320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma just mõtlesin endamisi, et päris hull lugu on ,et ma pean finaalis kasahile pöialt hoidma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ma just mõtlesin endamisi, et päris hull lugu on ,et ma pean finaalis kasahile pöialt hoidma.
      Borat on ju lahe.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        Teed küll seda suusasaadet koos pedega aga suusatamisest jagad ka midagi?
        Vorm ülikõva? Koomikud kuubis kogu see kamp!
        (Pärson mitte Pärsson)
        Sen sinuga võib ikka foorumis kakelda

        1. tõendeid palun! minul neid pole, olen ainult süüdistusi kuulnud. niisama kraaksuda võivad kõik.
        2. finaalsõidud näitasid taseme ära. ainus, kes mingil määral vormis on (ja see paistis ka Otepääl silma), on Kümmel. Einaste oli ka Otepääl muidu ok.
        3. vabandan õigekirja vea pärast

        Sen, koomik oled sina - kas orgunnin sulle mõõduvõtmise nendega suusarajal? ok, võime ka omavahel üks-ühele teha. kuskil spordirajal siis ja mitte kakluses. diil? iseenesest elad sa ju mu juurest mingi 100 meetrit eemal, et võib ka täna õhtul midagi orgunnida

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Sen sinuga võib ikka foorumis kakelda

          1. tõendeid palun! minul neid pole, olen ainult süüdistusi kuulnud.
          2. finaalsõidud näitasid taseme ära. ainus, kes mingil määral vormis on (ja see paistis ka Otepääl silma), on Kümmel. Einaste oli ka Otepääl muidu ok.
          3. vabandan õigekirja vea pärast

          Sen, koomik oled sina - kas orgunnin sulle mõõduvõtmise nendega suusarajal? ok, võime ka omavahel üks-ühele teha. kuskil spordirajal siis ja mitte kakluses. diil? iseenesest elad sa ju mu juurest mingi 100 meetrit eemal, et võib ka täna õhtul midagi orgunnida
          Suusatamises? Mul pole suuski aga kui väga võistelda tahad siis teeks lumelauada või suusahüppeid Mustamäel Või õlle joomises?
          Hüppa mõnikord läbi, täna ei viitsi ma küll välja ronida, öö ju.
          Vaata yle2 pealt renni parem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Vaata yle2 pealt renni parem.
            vaatangi ja ootan hokit

            Kommentaar


              huvitav kas norrakate kommentaariumid hulluvad?
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                huvitav kas norrakate kommentaariumid hulluvad?
                mis põhjusel nad peaksid?iga normaalne vene sportlane jääb ükskord dopinguga vahele ja ka sel olümpial.nii ei saa olla,et enamus kasutab ja sina mitte.putin saadab mehe kohe siberisse kui sõna ei kuulata
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Soome kanalitelt sattusin nägema Soome ebaõnnestunud kiiruisutajaga tehtud intervjuud - mehel oli selline jutt, et läheb tõmbab end oksa hotellis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Soome kanalitelt sattusin nägema Soome ebaõnnestunud kiiruisutajaga tehtud intervjuud - mehel oli selline jutt, et läheb tõmbab end oksa hotellis.
                    Kui nägid intervjuud pärast tonni sõitu siis see ei olnud võrreldavgi intervjuuga pärast 500 meetri krahhi.


                    Pooltorus oli White ikka klass omaette, tasus vaatamist. Mis siis, et mulle need alad muidu ei meeldi kus kogu kamm on kohtunike hinnetel. eilses esimeses kvalifikatsioonigrupis sõitnud sommile tehti ilmselgelt liiga ja pärast sommide protesti öeldi lihtsalt sorry, meie viga aga midagi enam muuta ei saa
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Kas Sääritsa Ann mitte omasoo ihar ei pidavat olema? On kuskilt kõrvu jäänud. Samas ega meesiluuisutajad ka just kõige mehelikumad välja ei näe. Plushenko igaljuhul naist omab, aga kes teab kaua läheb kui Maria ta Alexeiga teki alt leiab.
                      Luges ilmselt foorumit: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=367284

                      Kommentaar


                        Lätlased said ka siis esimese medali. Seda siis kahekelgus ja loomulikult tegid seda vennad Sicsid. Võidumehed suurfavoriidist vennad Lingerid Austriast.
                        Lätlastel vähemalt on veel kaks oletavat medaliala. Loomulikult on need bobi ja skeleton.
                        Skeletonis on tänavust MK hooaega valitsenud vendade Dukursite noorem esindaja Matins, kes on võitnud pooled MK etapid sel hooajal. Vanem vend Tomass Dukurs on sihuke üllatuvõimeline.
                        Meeste neljabobi eesotsas Janis Mininsiga, kes eelmine aasta just sel samal Whistleri rajal sai võidu on kindlalt medali pretentide hulgas. Põhja Ameerika bobiradadel on üldse tal suht hästi läinud, kas ka olümpial???

                        Kommentaar


                          Norral siis sajas kuld olemas, impressive run by tora berger...

                          Kommentaar


                            Kõige vahvam on muidugi see, et kasahhid said hõbeda.

                            Kommentaar


                              Taevas appi mis jutt. Kuse vanamees ja naised peale distantsi !
                              Kas Eesti laskesuusatajatel puuduvad sportlikud eesmärgis sellel olümpial või puudub neil täielikult enesekriitika või puuduvad neil mõlemad ? OK ! Kuse lempsile anname andeks ta on selline õhinal ,puhevil ,keel kogu aeg perses , sealt ei kuule sa elusees midagi normaalset , ammugi mitte kriitikat. Aga ,et naised ise on samuti kohtadega viiendas kümnes nii rahul !!!
                              Tibid lihtsalt reisisid Kanadasse ei mingit sportlikku viha.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Taevas appi mis jutt. Kuse vanamees ja naised peale distantsi !
                                Kas Eesti laskesuusatajatel puuduvad sportlikud eesmärgis sellel olümpial või puudub neil täielikult enesekriitika või puuduvad neil mõlemad ? OK ! Kuse lempsile anname andeks ta on selline õhinal ,puhevil ,keel kogu aeg perses , sealt ei kuule sa elusees midagi normaalset , ammugi mitte kriitikat. Aga ,et naised ise on samuti kohtadega viiendas kümnes nii rahul !!!
                                Tibid lihtsalt reisisid Kanadasse ei mingit sportlikku viha.
                                Ära pahanda, näevad vähemalt maailma..
                                Ilmselt sa oleks isegi natukenegi õnnelik, kui ükspäev koristatakse sind lumekoristusmasina poolt rajalt, kuid teine päev suudad sa masina eest pikalt ära sõita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X