320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaal toimunud poksi raskekaalu WBA versiooni tiitlimatšis venelase Nikolai Valujevi alistanud britt David Haye on oma karjääri jooksul matši maha pidanud ka Eesti poksijaga.


    Mehhakas, sina või?

    Kommentaar


      Mehhakas oleks ise musta poisi esimeses raundis nokki löönud.

      Kommentaar


        Mina ei ütleks et see mats igav oleks olnud, kes tiitlimatse enne vaadanud, siis teab mida oodata on, eriti kes Valujevi matse on vaadanud. Loomulikult ei saa seda võrrelda K-1 või kergemate kaaluklassidega poksiga.
        Hayemaker vääris eile seda tiitlit!
        AILTON

        Kommentaar


          Nii, Heiki Nabi tegi siis puhta töö:

          Kaalukategooriat vahetanud ja nüüdsest raskekaalus maadlev kreeka-rooma maadluse eksmaailmameister Heiki Nabi sai Soomes Arvo Haavistu mälestusvõistlusel esikoha.

          Kommentaar


            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
            Nii, Heiki Nabi tegi siis puhta töö:

            http://sport.postimees.ee/?id=185387
            Poks?

            See on sama kui postitada autoralli uudiseid F1-teemas!
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Mina ei ütleks et see mats igav oleks olnud, kes tiitlimatse enne vaadanud, siis teab mida oodata on, eriti kes Valujevi matse on vaadanud. Loomulikult ei saa seda võrrelda K-1 või kergemate kaaluklassidega poksiga.
              Hayemaker vääris eile seda tiitlit!
              Noo aga samas kui vaadata Tysoni matse vöi LEnnoxi matse vöi Holifieldy omi ei ütleks et need igavad oleks olnud, see on präegune raskekaalu tase ja pole midagi paremat saada!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Noo aga samas kui vaadata Tysoni matse vöi LEnnoxi matse vöi Holifieldy omi ei ütleks et need igavad oleks olnud, see on präegune raskekaalu tase ja pole midagi paremat saada!
                Eks siin mängib oma rolli Valujevi pikkus, ei ole mõistlik kohe Tysoni kombel hullu panema minna. Olgugi et tihti tuuakse Valujevi eeliseks pikkust, sellest hoolimata on ta väga hea poksija. Võin mürki võtta, et ka Klitško ei läheks Valujevi vastu lihtsalt peale. Aga nüüd on Hayel tiitel ja Valujev lubas rematchi. Jääme ootama!
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Eks siin mängib oma rolli Valujevi pikkus, ei ole mõistlik kohe Tysoni kombel hullu panema minna. Olgugi et tihti tuuakse Valujevi eeliseks pikkust, sellest hoolimata on ta väga hea poksija. Võin mürki võtta, et ka Klitško ei läheks Valujevi vastu lihtsalt peale. Aga nüüd on Hayel tiitel ja Valujev lubas rematchi. Jääme ootama!
                  Noo Haye on Tysoni möötu aga tal polnud julgust minna lammutama mida Tyson oleks teinud. Otan juba Haye vs Klichko, kuigi oleks tahtnud embakumba näha valujeviga poksimas. Kuigi sealt tuleks ka igav mats millest väljuks Klichko vöutjana, arvatavasti.

                  Kommentaar


                    Kas mitte poks pole spordiala kus on kõige rohkem kokkuleppematshe?
                    Mina seda kirbutsirkust ei viitsi jälgida. Ausast spordist on ikka asi väga kaugel. Tipptasemel on võitja juba selge enne kohtumist.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas mitte poks pole spordiala kus on kõige rohkem kokkuleppematshe?
                      Mina seda kirbutsirkust ei viitsi jälgida. Ausast spordist on ikka asi väga kaugel. Tipptasemel on võitja juba selge enne kohtumist.
                      ei, see on wrestling.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kas mitte poks pole spordiala kus on kõige rohkem kokkuleppematshe?
                        Mina seda kirbutsirkust ei viitsi jälgida. Ausast spordist on ikka asi väga kaugel. Tipptasemel on võitja juba selge enne kohtumist.
                        Rein, sa pead minema kängurutega tõuklema, siis saad ausat poksi
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Rein, sa pead minema kängurutega tõuklema, siis saad ausat poksi
                          tea midagi...

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            http://sport.postimees.ee/?id=185681

                            Klitško(d) võiks Haye kiiremas korras paika panna juba

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
                              Kelle oma?
                              Brock Lesnari, tuli see meelde ja vaatasin järgi nüüd, ei tea palju sellest muidugi kasu on!

                              Kommentaar


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                                Haye eestlase vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X