320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas on võimalik suusatamises (see lume peal) kaotada Austraalia koondise esindajale!?

    Kommentaar


      no mida perset, mingi krdi austraallane on ka kiirem kui meie mehed
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Yess Rehemaa pani kellelegi V..rublale ära!!!!

        Kommentaar


          "Enne hakkab Juku koolis õppima kui Aivar kiirendama"

          Tabav.

          Northugi pakkusin võitjaks, mis kurat?! Mis toimub norrakatega?

          Hellneri ja Colognat pakkusin ette, Hellnerit teiseks, aga kustus lõpus täiesti ja alles 4. koht.
          Viva la Cologna!

          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Otseloomulikult tubli saavutus, aga omaette küsimus seisneb selles, kas maksta selliseid summasid pensionäridele, kelle loobumisel meil tagalat polegi. Eks igaüks mõistab, miks ei ole ja kas mõtekam poleks investeerida tulevikku. Näiteks kahevõistlejatel ja suusahüppajatel pole millegi jaoks raha. Minu jaoks prioriteedid väga paigast ära..

          suusasõbrad, ärge näkku lööge!
          Suusahüppajaid ja kahevõistlejaid tuleb tõesti noorte poole pealt juurde nagu murdu. Sai tehtud 90m(?) hüppemägi, kes seda kasutab väga enam? VÄGA VÄHE kasutust on senini leidnud.
          Ehitatud väga kallis rajatis "perekond Pihodele".
          Kui oled väga teemakauge, siis ei ole mõtet tühja tuult tallama tulla siia suurte sõnadega. Avalik foorum muidugi, aga jätab vähe naiivse mulje.
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Tra aussiele kaotada lumel on ikka sigakõva.Rehemaa võiks oma uimasuse ja pikkuse muusse spordialasse suunata. samahästi võiks seal viljar veski või ärmpalu kulgeda
            b-day

            Kommentaar


              Valge risti riik juba kolm kulda kotti pistnud.


              Aitüma Kiku !

              Kommentaar


                See tugevama grupi ettetõstmine on nagu vuti MM valiktsüklit alustada finaaliga ja lõpetada San Marino-Andorra valikmänguga.
                Tobe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  See tugevama grupi ettetõstmine on nagu vuti MM valiktsüklit alustada finaaliga ja lõpetada San Marino-Andorra valikmänguga.
                  Tobe.
                  kahe otsaga värk. samas nüüd igasugused eksootikariigid ka pildis. näevad vähemalt oma võistleja ära finisheerimas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Tahaks kiiruisutamise 500 m vaadata aga ei tea kas jõuab või jään enne magama. Üks minu lemmikalasid olümpial
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      See Tammjärv vms on üks esimesi suusatajaid, kes intervjuud andes tõeliselt positiivse mulje jätab. Ma ei teagi, et miks. Ilmselt, et ta julgeb veel inimese moodi rääkida. Teistel on ikka selline ära õpitud tekst, mida ütlema peab: "Tänan hooldetiimi", "Esimeses kurvis oli Häkkinen väga hea" jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Otseloomulikult tubli saavutus, aga omaette küsimus seisneb selles, kas maksta selliseid summasid pensionäridele, kelle loobumisel meil tagalat polegi. Eks igaüks mõistab, miks ei ole ja kas mõtekam poleks investeerida tulevikku. Näiteks kahevõistlejatel ja suusahüppajatel pole millegi jaoks raha. Minu jaoks prioriteedid väga paigast ära..

                        suusasõbrad, ärge näkku lööge!
                        ma samuti ei nõustu selle preemiasüsteemiga, kui tegelikult saaks seda raha mujale suunata. aga - sinu näite varal - suusahüppajatele rajati riigi toetusel oma vabadussammas ning alaliidu sõnul pidi pärast selle valmimist kohe matti nykanene ja jens weissfloge meilt tulema hakkama. aga läks nagu alati.

                        Kommentaar


                          Vaadake parem Eurospordist lumelauahullusid, eestlased ju iga-mees vinged lumelaudurid-rahvasportlased.
                          Hoopis ägedam ja põnevam kui jalad harkis mäest üles nühkida või paaristõugetega ninast verd välja higistada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Tra, ma ei või seda Kuse lempsi seniilset ja imalat möga kuulata .Üldiselt vaatan Soome ja Euro pealt aga nii ,kui korra eesti peale paned nii hakkab haiget iba kuulama .
                            Aivar rehemaal täna oodatud lendu ei olnud hahahahaha , ma saan naeru krambid praegu
                            Tõesti näitad hästi oma austust oma riigi sportlaste suhtes ja oma teadmisi ja kultuuri spordijälgimise suhtes üldse. Milline mees !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              või nagu mõni aasta tagasi murdmaas juhtus kus esimeste hulgas startinud valgevenelane sai medali tänu lumasajule. Keegi sellest tüübist veel kuulnud on?
                              ses m6ttes oli katkestus enne Rehemaaga intervjuud geniaalse kohapealt,
                              mul poleks selle vana nimigi meelde tulnud, aga seoses sellega, et kehvem grupp palju teleaega sai, suutis Kuuse Lemps ta finishi fikseerida
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Palju õnne Šmigun, maksumaksja raha eest jälle 500 000? Kas kuskil veel selliseid rahasid makstakse nii mõttetu ala eest nagu suusatamine maailma mõistes on?
                                Just, mõtle kui palju brasiilia bussijuhte saaks "Tallinna uhkus" omale mängima tuua selle raha eest....





                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                ses m6ttes oli katkestus enne Rehemaaga intervjuud geniaalse kohapealt,
                                mul poleks selle vana nimigi meelde tulnud, aga seoses sellega, et kehvem grupp palju teleaega sai, suutis Kuuse Lemps ta finishi fikseerida
                                Jap, sama siin




                                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                                Ma pakun Prokurorovi.
                                Loodan, et mõni roolijoodik sinu näol ka oma tabamuse kirja saab, debiilik
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X