320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    Vaadates selle naise ebainimlikku välimust (mille võib samas kirjutada ka endise idabloki mudakommunistlike maade naisterahvaste tavapärase "ilu" arvele) ja ülisuurt edumaad teiste naiste ees pole tegemist ilmselt väga suure šokiga.
    Mulle meenutas ta välimuselt ja olemuselt koheselt legendaarseid NLiidu 50nendate ketta ja kuulitõukajatest "õdesi" Irina ja Tamara Pressi... Kui nad lõpuks vahele jäid siis ühel neist olla püksis isegi juba mingi kobar kasvanud
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Õige olümpia algas alles eile.


      Tõenäoliselt esimest korda paraolümpia ajaloos müüakse kõik võistlused välja.
      Eestlasi on võistlustules 3 - ujuja Kardo Ploomipuu (50m vabastiilis võistlustules juba homme 31.08; 100m selili 4. septembril) ning kuulitõukajad Juri Bergmann (07.09) ja Sirly Tiik (05.09).

      Kommentaar


        Märkasin jah rõõmuga, et iPhone'i live lümpjaapp hakkas jälle tööle.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Wrestling is dropped from the 2020 Olympic Games after the IOC decides to make space for a new sport.

          Maadlust vähemalt hetkeseisuga 2020 kavas pole.
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Ma ei tea kui paljud Londoni kreeka-rooma maadlust vaatasid...peale eestlastele kaasaelamise siis. Neutraalse televaataja jaoks on paraku tegemist surmigava alaga: raskemates kaaludes püstimaadluses ei toimu mitte midagi - ei saagi toimuda, sest aega vastase mahamurdmiseks lihtsalt pole. Ma ei suuda meenutada, kas Nabi suutis üheski oma matšis püsti mingi võtte teha...ei meenu. Tihtilugu ei juhtu midagi ka siis kui üks mees parterisse pannakse. Mõnikord lõpeb matš nii, et see õnnetu, kes loosi tahtel peab otsustaval perioodil vastast parteris murdma, ei saa sellega hakkama ja tunnistatakse kaotajaks.
            Naiste maadlus ja vabamaadlus on muidugi huvitavamad vaadata. Aga siiski - ma väga ROK-i otsuse üle ei imesta.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Jah, igavamat ala, kui Nabi matšid, ei oska pakkuda. Räägitakse, et pesapall, aga selle reegleid ei tea ja pole mängu näinud ka.

              Kommentaar


                Loomulikult on kreeka-rooma maadlus vaatajale olümpia üks igavamatest aladest, aga eelistada moodsat viievõistlust antiikajast kavas olevale alale, no ma ei tea...
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Loomulikult tahetakse eemaldada ala kus eestlased on kõige rohkem medaleid võitnud läbi aegade ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mongol Vaata postitust
                    Loomulikult on kreeka-rooma maadlus vaatajale olümpia üks igavamatest aladest, aga eelistada moodsat viievõistlust antiikajast kavas olevale alale, no ma ei tea...
                    Kui ma nüüd asjast õigesti aru sain, et soovitakse kõik kolm maadlusala kõrvale jätta, siis "vabaneks" üle 300 sportlaskoha. Moodsas viievõistluses teeb meeste ja naiste peale kokku kaasa vaid 72 sportlast. Vaks vahet.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Idikad! Visaku parem pooled ujumisaladest prügikasti
                      ...kuid siis jääksid ju amid oma medalitest ilma! Nii ka ju ei tohi
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                        Idikad! Visaku parem pooled ujumisaladest prügikasti
                        ...kuid siis jääksid ju amid oma medalitest ilma! Nii ka ju ei tohi
                        Ujumine on üks ala. Vahet pole kas seal on 5, 10 või 20 erinevat distantsi, ikka läheb kirja ühe alana. Kas sa tahad lihtsalt ujumise kui ala välja jätta olümpialt?

                        Kommentaar


                          Peab tunnistama, et ujumine on üks väheseid alasid olümpial, mis suudab alati nii totaalselt ära tüüdata, et ei viitsi seda järgnevad neli aastat vaadata. Selles suhtes võiks nende programmi veidi kärpida küll.

                          Aga antud hetkel on küsimus hoopis midagi muud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Ujumine on üks ala. Vahet pole kas seal on 5, 10 või 20 erinevat distantsi, ikka läheb kirja ühe alana. Kas sa tahad lihtsalt ujumise kui ala välja jätta olümpialt?
                            said aru küll, mida mõtlen...ära targuta!

                            tean, et distantside kärpimine ruumi ei tee, kuid kui jutt juba mahakriipsutamiste peale läks, siis võiks julgelt pooled neist ära jätta...
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                              said aru küll, mida mõtlen...ära targuta!
                              Vabanda, aga ma tõesti ei saa aru mida sa mõtled. Ujumise distantside arvu muutmine ei annaks maadlusele mitte midagi juurde, ainus võimalus on kui ujumine olümpialt välja jätta. Seega tahaks tõesti teada mida sa omast arust mõtled?

                              Kommentaar


                                Oleks eestlastel üks pädev ja mitmel distantsil medalilootusega ujuja, siis ei halaks keegi, et ujumisalasid on liiga palju. Oleks hoobilt rahvussport vms

                                Ja selle maadlushalaga on samamoodi. Kui palju oli enne OMi eelstlasi, kes teadsid (uusi) maadlusreegleid. 100? 300? Hirmus kaotus küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X