320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    tegelt tegi Mannima ka väga hea sõidu.
    isegi Raul Seema ütles,et liiga vara tuli rajalt ära.aga teiega vaielda on ju väga mõtetu,teil alati õigus.isegi siis oleksite rahul kui eestlane viimaseks jääks.
    ilusat õhtut teile!
    Raul Seema ei teadnud ju mis enesetunne Kristinal oli... tõega võta tuure maha natukene, pole kunagi normaalset muljet endast jätnud ja täis suutsid end jälle teha.
    FC Flora

    Kommentaar


      Sorry, poisid, aga nõustun Putukaga selle kohapealt, et miks minna üldse starti kui enesetunne on sitt? Halva enesetundega inimesed on voodis teki all ja joovad teed meega. Eriti veel kui tead, et nädala pärast on uus võimalus. Idootsus on minna sita enesetundega starti ja siis vägistada kolmandik distansist läbi ja ikkagi tõded- sorry, pole minust ikkagi täna asja!
      Nohh, eks see et enesetunne oli sitt on ka puhas spekulatsioon. Teine võimalus on muidugi, et suusad määriti kinni. Eks ootame asjaosalise kommentaarid ära ja siis oleme targemad. Kui neid muidugi tuleb. Proua on ju tuntud selle poolest, et heade etteastete korral on kõige suurem sõber ajakirjandusega. Juhtub aga sitasti minema on sõprus unustatud.
      Ahjaaa, meenub Kristiina sõnum Kowalzykule peale hõbeda võitmist- Ära hädalada ja hakka sõitma. Ei tea kas peaks nüüd seda Kristiina puhul kasutama ?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        tegelt tegi Mannima ka väga hea sõidu.
        isegi Raul Seema ütles,et liiga vara tuli rajalt ära.aga teiega vaielda on ju väga mõtetu,teil alati õigus.isegi siis oleksite rahul kui eestlane viimaseks jääks.
        ilusat õhtut teile!
        Rahune maha. Šmigun on proff, kes teab mis ta teeb. Ma ei usu, et sina teleka ees kommenteerides olukorda temast paremini tead. Kui lõpetas ära - mis siis ikka. Üks sõit veel ja sita tulemuse nimel pole mõtet seda rikkuma hakkama.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          tegelt tegi Mannima ka väga hea sõidu.
          Ajuvaba... eilne Viksi 20. koht oli sitt aga Mannima tänane 45 oli hea?

          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          isegi Raul Seema ütles,et liiga vara tuli rajalt ära.aga teiega vaielda on ju väga mõtetu,teil alati õigus.isegi siis oleksite rahul kui eestlane viimaseks jääks.
          ilusat õhtut teile!
          Kas Seema sõitis täna või Smigun?


          -
          Rein, mine ka sinna pimedasse kohta. Kiku on juba ammu oma intervjuu ära andnud ja seda võid kenasti siit vaadata: http://err.ee/om/uudised/murdmaasuusatamine/365

          Kommentaar


            Oleks voodi jäänud, siis oleks kõik maailma budukad rääkind, et ilmselt jäi dopinguga vahele.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              tegelt tegi Mannima ka väga hea sõidu.
              isegi Raul Seema ütles,et liiga vara tuli rajalt ära.aga teiega vaielda on ju väga mõtetu,teil alati õigus.isegi siis oleksite rahul kui eestlane viimaseks jääks.
              ilusat õhtut teile!
              Seema ei teadnud ka seda, palju Kiku kaotas siis kui rajalt ära tuli, kaotus oli sellel hetkel üle 30seki, Seema arvas et see oli kuskil 17-19.

              Pole hullu, peame olema ka ühe medali puhul õnnelikud. Kui poleks Kikut siis oleks see OM siiamaani täielik feil.

              E: Nüüd on vähemalt motivatsiooni 27ndal paremini sõita ja tõestada kõigile, et täna oligi lihtsalt halb päev.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Steira jälle neljas
                Deep värk, ega ei tahaks ta nahas küll olla.

                Suusahüppetes tõmmati Austria protesti ähvardustele lõplikult vesi peal. Nüüd saab Simon neljanda kulla järgi minna. Iltalehti

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ajuvaba... eilne Kõivu 20. koht oli sitt aga Mannima tänane 45 oli hea?



                  Kas Seema sõitis täna või Smigun?


                  -
                  Rein, mine ka sinna pimedasse kohta. Kiku on juba ammu oma intervjuu ära andnud ja seda võid kenasti siit vaadata: http://err.ee/om/uudised/murdmaasuusatamine/365
                  No sa said aru küll mis ma selle Mannima kohta mõtlesin.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Oleks voodi jäänud, siis oleks kõik maailma budukad rääkind, et ilmselt jäi dopinguga vahele.
                    Kas ma olen midagi dopingust rääkinud??Kui ta tundis ennast kehvasti siis oleks pidanud täna mitte startima ja hoidma ennast 30ne km jaoks.Nüüd võib olla see tänane 5km pingutust mõjub nii kehvalt,et 30nes läheb samusesse kus tänane sõit.aga loodan,et nii see asi ei lähe ja eesti saab veel ühe medali.
                    Poolakas kes vingus,et kerged rajad jõudis täna finisisse ja sai ka medali selle eest.
                    Ärge pahandage aga ma vaidlen teile vastu juba vaidlemise pärast ,sest lausa vastik on vaadata kuidas igas asjas omasi kaitsma kukute.kas kunagi saabub see päev kui ka teie meie omasi kritiseerima hakkate?
                    Rein kas sa oled ka Marsilt?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Proua on ju tuntud selle poolest, et heade etteastete korral on kõige suurem sõber ajakirjandusega. Juhtub aga sitasti minema on sõprus unustatud.
                      On ka tõesti nii või? Kogenematu plikana pani korra üle aedade ubatommi eest jooksu ja nüüd kleebitakse elu lõpuni seda silti külge.

                      ja see "miks-siis-üldse-starti-minna"-argument on ikka läbinisti nii persest, et... Me räägime siin profisportlase enesetundest siiski ju, see selgub ikka alles seal maksimaalse pingutuse piiri peal, et kas on täna lennuilma või ei.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        ja võib-olla ühe mõtte lisaksin siia juurde veel - kui ikka järjepidevalt tundub, et peegel on kõver, tasuks pigem siiski oma lõustast põhjust otsida.

                        headööd.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Ei ole Marsilt, ma olen lihtsalt jobu
                          Maskile- minu jutu point oli selles, et peale kaklust rusikatega ei vehita. Kõigil on sittasid päevasid ja täna oli Šmiguni kord.
                          Muidu nõus kirjatsura härraga. Hea, et Šmigun olemas on. Vähemalt hõbe olemas ja 27 on uus võimalus.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Oli mis oli lõppenud päeval aga täna õhtu siis ootaks meie meestelt head esinemist.Kui kaks meest suudaks 25 hulka tulla siis mina oleksin rahul ja ei peaks teiega vaidlema jälle.
                            Head ööd ja ilusaid elamusi olümpialt teile!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              kas kiku peab nüüd osast hõbeda eest soolas olnud mammonast sita enestunde pärast loobuma? aus ju oleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Oli mis oli lõppenud päeval aga täna õhtu siis ootaks meie meestelt head esinemist.Kui kaks meest suudaks 25 hulka tulla siis mina oleksin rahul ja ei peaks teiega vaidlema jälle.
                                Head ööd ja ilusaid elamusi olümpialt teile!
                                Sul pidi bänn peal olema. Miks sa veel häält teed?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X