320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vancouver 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    ja mina ei julgeks näiteks nii suurel mehel tänaval hõlma karata ka...
    zaz, suured mehed pididki sõbralikud olema.

    sunnik, mu välimust on suht lihtne kindlaks teha aga kui muu ei aita, siis ilmselt Socceri suvepäevad

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      zaz, suured mehed pididki sõbralikud olema.

      sunnik, mu välimust on suht lihtne kindlaks teha aga kui muu ei aita, siis ilmselt Socceri suvepäevad
      Ma küll ei mäleta, et sul suvekatel nööpe oleks olnd.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Ma küll ei mäleta, et sul suvekatel nööpe oleks olnd.
        krt õigus jah a no piisab siis viisakalt juurde astumisest, enda tutuvustamisest ja seejärel küsimuse esitamisest

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Mul ennest läks valesse teemasse ,tegelt tahtsin siia panna.
          Kuidas Onu Raivo Jutupliiats kommenteerib seda ,et mäesuusataja Tiiu Nurmberg ,kes treenib puhtalt oma rahakoti peal ja keda meie suusaliit peab lihtsalt mingiks napakaks väliseesti mutiks, sõidab lõpuks välja parema koha ,kui enamus meie luksuslikku elu nautivast murdmaakoondisest ?
          No sa ikka oskad tänitada! ,selliste võrdlustega küünib juba vaikselt eesti meediamaastiku tasemele.
          oma rahakott- näiteks mootorite maailmas on see ammu nii(igal rikkal omad mängud, seda me teame ju)
          napakas mutt- ausalt öeldes esimest korda kuulen
          luksuslik elu = normaalsed tingimused, sa paljunäinud inimesena peaks ise teadma, et näiteks mitmete jalkasatside pinginühkijad üle maailma elavad kindlasti poole luksuslikumalt

          Kuidas kommenteerida? Ega nalja ei ole. Kui juba murdmaad ähvardab musta auku kukkumine, siis seoses sellega minu arust ka kogu talisporti üldse Eestis rahvusvahelisel tasemel võiks kurva stsenaariumi järgi oodata väljasuremine. Kordan veel, et suusatamisest, vähemalt Eestis, saab kogu meie talisport suuresti alguse. Need, kes üldse miskise lumel vigurdamisega rohkem kui sinasõbrad tahavad olla, need peavad oma elu ümber korraldama ja Lõuna-Eestisse ümber kolima- seda on elu näidanud. Ilma tõsise asjasse suhtumise ja pühendumiseta ei tule midagi. Juba see punkt tundub karm, üritades edasi mõelda jookseb juhe hoopis kinni.

          Teine värk on see,et kui meil puuduvad tipud mingitelgi talialadel, siis igaüks võib ise ette kujutada, kuidas siplemine-vegeteerimine välja näeb. Ma Nurmbergist ei tea, aga Kristina ütles pärast 30km. järgmine päev trennis, et kuhu-kuradi-Lahtisse ma lähen, ma olen jumala väsinud, ei jõua üldse liigutada. Ju siis oli ikka panustanud niivõrd kõvasti esimesse alasse, et praegu on tühja sidruni tunne ja kosumine võtab aega.
          Kui sind see rõõmustab- siis kindlasti me võime veel põhja poole langeda.

          Loota, et meil millalgi mõni mäesuusataja esile kerkib, on sama naiivne, kui et meilt sirgub surfar. Muidugi, kui oma rahakotiga mingi napakas välja ei ilmu, aga ega seegi edu ei pruugi toota. Eestlased on väljapoole oma riiki seemet aina rohkem külvamas. Kuulsin, et kossukoondis oli juba oma Tkatshenko saanud.Aga see on juba teine teema.

          p.s. Käisin täna ühele vutimehele suuskamist õpetamas, parafiinitasin tal suusad libedaks ja puha, jõujooki võtsime ka kaasa, et Harku ring oleks kergem läbi nuusata. Kui jõudsime Hiiu statale jäi koheselt ta pilk lumes mängivatele jalkameestele, äärepealt oleks vastu puud sõitnud.

          meesmuiste, tõsised legendi-jutud ongi kõige ägedamad asjad
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Sattusin juhuslikult vaatama Eurospordist Vancouveri paraolümpiat ja tekkis küsimus, kas seal mõni eestlane ka osaleb?

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Sattusin juhuslikult vaatama Eurospordist Vancouveri paraolümpiat ja tekkis küsimus, kas seal mõni eestlane ka osaleb?
              ei


              101010

              Kommentaar


                Mao Asadol (ilu-uisutaja Jaapanist, võttis teist kohta Vankuveri OM-s) on Eestist pärit treener- Zanna Folle (mitmekordne Eesti meister iluuisutamises).
                Многие любители фигурного катания в Эстонии с нетерпением ждали олимпийского старта женщин-одиночниц. В том числе и для того, чтобы поболеть за одну из сильнейших фигуристок мира – японку Мао Асаду. Почему за нее? Ну а как же не болеть за спортсменку, которую последние два года тренирует специалист из нашей страны Жанна Фолле! Поймать саму Жанну для интервью нам не удалось, поэтому впечатлениями о ней поделились ее наставники и коллеги.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Muirhead jah paraku ei saanud hakkama. Ilusast algusest hoolimata.
                  Korraks veel vana lugu meelde tuletamas. Tüdruk rehabiliteeris end tublisti MM-il. Finaalis jäädi küll Saksamaale napilt alla, kuid Eve mängis fantastilise turniiri ja on raudselt kivilibistamise tulevikutäht.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    ja mina ei julgeks näiteks nii suurel mehel tänaval hõlma karata ka...
                    sain eile härra nööpi katsuda.

                    ei olnudki väga kuri

                    Kommentaar

                    Working...
                    X