320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ma olen aru saanud, et sinu vastased teevad täpselt samamoodi.
    Ma olen aru saanud et teemasse pole mõtet postitada kui Sa jatsu ei jaga.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Ma olen aru saanud et teemasse pole mõtet postitada kui Sa jatsu ei jaga.
      Ega siin eriti jatsu pole vaja jagada.

      Kommentaar


        #93
        aga miks sa sellele tähelepanu juhid? Osad nutavad ka õnnest, sest võidavad.. jah ka poksijad ja muud võitluskunstide harrastajad... sest kõik on inimesed seal.
        Ma ei postita, et sinuga norida niiet ära hakka kohe lahmima.. lihtsalt ma ei saa aru miks see märkimisväärne on?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
          aga miks sa sellele tähelepanu juhid? Osad nutavad ka õnnest, sest võidavad.. jah ka poksijad ja muud võitluskunstide harrastajad... sest kõik on inimesed seal.
          Ma ei postita, et sinuga norida niiet ära hakka kohe lahmima.. lihtsalt ma ei saa aru miks see märkimisväärne on?
          Aga seda et möni poksija nutaks peale vöistlust, see pole just tavaline. Ma saan aru et kui lemmik mängija peaks olema C.R siix tundub see normaaln.

          Kommentaar


            #95
            Mehhakas, kas sellel ülbel vennal David Hayel on Valujevi vastu mingitki võimalust?

            Suurbritannia profipoksija David Haye nõuab, et tema WBA versiooni raskekaalu tiitlimatš Nikolai Valujevi vastu viidaks hilisemale ajale ja ta majutataks paremasse hotelli.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Mehhakas, kas sellel ülbel vennal David Hayel on Valujevi vastu mingitki võimalust?

              http://sport.delfi.ee/news/varia/muu....d?id=26693533
              Ma arvan et VAlujevi vastu on igal vähegi tugeval poksjorril vöimalus. Kuigi Hayel pole just kõigekövem ja arvan et Valujev on soosik siis Hayel võib üllatada!

              Kommentaar


                #97
                Sihuke uudis siis: http://sport.postimees.ee/?id=184391

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Sul on igav, vöi on Sind poks hakanud huvitama järsult?

                  Kommentaar


                    #99
                    mehakas on malaislane?

                    Kommentaar


                      Tehtud ! Elagu David.

                      Kommentaar


                        Igav Matš...

                        Kommentaar


                          Seda tasus küll vaadata! Mõnus!
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            114-114, 116-112, 116-112 olid siis punktid Haye kasuks. Kuna Haye enne matši suure suuga kõike lubas, siis kellegi poolt ma nagu ei olnudki. Matš iseenesest oli tõesti kuidagi igav, oleks loodanud midagi põnevamat ehk siis KO-d. Enne matši olin suht kindel, et Valujev võidab, aga võta näpust. Haye taktika tasus seekord ära ja Valuev oli täna küll suht sitt, niiet Haye vääris küll seda võitu.
                            Hea töö, David!

                            Kommentaar


                              Valujevi matse on mõttetu vaadata, eriti sellisel inimesel kes muidu poksiga eitegela või ei jälgi seda väga huviga!

                              Kommentaar


                                Matši põnevaima momendi tekitaski tegelikult Haye ise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X