis ainult reklaami ja sahinat näitabki?

            Kuigi jah.. Martin juba ütles kõik, mis oli vaja...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas KalevSport Vaata postitust
              Aga veelkord - tehke konstruktiivset kriitikat, sest me ei tee ju neid ülekandeid mitte enda funiks, vaid ikka selleks, et ka jalgpallisõprade enamikul hää meel oleks.
              Ei puuduta otseselt jalgpalli, aga eile õhtul oli teil mingi käsipalliülekanne. Üritasin seda mõne minuti vaadata, aga millegipärast oli kaamera ainult saali ühes otsas ja näitas ainult ühe meeskonna rünnakuid. Kui vastane rünnakule läks, jäi kaamera näitama tühja keskpõrandat. Üpris veider paistis see välja.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Mina küll tänan selle eest ,et ültse selline spordikanal tehti.
                Kui kommentaar ei meeldi võid ju hääle maha keerata

                Kommentaar


                  Oskab keegi öelda, kas laupäeval tuleb KK Pärnu ja BC Tarvase ülekanne nagu Delfi väidab? Sest Kalev Spordi telekavas seda küll ei ole märgitud. Ja kui tuleb siis kas keegi on nii helde ja viitsib selle kuidagimoodi linti võtta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Emillegipärast oli kaamera ainult saali ühes otsas ja näitas ainult ühe meeskonna rünnakuid. Kui vastane rünnakule läks, jäi kaamera näitama tühja keskpõrandat.
                    Eile vaatasin seda küll vilksamisi aga praegu kordusest küll ok kõik ja mõlema tiimi rünnakud ilusti näha.
                    Ja logo on ka väga fine nüüd.
                    Asi saab ainult paremaks minna
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Eile esmakordse ülekande puhul oli jah ühe kaamera ilemik pilt.
                      Kuid teine kord miski kella 23 paiku oli juba täiesti korras pilt.

                      Tegijatel ikka juhtub. Kuid ollakse vähemalt minu jaoks õigel teel

                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Eile vaatasin seda küll vilksamisi aga praegu kordusest küll ok kõik ja mõlema tiimi rünnakud ilusti näha.
                      Ja logo on ka väga fine nüüd.
                      Asi saab ainult paremaks minna
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        See on umbes nagu maailma KÕIGE lollim soovitus. Ever.

                        Sama hea on sita tuju puhul öelda, et kui ei meeldi, siis ära ela.
                        See on nagu maailma KÕIGE lollim võrdlus.

                        Televisioonis kehtib kolme plaani reegel. Sellega peab vaataja haarama, kuna teleka pult on vaataja käes ja ta võib iga hetk kuhugi ära klõpsata. Sisuliselt kõigi teletegijate eesmärgiks on, et nende programmilt keegi ära ei klõpsaks.

                        Sinu võrdluse järgi peaks siis olema nii, et kui ma sündisin ja Nõukogude ajal nägin esimest korda ETV-d, siis ei tohiks ma enam kunagi ümber kanalit lülitada, kuna sama lihtsalt võiksin end ära tappa. vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          See on nagu maailma KÕIGE lollim võrdlus.

                          Televisioonis kehtib kolme plaani reegel. Sellega peab vaataja haarama, kuna teleka pult on vaataja käes ja ta võib iga hetk kuhugi ära klõpsata. Sisuliselt kõigi teletegijate eesmärgiks on, et nende programmilt keegi ära ei klõpsaks.

                          Sinu võrdluse järgi peaks siis olema nii, et kui ma sündisin ja Nõukogude ajal nägin esimest korda ETV-d, siis ei tohiks ma enam kunagi ümber kanalit lülitada, kuna sama lihtsalt võiksin end ära tappa. vms.
                          Põhimõtteliselt võiksid küll. Samas enne fataalse sammu astumist oleks ehk kasulik võibolla kriitikast õppida, mitte aga ägada, et kui ei meeldi, siis ei maksa vaadata. Aga see õppimise osa on tõenäoliselt muidugi keeruline.

                          Või noh, äkki ongi teletegijatel lihtne elu. Et ei pea kellegi soovitusi kuulama ja saab rahus oma rida ajada. Pohhui, kas keegi vaatab või kas nähtu meeldib.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Põhimõtteliselt võiksid küll. Samas enne fataalse sammu astumist oleks ehk kasulik võibolla kriitikast õppida, mitte aga ägada, et kui ei meeldi, siis ei maksa vaadata. Aga see õppimise osa on tõenäoliselt muidugi keeruline.

                            Või noh, äkki ongi teletegijatel lihtne elu. Et ei pea kellegi soovitusi kuulama ja saab rahus oma rida ajada. Pohhui, kas keegi vaatab või kas nähtu meeldib.
                            vaata nüüd Martin, esmalt on see, et mis ühele ei meeldi võib teiesel meeldida. teleinimesed saavad aimu sellest reitingu kaudu. reiting ei pea (!) olema suur, vaid tähtis, et mingit saadet vaataks kindel sihtrühm inimesi ja et sa nendeni jaõuksid. muidugi on ka laia sihtrühma saated (Pealtnägija, Reporter).

                            televisioon, nii nagu ühiskondki, areneb üha enam niššidesse. Varsti ei ole meil ka spordikanalid, vaid võrkpalli kanal, korvpalli kanal, jalgpalli kanal (viimased on juba mujal maailmas olemas!). Seega kui mulle näiteks koss ei meeldi, aga jalgpall meeldib ja seda ütlen, et siis ongi ju nii, et tahan vaatan üht ja teist ei vaata - klõpsan rahulikult ja kiiresti kossu pealt jalka peale. ma ei pea tegelema kohe mingite fataalsete asjadega.

                            kõige targem inimene telemaailmas on vaataja. kõige olulisem alus on tavavaataja poolt meeldib/ei meeldi. kuidas aga ei meeldi asja muuta meeldivaks, selle jaoks on kriitika. AGA kriitika teletegijate jaoks peab olema konstruktiivne, mitte suvaline lahmimine, mis Eesti telekriitika normiks. Kriitika on sisuliselt samal tasemel - meeldib/ei meeldi. Viimaste päevade markantseim näide on kindlasti SL Õhtulehe artikkel http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=256350&d=20071129 Juhtkirja autor, vist ei näinud sekunditki ülekandest või siis kohe üldse ei tahtnud näha. Jutkui mustamine oleks ette valmistatud tellimustöö. Ega Postimeeski süüst puhas ole. Vaata kasvõi Maimetsa kirjutisi (kuigi viimane neist oli positiivne (o)) Smaas mäletan, et ükskord oli ETV spordi kohta selline kirjutis (kahjuks ei mäleta autorit), et ho ho hooo, hea tuju terveks päevaks - iga lause oli eri teemast ja mees vist ise ka ei saanud aru, mida öelda tahtis.

                            See oli küll juba nüüd aastaid tagasi, kui režissöör Erle Veber lõpetas telerežiid ja tegi lõputöö meediakriitikast. Tööst selgus, et sisuline ja tõsine meediakriitika Eesitis puudub. Ma ei näe, et tänapäeval oleks asi parem. Kohati ekibki küsimus, et kelle huvides te sõbrad Postimehest töötate, kas kontserni pealikud on niivõrd pähe istunud? (kuigi pean tunnistama, et ka ma ise aeg ajalt töötan teie kontserni heaks)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              vaata nüüd Martin, esmalt on see, et mis ühele ei meeldi võib teiesel meeldida. teleinimesed saavad aimu sellest reitingu kaudu. reiting ei pea (!) olema suur, vaid tähtis, et mingit saadet vaataks kindel sihtrühm inimesi ja et sa nendeni jaõuksid. muidugi on ka laia sihtrühma saated (Pealtnägija, Reporter).
                              Nojah, siis on "kui ei meeldi, ära vaata" vist tõesti geniaalne nõuanne. Pole ime, et ETV reitingud nii kõrged on.

                              Kohati ekibki küsimus, et kelle huvides te sõbrad Postimehest töötate, kas kontserni pealikud on niivõrd pähe istunud? (kuigi pean tunnistama, et ka ma ise aeg ajalt töötan teie kontserni heaks)
                              Tõenäoliselt täpselt sama palju kui teie kontserni bossid teile. Või oot, ma parem ei esitagi küsimust, et miks sinu arvates meediakriitika nõrk on ja kuidas seda edendada saaks. Vaid hoopis - kui ei meeldi, siis ära loe! Vot see on jälle hea nõuanne. Onju. Sihuke konstruktiivne värk.
                              Last edited by Martin; 01.12.07, 11:12.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                See on umbes nagu maailma KÕIGE lollim soovitus. Ever.
                                Sama hea on sita tuju puhul öelda, et kui ei meeldi, siis ära ela.
                                see ON alternatiiv


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Põhimõtteliselt võiksid küll.
                                vat siis, said ise ka aru
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X