320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Naabrid panid päris vägevalt. Sommidest kahju muidugi aga Nepryayeval ja Venemaal medal olemas.
    Venemaa ei osale

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust

      Venemaa ei osale
      Olümpiasportlased Venemaalt

      Kommentaar


        Kuradima kõva laskesuusk stsenaariumi mõttes. Kahju Latypovist, väsis lõpus nii ära, mis polnud muidugi üllatus.

        Algselt postitas El President Vaata postitust

        Venemaa ei osale
        Ah tead, mulle on nad endiselt venelased ja Venemaa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Olümpiasportlased Venemaalt
          Sa oled 4 aastat ajast maha jäänud.

          Kommentaar


            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
            Kuradima kõva laskesuusk stsenaariumi mõttes. Kahju Latypovist, väsis lõpus nii ära, mis polnud muidugi üllatus.



            Ah tead, mulle on nad endiselt venelased ja Venemaa.
            Tee vahet riigil ja rahvusel.

            Millest see tuleb, et nii paljud, sh ka Ader ja teised telekommentaatorid, venelaste justkui omade poolt on? Mingi iževski heroiseerimine käib ülekandest ülekandesse.

            Norra ja Ranska iga kell etemad.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust

              Tee vahet riigil ja rahvusel.

              Millest see tuleb, et nii paljud, sh ka Ader ja teised telekommentaatorid, venelaste justkui omade poolt on? Mingi iževski heroiseerimine käib ülekandest ülekandesse.

              Norra ja Ranska iga kell etemad.
              Ma ei mõista su pahameelt. Jah, ametlikult seal ei võistle sellist riiki nagu Venemaa. Aga kõik saavad ju aru, et nad on Venemaa sportlased.

              Miks ma peaksin eestlasena rohkem Norra poolt olema kui Venemaa? Mina isiklikult olen alati pigem naabrite poolt, kui omasid tules pole. Sommid, venelased, lätlased ja leedukad, miks mitte neile kaasa elada?

              E: Muidugi naabrist parem on veel magusam olla

              Kommentaar


                Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                Ma ei mõista su pahameelt. Jah, ametlikult seal ei võistle sellist riiki nagu Venemaa. Aga kõik saavad ju aru, et nad on Venemaa sportlased.

                Miks ma peaksin eestlasena rohkem Norra poolt olema kui Venemaa? Mina isiklikult olen alati pigem naabrite poolt, kui omasid tules pole. Sommid, venelased, lätlased ja leedukad, miks mitte neile kaasa elada?

                E: Muidugi naabrist parem on veel magusam olla
                saraatov ja iževsk on muidugi ju täitsa meie külje all. kommentaatorid võiks end siiski rohkem vaos hoida. selline Petersoo ja Bayerni vaib on, mis tänu Aderile koliti ETVst ka K2 üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust

                  saraatov ja iževsk on muidugi ju täitsa meie külje all. kommentaatorid võiks end siiski rohkem vaos hoida. selline Petersoo ja Bayerni vaib on, mis tänu Aderile koliti ETVst ka K2 üle.
                  Ma ei mõõda joonlauaga, kes kus linnas või regioonis elab. Minu poolest tulgu Pskovist, Moskvast või Krasnojarskist - venelaseks jääb ta siiski. Sama põtradega, mul ei ole vahet, on ta Helsingist, Oulust või Ivalost jne.

                  Kommentaatorid elavad ju ühtemoodi kaasa nii norralastele, kui ka venelastele.

                  Venemaa murdmaakoondises Eesti mehed ka asjas sees. Paneb seegi mind neile rohkem kaasaelama, kui võib-olla mõnele teisele riigile.

                  Selleks, et vene sportlastele kaasa elada või venelastega hästi läbi saada, ei tähenda, et ma Putini režiimi austaja olen, või veel enam Stalini/Lenini.
                  Ilmselt sind see poliitika pool häirib? Kuidas küll keegi üldse saab kurjade ja pahade venelaste poolt olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                    Ma ei mõõda joonlauaga, kes kus linnas või regioonis elab. Minu poolest tulgu Pskovist, Moskvast või Krasnojarskist - venelaseks jääb ta siiski. Sama põtradega, mul ei ole vahet, on ta Helsingist, Oulust või Ivalost jne.

                    Kommentaatorid elavad ju ühtemoodi kaasa nii norralastele, kui ka venelastele.

                    Venemaa murdmaakoondises Eesti mehed ka asjas sees. Paneb seegi mind neile rohkem kaasaelama, kui võib-olla mõnele teisele riigile.

                    Selleks, et vene sportlastele kaasa elada või venelastega hästi läbi saada, ei tähenda, et ma Putini režiimi austaja olen, või veel enam Stalini/Lenini.
                    Ilmselt sind see poliitika pool häirib? Kuidas küll keegi üldse saab kurjade ja pahade venelaste poolt olla.
                    no märgiline on ka see, et kommentaatorite arvates võistleb Venemaa, kuigi tegelikult ju ei võistle. ja sellist haipi ja hõiskamist teiste suhtes ikka pole.

                    Pskov btw on Pihkva eesti keeles

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust

                      no märgiline on ka see, et kommentaatorite arvates võistleb Venemaa, kuigi tegelikult ju ei võistle.
                      Sellega ma olen nõus, et kommentaatorid võiksid jääda faktidega täpseks. Endal väga ei jäänud kõrva “Venemaa” koondis, aga võis vabalt olla. Kindlasti kasutati ka mõned korrad sõna olümpiasportlased vms.

                      Kui telekas mitte, siis siin foorumis on äkki andestatav, kui ma räägin Venemaast, kui riigist kes olümpial võistleb.

                      Algselt postitas El President Vaata postitust


                      Pskov btw on Pihkva eesti keeles
                      ja Ranska on Prantsusmaabtw

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                        Miks ma peaksin eestlasena rohkem Norra poolt olema kui Venemaa?
                        Minu ja ilmselt paljude teiste vanavanaisa (kes lahkus 2009) oleks 30ndate lõpust alates edasi osanud ehk paremini selgitada.

                        Indiviidid, kellel ei ole perekondlikku kokkupuudet tööliste ja talupoegade punaarmeega ning kelle perekonda ei ole see reaaleluliselt mõjutanud ka milleeniumi ajal... tõepoolest võib nii tunduda jah. Et Norra või Venemaa, "kartu-kartul".

                        Nagu saksamaa jalgpalli fännidele, automüüjatele ja Pintsilegi*.

                        *Kui kvaliteethuumorit Pintsi väljakutsuvalt teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                          Minu ja ilmselt paljude teiste vanavanaisa (kes lahkus 2009) oleks 30ndate lõpust alates edasi osanud ehk paremini selgitada.

                          Indiviidid, kellel ei ole perekondlikku kokkupuudet tööliste ja talupoegade punaarmeega ning kelle perekonda ei ole see reaaleluliselt mõjutanud ka milleeniumi ajal... tõepoolest võib nii tunduda jah. Et Norra või Venemaa, "kartu-kartul".

                          Nagu saksamaa jalgpalli fännidele, automüüjatele ja Pintsilegi*.

                          *Kui kvaliteethuumorit Pintsi väljakutsuvalt teha.
                          Ma ei tea, kas ma sain su jutust õigesti aru, aga terve mu vanaema perekond viidi siberisse. Kusjuures vanaema väikse tirtsuna, oli ainuke kes sellest pääses.

                          Vanavanaema, keda ma küll korra elus vist nägin, tuli isegi tagasi ja elas päris pikad aastad. Mõni sugulane vist veel, kes küll aga ennem minu sündi manala teed läksid. Noh tead, tervis ei olnud kiita gulagist tulles.

                          Vanaema enne kui ta lahkus, rääkis mu survel tohutult lugusid - nii Tallinna pommitamisest, sügavast nõuka ajast, siberisse viimisest, ootamisest ja teiste tagasitulekust.

                          e: Siia võiks lisada ka Gruusia sõja, millega võib-olla nats suurem kokkupuude tänu mõnele grusiinist tuttavale. Ma lihtsalt ei tõmba võrdusmärki Putin/Lenini/Stalini jne. ja iga venelase vahel.

                          Ma ei tea, mis seos on nt. Loginovil või Bolshunovil repressioonidega? Tuletaks meelde, et eestlaste ja muude rahvaste kõrval, oli vangilaagrites ka venelasi.

                          Nii, et go Bolshunov ja Spitsov, Niskanen kurat pea veel vastu!!!

                          e2: Muidugi ma saan aru, et Venemaa jaoks on OM ja sealt medalite teenimine, võimalus poliitilist profiiti lõigata, aga see on juba Putini mure, mitte vene sportlaste. Või peaks venemaal sündinud inimene sporti mitte tegema, sest noh Putin pärast veel kiitleb sellega kuskil?

                          Muidugi on debiilikuid, kelle jaoks Putin on suurem jumal, kui uhhuude jaoks Varro. Aga kui meil on siin mõned idioodid, ei tähenda veel, et kõik eestlased idioodid oleks.

                          Kommentaar


                            Vaatasin eile kordusest 2-3 minutit avatseremooniat ja minu jaoks sellega olümpia piirdub ka ilmselt. Punastes kaelarättides lapsed puhumas fanfaari, rahvas vedamas ühiselt suurt Hiina punalippu. Sõprus, vendlus, vabadus, armastus. Räigelt jäle.

                            Ilmselt olen nõrk ja natuke hokit ikkagi vaatan, aga mis saaks kui annaks suurvõistlusi ikkagi normaalsetele riikidele? Oleks väga halb?

                            Kommentaar


                              Ma ei saa üldse aru miks peab naaberriike toetama lihtsalt selle pärast et nad on naabrid. A la see poolehoid lätlastele-leedukatele-soomlastele näiteks olümpial... omasid tuleb toetada, spordivõistlusel tulebki naaberriigist parem olla, see on nagu derby-situatsioon.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Simon Amman on ikka üks hull tegelane. Noorus tuleb meelde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X