320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dontastik Vaata postitust
    Kuubalane oli seekord Nabile liiga suur pähkel pureda. Tegemist ju ikkagi nüüd kahekordse olümpiavõitjaga ja neljakordse maailmameistriga. Müts maha Heiki ees! Minu jaoks lisab hõbemedalile suurt väärtust see, et enne olümpiamänge ei kirjutatud meedias Heikist, kui potensiaalsest medalilootusest eriti midagi ja spordisõpru, kes ennustasid talle medalit enne olümpiamänge, neid oli ka kindlasti väga vähe. Peamine rõhk oli ikka Kanteril, Novosjolovil ja sõudjate neljapaadil. Eks näis homme, kas Nabi võidetud hõbemedal jääb Eestile ainukeseks medaliks või suudab Kanter ka ühe korraliku medaliväärilise tulemuse heita.
    Ma ei välistaks,et homme võib 2 medalit tulla

    Kommentaar


      Huvitav, et on olnud skandaal sulgpallurite ja ühe jooksjaga, kes pole endast kõike andnud ning seega jätised, kuid hispaanlaste jamast arvatavasti ei tehtagi juttu.

      Kommentaar


        mismõttes ei tehta juttu? juba on tehtud ju. Tehti juba enne kui nad platsile läksid viimases mängus.

        Kommentaar


          No sarnast skandaali pole veel üles kergitatud ja kahtlen, et see üldse juhtub.

          Kommentaar


            mis selle kossuga sai?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              brasiilia võitis mängu ja hispaania saab teoorias lihtsama tee finaali.

              Kommentaar


                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                mine onaneeri delfis idikas.
                soccernetis on ikka hea vendi pöördesse ajada
                Loomulikult olen ma väga rahul selle hõbedaga aga just meelega tegin sellise postituse ja enamus kohe hakkab tõmblema.
                Aga Teile siis küsimus: Kas jääte rahule kui Kanter saab pronksmedali?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  soccernetis on ikka hea vendi pöördesse ajada
                  Loomulikult olen ma väga rahul selle hõbedaga aga just meelega tegin sellise postituse ja enamus kohe hakkab tõmblema.
                  Aga Teile siis küsimus: Kas jääte rahule kui Kanter saab pronksmedali?
                  Jah jääb rahule, sest Hartingul on üks käik rohkem ja viimase aja tulemused on kettaheite legendil Aleknal ka paremad, heal päeval on kõik võimalik, aga kaine loogika ütleb, et pronksiga võiks rahule jääda. Hadadi ja Poolakas loodavad ka kindlasti medalit, aga seekord nad seda ilmselt ei saa.

                  Kommentaar


                    Ilmselt vaatasin eile rohkem maadlust kui eelmisel 30 eluaastal kokku olen vaadanud...
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Mina ei suuda uskuda, et olin enne Olümpiat vist ainuke Eestis, kes uskus tema medali võimalustesse

                      Seda et finaali sai on lihtne uskuda
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      täpselt-täpselt, ka su olümpiaennustus nõretas entusiasmist
                      Algselt postitas Meintz
                      17. Kumb saab parema koha – Arusaar või Nabi? Oeh... no Nabit ma vähemalt tean niiet tema siis
                      Kas ma olin ainuke kes meintzi aastaauhindades jobu tiitliga pärjas?
                      eikale plusspunktid!


                      Aga hea töö,Heiki! Hõbe on võidetud mis siis, et mõni mees siin vastupidist väitis ja hiljem siluda üritas.
                      Ardo võiks ka looma välja päästa täna!
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Ilmselt vaatasin eile rohkem maadlust kui eelmisel 30 eluaastal kokku olen vaadanud...
                        mul pole see aeg veel kättegi jõudnud, et hakkaksin maadlust vaatama
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Kas täna usub Meintz Arusaarde?

                          Kommentaar


                            Täna ketta finaal ja homme selle olümpia üks oodatumaid alasid minu jaoks - 10-võistlus, tänu Noolele on see ala ka ilma Eestlaste osavõttuta väga südamelähedane ja tänu ühele teiselt planeedilt mehele võiks esimest maailmarekordit kergejõustikus see olümpia oodata. Lisaks Usa imemehele on euroopast ka üks sirgumas, 20. aastne Mayer on teinud võimsama tulemuse kui Eaton samavanal, samuti mida suudab Tsehhi legend ja kas Euroopa saab üldse medali.
                            väike ennustus 1. Eaton 9030-9080 2. Hardee 3. Suarez 4. Behrenbruch 5. Sintnicolaas 6. Mayer

                            Kommentaar


                              Lu Huihui
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Olen laisk ja ei viitsi uurida ise aga oleks selline küsimus, et mitme mehega Nabi pidi enne finaali jõudmist maadlema olümpial?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X