320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Üritada, WTF???
    Budu on udu, mis teha!

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Võiks ju vähemalt üritada aga jääme hõbedaga ka rahule
      Kõva spordispetsialist.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Kõva spordispetsialist.
        mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali
            Fuck you.

            Kaaseestlastele - õnnitlused. Heiki - tubli!

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali
              "Tubli olin. Väga hästi tehtud. See on võidetud hõbe. Tegin, mida teha oli. Ikkagi esimene medal pärast kuueaastast pausi," ütles Nabi ning ruttas autasustamisele.

              hahahha. Nabi saab seda öelda ja ütles ka. Tänasel päeval maksimum.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu&co
                Kuidagi härivalt valge on seltskond kes hetkel kossu mängib...
                rassist

                Kommentaar


                  Häirivalt kergelt mängis Hispaania võidu maha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    mis sulle ei meeldi? Mina igatahes lootsin sellest finaalist rohkemat aga Nabi ei saa kunagi öelda,et ta võitis hõbemedali
                    mine onaneeri delfis idikas.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Häirivalt kergelt mängis Hispaania võidu maha.
                      suurem Gasol oli ka väga häiritud.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Hispaaniat pole vaja süüdistada. Sitt süsteem on lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Kuubalane oli seekord Nabile liiga suur pähkel pureda. Tegemist ju ikkagi nüüd kahekordse olümpiavõitjaga ja neljakordse maailmameistriga. Müts maha Heiki ees! Minu jaoks lisab hõbemedalile suurt väärtust see, et enne olümpiamänge ei kirjutatud meedias Heikist, kui potensiaalsest medalilootusest eriti midagi ja spordisõpru, kes ennustasid talle medalit enne olümpiamänge, neid oli ka kindlasti väga vähe. Peamine rõhk oli ikka Kanteril, Novosjolovil ja sõudjate neljapaadil. Eks näis homme, kas Nabi võidetud hõbemedal jääb Eestile ainukeseks medaliks või suudab Kanter ka ühe korraliku medaliväärilise tulemuse heita.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Hispaaniat pole vaja süüdistada. Sitt süsteem on lihtsalt.
                            ameeriklasi ei tohi om-ile lasta?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              hispaanlasi ei tohi

                              Kommentaar


                                Õnnitlused naabersaare vägilasele!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X