320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pokker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ei ole üldse nõus. Te ju teate, mis vastasel käes oli, nii on hea targutada. Ise samas olukorras olles poleks iialgi callinud.
    QQ ei julgenud all inni callida, aga ise 10 Q läks all inni.

    Kõva saavutus enivei ja jõudu ning jaksu edaspidiseks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      McDonaldi allin oli kogu käe juures kõige lollim lüke.
      McDonald leveldas end ära mu arust (button vs small blind võitluses juhtub seda tihti) ja pani Müüri bluffi peale. Või siis McDonald pani Müüri AQ, AK, JJ peale seal ja uskus, et kõik need käed foldivad või kui callivad, siis peaks ta flippama halvimal juhul. Keegi mainis kuskil, et McDonald oli väga kergendatud ilmega, kui peale seda kohe pausile mindi, ei pannud ta iial Müüri seal QQ peale.

      Mikrolimiidi mängija kaks senti, muud midagi. Aga muidu, Müür, hästi mängitud! Megapõnev oli jälgida seda asja.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        QQ ei julgenud all inni callida, aga ise 10 Q läks all inni.

        Kõva saavutus enivei ja jõudu ning jaksu edaspidiseks.
        Olukord oli muidugi täpselt samasugune. Okei.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Kogu aeg oli kartus, et Müüril jooksevad rattad alt ära ja lahe oli vaadata, et nii kaua rahulikult mängida suutis. Kahjuks küll mitte lõpuni.
          AK vs QQ oleks võinud peale vastase ületõstet ise all-in minna ja tõenäoliselt oleks vastane foldinud.
          Õnneks saab varsti TV6's kokkuvõtet vaadata ja ma ei imestaks kui Müür kaaskommentaator on ja oma mõtted lahti räägib.

          Kommentaar


            #35
            Timexi enda seletus AK vs QQ käele:

            I may have gotten lucky in this spot to get the right result for the wrong reason.

            All tournament I felt like Muur was 3betting a bit too much out of position when super deep (several spots where I would have anticipated most people were 3betting 0% he 3bet fairly often). That said it may be he was just 3betting say 6% but happened to get dealt it 15%. Anyways my thoughts were he was 3betting often (possibly a bad read given after the 6bet he folded ATo sbvbu), he rarely liked playing OOP without the initiative so I thought it was quite likely he'd 5bet fold. After his fairly quick timing and small sizing I just thought he most likely had hands that he felt comfortable 3bet 5betting but less likely to just have AA. If I had to guess his most likely hands I'd say AK and AQ and that he'd likely 7bet the former but fold it to a shove. I figured with pairs its kinda suicide to call it off with worse than KK (even if I show AK) and with blockers and the perceived semiwide 5bet range I just thought it wasn't KK+ all that often.

            That said its such an icm nightmare to get it in and its very possible his 5bet range is much tighter than I originally thought since after this hand it felt like he was going to war much less than my perception from earlier days
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #36
              Vahva oli jälgida, aga järjekordne unetu öö. Endale muidugi ajas hullu isu peale netipokkerit mängida, aga noh ma loodan et ma suuda ennast tagasi hoida ja uuesti mängima ei hakka. Keeraks unereziimi täiesti perse.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Vahva oli jälgida, aga järjekordne unetu öö. Endale muidugi ajas hullu isu peale netipokkerit mängida, aga noh ma loodan et ma suuda ennast tagasi hoida ja uuesti mängima ei hakka. Keeraks unereziimi täiesti perse.
                + 1
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #38
                  Eilsel Sunday Millionil 215$ BuyIn jõudis eestlane finaali jälle. Rava123 ja 7 koht. 31 000$

                  Naisssssssss

                  Kommentaar


                    #39
                    Järjekordne pühapäev ja Sunday Storm, mäng on kestnud umbes 10 minta, BB oli ikka veel 20 ja ma ikka rahulikult 5000 peal. Olin SB ja kätte sattus 1010, mingi vend tõstis 80 peale ja keegi enne mind läks kaasa, otustasin siis ka mängida ja kuigi oleks võinud tõsta siis otustasin rahulikult võtta, kuna venelased tulevad igast pasaga nagunii kaasa. BB foldis, flop - 4 A 10 ja tegin väikse panuse ja mingi venelane läks All inni ja teine vend foldis, kuna väga tõsiselt ei saa neid venelasi võtta, kes algfaasis mängivad siis välistasin AA paari ta käes ära ja eeldasin, et tal A ja midagi, rea tõmbe võimalus oli ka muidugi, aga all inn on sellises olukorras igati õigustatud? teine variant on muidugi foldida, kuna alles nii turniiri algfaas, aga kuna eesmärk ei ole esimesed auhinnalised kohad ja seega mängin julgemalt ja agressiivsemalt siis muidugi läksin ka All inni ja tal oligi käes A5 suited, tema mastist polnud midagi lauas, ehk minu võidu võimalus oli 97,08%, edasi võite ise arvata , lauda tulid 3 ja 2, ehk kuradima valus kaotus ja sai rumalat venelast veidi oma peas kirutud ja unistus 100 000. peavõidust haihtus esimese 10 minutiga. Ehk kas keegi oleks sellises olukorras foldinud kolmikuga, enamus ilmselt mitte. Ehk õnneks seekord ei saa enda peale vihane olla. Ehk veidi on õnne ka vaja, et võita.

                    Kommentaar


                      #40
                      no suure osalusega turniiri puhul oli see ainuõige lüke ju.

                      Kommentaar


                        #41
                        Ma läksin 40 kohta enne rahasid bustosse
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          #42
                          Soovitaks teil lugeda One Drop võitja Dan Colmani postitust 2+2 foorumis selle kohta miks ta peale 15mln dollari võitmist intervjuid jne ei andnud.

                          Ülim respect sellele mehele.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas 83 Vaata postitust
                            Soovitaks teil lugeda One Drop võitja Dan Colmani postitust 2+2 foorumis selle kohta miks ta peale 15mln dollari võitmist intervjuid jne ei andnud.

                            Ülim respect sellele mehele.
                            Ära sa jumala eest lingi
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Ära sa jumala eest lingi
                              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=2552

                              Kommentaar


                                #45
                                Keegi oskab nõu anda kuhu saidile deposiit teha?
                                Proovinud igasuguseid, aga räägitakse, et 888 on suht fishe täis, any comments?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X