320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läks nagu minema pidi - lõuapoolik kohtus esimest korda korraliku mehega ja polnud tast asja. Valujev ja Harrison olid ikka kraad-kaks nõrgemad kui Wladimir.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Algus oli isegi paljulubav aga lõpukks ikka sama igav passimine. Must oli rohkem põlvili kui püsti ja ukrainlasel jookseb peale kahte lööki kõvaketas kinni mistõttu vastane saab pakku minna. K - 1 -es või mingis sellises saaksid mõlemad kolki.

      Ma enamvähem vaatasingi seda ufc 132 soojenduseks oli veits igavavõitu küll.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Must oli rohkem põlvili kui püsti ja ukrainlasel jookseb peale kahte lööki kõvaketas kinni mistõttu vastane saab pakku minna..

        Vidjopilt ka siis sellest.

        Kommentaar


          Floyd Mayweather- aplaus sulle sportmehelikkuse eest!





          NOT!
          AILTON

          Kommentaar


            Aga JOKK ju, kindad löödi kokku, matš jätkus - an open spot, küttis 1-2 ja korras.

            Mida siis oleks ta pidanud hoopiski tegema?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Täna on mingi poks ka? Ukrainlane arvatavasti jälle võidab ja tuleb igav lahing.

              Kommentaar


                minu teada peaks seda näitama "unistustekanal" RTL
                eilsel kaalumisel oli neeger andnud lahtise käega kõrvakiilu vanemale Klitshkole, hiljem Viktor kommentaaris et Chisora lööb nagu naine
                loodame et hohol lööb selle ülbe nigga kummuli

                Kommentaar


                  kas see mitte homme ei ole?

                  Kommentaar


                    eipsti
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mis kell põhimäng on? praegu mingid kergemad mehed madistamas.

                      Kommentaar


                        Aga kas kuskilt striim on ka saadaval? olen päris pikalt juba otsinud.

                        Kommentaar


                          Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                          Kommentaar


                            tänud.

                            Kommentaar




                              well done lads, well done
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Eilse õhtu erdaim hetk oli see kui neku nooremale Klitškole vett näkku lasi.
                                Ise jäin poole pealt magama, igav oli.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X