320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ok, minu paha. Kuna 1984 teoreetiliselt ei olnudki võimalik osaleda (v.a väliseestlased ehk), siis kodune Moskva 1980 oli viimane OM ilma eestlastest kümnevõistlejateta.
    Ah Moskva siis kodune? Esmakordselt leian sellist väljendust Moskva olümpia kohta.

    Kommentaar


      Haige vend on see Rudisha, väga võimas jooks. esimesed 400 jooksis nii kiiresti, et saaks võibolla sellega Eestikatel medali, ülejäänud mehed jooksid ka väga haiged ajad välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Haige vend on see Rudisha, väga võimas jooks. esimesed 400 jooksis nii kiiresti, et saaks võibolla sellega Eestikatel medali, ülejäänud mehed jooksid ka väga haiged ajad välja.
        Rudisha 400 rekord paeks olema midagi 45 kopikatega, aga Läti sai ka esimese medali kätte! Võitsidki rannavõrkpallis 19-21 21-19 15-11 ära hollandlased.

        Kommentaar


          Jamaikale kolmikvõit 200m jooksus. Läti avas ka olümpial medaliarve kui rannavõrkpallurid võitsid pronksmedali.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Haige vend on see Rudisha, väga võimas jooks. esimesed 400 jooksis nii kiiresti, et saaks võibolla sellega Eestikatel medali, ülejäänud mehed jooksid ka väga haiged ajad välja.
            Võibolla pilt pettis, aga tundus, et viimasel 100l veidi väsis - usun, et aeg alla 1.40.00 ei ole utoopia tema puhul.

            Kommentaar


              Hope Solo ning Alex Morgan on täiesti ulme mängijad ikka naiste kohta.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                esimesed 400 jooksis nii kiiresti
                no 2x MM-medalist J.L.Barbosa vedas tihti avaringi 48-49 sek
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Ameeriklannad said revanši!
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Kas ma olen ainus kellele Kallas uskumatult vastumeelne kommentaator on?
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Kas ma olen ainus kellele Kallas uskumatult vastumeelne kommentaator on?
                      ei ole sa ainus. Lauri Viiknale ka ei meeldi. Aga ega sind vist ka saaremaale ei oodata
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Niu niu, et Eatonit ei kottinud (või ei jaksanud?) enam 9k nimel punnitada. Aga võibolla veits mõistetav.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Thomas Rice ‏@Gobbbles
                          Almost as good of payback for Pearl Harbor as Hiroshima


                          tase
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Meeste rannavõrgus oli seekord eurooplaste pidu. Sakslased panid asja kinni ja lätakad kolmandad

                            Kommentaar


                              Oot ETV näitab mängu delayga?igatahes mulle ütles peterii tulemuse ära

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Oot ETV näitab mängu delayga?igatahes mulle ütles peterii vastuse ära
                                sry, ei teadnud seda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X