320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaua ma seda riigikogu jama passin seal etv pealt?
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      kaua ma seda riigikogu jama passin seal etv pealt?
      Jumal tänatud, et sinusugustest riigi jaoks olulistes küsimustes mitte kui midagi ei sõltu.

      Kommentaar


        Korralik spordikompott täna siis Barcelona - Manchester United, Eesti - Gruusia, Korvpalli veerandfinaalid ning Bolt ka veel

        Kommentaar


          Algselt postitas NOT Vaata postitust
          kaua ma seda riigikogu jama passin seal etv pealt?
          aasta foorumi idioot on kahtlemata selgunud.

          Kommentaar


            saatuse- või võidujumalanna on vist otsustanud Hispaaniale täna korralikult taha keerata: kui korvpallimeeskond Prantsusmaale kaotab, siis on täna mõne tunni jooksul veerandfinaalis välja kukkunud kolm nende pallimängumeeskonda (lisaks kossule veepall ja (viimase sekundi viskest) käsipall).

            Kommentaar


              Usutavasti ESP siiski ei kaota kossus FRA-le.

              Aga Kanteri koha pealt eile, imestasin, et kutt läks pikkade pükstega esimesele katsele. Mõni teadjam võiks lahti seletada, aga tihti teevad paljud favoriidid sellistel aladel oma parima just esimesel katsel, pealegi võib ilma kehvaks keerata. See on minu arust ikka pisut võistluse alahindamine. Umbes nagu suusas paneks esimese kilomeetri vatijopega, ja siis ütleks Alaverile, et hoia, ma vaatan, mis nüüd teha annab ...Korralik soojendus sees, tuleks võistlusest ikka täismaksimum võtta, et kripeldama ei jääks. Või eksin?

              Muidu meie Kalevipoeg oli tubli, ülbe kabanoss oleks võinud esikoha asemel neljandaks jääda, siis oleks väga okas olnud.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                Usutavasti ESP siiski ei kaota kossus FRA-le.
                Õigesti arvasid.

                Turiaf on ikka korralik kürb, USA vastu sai vist kah sarnase munsusega hakkama.
                Batum üritas iga hinna eest teda üle trumbata. Hale Prantsusmaa poolt.

                Kommentaar


                  see essa viga oli pigem näitekunst. lõpuks oli raske valida, kes nendest suuremad jätised on.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    see essa viga oli pigem näitekunst. lõpuks oli raske valida, kes nendest suuremad jätised on.
                    Mina seal küll mingit näitekunsti ei näinud. Rudy Fernandez kukkus väga valusalt puusa peale ja piinles pärast valude käes ikka korralikult vahetusmeeste pingi juures.

                    Prantslastel olid kõik šansid olemas võidule, aga neljandal veerandajal olid nende rünnakulahendused ikka alla igasuguse arvestuse. Venemaa - Hispaania poolfinaal saab korralik maiuspala olema.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Turiaf nüüd küll midagi üleliia valesti ei teinud, pigem oli Fernandezel põhjust kannatanut teeselda, et ebasportlik välja võluda ning eeldatavalt parem vabaviskaja Calderon joonele saata. Hispaanlastele oli see paras viimase alagrupimängu komejandi eest.
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Komejant sellepärast, et Hispaanial on mingigi % ainukesena siin maailmas USA-le vastu saada. Seda ka siis, kui viimastel on sitt päev ja hispaanlastel hea. Tänane viimase veerandi kaitse oli juba peaaegu sellest puust, mida USA vastu kogu mängu vaja oleks. Hulle ennastületavaid sisseviskeid on ka muidugi vaja.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Yahoo Sportsi ajakirjanik küsis pärast mängu Batumi käest, miks ta püüdis Navarrot kubemesse lüüa. Batum: "I wanted to give him a good reason to flop." Ühesõnaga, tegu pole absoluutselt kiiduväärt, aga mina olen ka alati seda meelt, et pigem tuleks nendele värdjatele näitlevatele latiinodele ikka vahel haiget ka teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Aga Kanteri koha pealt eile, imestasin, et kutt läks pikkade pükstega esimesele katsele. Mõni teadjam võiks lahti seletada, aga tihti teevad paljud favoriidid sellistel aladel oma parima just esimesel katsel, pealegi võib ilma kehvaks keerata.
                            Siin jooksis 75 pluss kokku jah. Kvalifikatsioonis pani pikkadega lõdvalt üle 65 ja siis põrus esimesel katsel täiega kui lühkaritega heitma läks. Ju sellest tingitud, et paneks nüüd võistlustel kah esimese pikkades
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Palju siis USA täna känguru poistele viskab? Ise pakun,et alla 130 mitte
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Palju siis USA täna känguru poistele viskab? Ise pakun,et alla 130 mitte
                                Austraalia pole üldse kehva võistkond ja võib tulla päris põnev mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X