320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olümpia top 10 koht andis edaspidiseks EOK-lt B-taseme toetuse ka.

    Kommentaar


      Sakslannade võit on oluline murdmaa jaoks nagu oli ka Stadloberi medal. Kesk-Euroopa peab mingit edu saama, et kogu rahastust laskesuusale, kahevõistlusele ja suusahüpetele ei keerataks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ei olnud Kanadal vendi, kes suutnuks Rootsi pidevat pressi murda. Viimane kolmandik eriti nõrk esitus. Kahju. Nüüd ei teagi, peab vist slovakkide poolt olema, kedagi teist pole.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ei olnud Kanadal vendi, kes suutnuks Rootsi pidevat pressi murda. Viimane kolmandik eriti nõrk esitus. Kahju. Nüüd ei teagi, peab vist slovakkide poolt olema, kedagi teist pole.
          Torilla tavataan!

          Kommentaar


            Imestan seda, et mcn, kes Soome tv peal üles kasvanud, pole soomlaste poolt.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Imestan seda, et mcn, kes Soome tv peal üles kasvanud, pole soomlaste poolt.
              Just sellepärast ei ole mitte kunagi ühelgi spordialal soomlaste poolt, et seda Suomi, Suomi kisa juba lapsena oksendamiseni kuulsin. Nüüd on õnneks ekraan spordivõistluste ajal must ja rahu majas. Minu poolest võitku kui tahavad.

              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                Just sellepärast ei ole mitte kunagi ühelgi spordialal soomlaste poolt, et seda Suomi, Suomi kisa juba lapsena oksendamiseni kuulsin. Nüüd on õnneks ekraan spordivõistluste ajal must ja rahu majas. Minu poolest võitku kui tahavad.
                Oota, su mustvalgel kineskoopteleril sai valge värv lõpuks otsa? Sporditulemusi loed taas hommikul ajalehest? Kuidas sa täna Liverpooli mängu nägid? Ma nägin, et mingi kokkuvõtte sa olid sellest kirjutanud, ometigi ajaleht ilmub ju alles homme.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Täane keskne küsimus, ka Mouat või Valijeva, käändus kindlalt esimese kasuks. Üldse on saanud sel lümpjal mõnusalt palju kurlingut jälgida.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Hyvä Suomi, finaal olemas.

                    Kommentaar


                      Huvitav, kas mõni meie spordiajakirjanik julgeb Sildaru osas ausalt kirja panna selle, et viimase 5 aasta jooksul pole tema kavadesse lisandunud mitte ühtegi elementi. Vana rasva peal liugu lastes sai veel õnnega pooleks ühe pronksi kätte, aga ülejäänud maailm liigub suurtel kiirustel eest ära ja õige pea ei pruugi praeguse kavaga top 10 sekka pääseda. Näiteks seesama Gu, kes võttis 2 kulda ja hõbeda, on Kellyst aasta noorem. 4 aastat tagasi ei osanud ta pooltki sellest mida Kelly sama vanalt, aga nüüd on ta Kelly ammu kinni püüdnud ja mööda läinud. Meie spordiajakirjandus samal ajal raius veel seda, et Sildaru pole 8 aastat ühtegi pargisõidu võistlust kaotanud. Ok, aga kas te vaatasite seda ka, et vahemikus 2018 sügis kuni 2021 sügis ei võistelnud ta mitte ühelgi täiskasvanute tiitlivõistlusel või MK-etapil pargisõidus? Ilma võistlemata on muidugi lihtne kaotuseta püsida.

                      Jah, muidugi ta on ikkagi nende mängude suur staar Eesti jaoks ja kõik muud jutud...Aga see ei tähenda, et ei võiks tema karjääri dünaamikat kaine pilguga analüüsida.

                      Kommentaar


                        Absoluutselt nõus eelkõnelejaga. Taandareng on ka muidugi areng…

                        Aga no olgem ausad, kogenematu treeneriga lastakse vana rasva peal liugu. Ja samuti kordagi riske ei võetud. Kui see olümpia nüüd reality-checkina ei toiminud ja treenerit ei palgata, siis jäädakse tippudest vast päris maha.

                        Kommentaar


                          Olen ka nõus, aga tõesti mitte paha pärast. Pronks on kõva saavutus ikka. Lisaks eelnevalt öeldule ütles Kelly ise ka, et ei julge halfpipes kõrgusesse minna. See on kohe normaalne punktide kadu. Gu paneb poole rohkem airi kui meie tüdruk.

                          Kommentaar


                            Pigem tiksub paar aastat veel ja hakkab tavaelu elama. Loodetavast nii muidugi ei lähe.

                            Kommentaar


                              no aga piisab Kelly kohapealseid intervjuusid vaadata-kuulata ja saab aru, et võitma seekord ei mindudki nagu... a la olen õnnelik, et tegin oma ära, olen rahul medaliga jne. See freestyle seltskonna õhkkond tundub ka rohkem nn. pehmo olevat, kõik rõõmustavad konkurendi hea soorituse ja tulemuse eest jne.. teistel aladel võideldakse hambad ristis omavahel
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                - Kui nüüd mõne aasta tagusesse aega jääda, siis 2019. aastal liikusid ringi mitmed kuulujutud, et sa kaalud tõsiselt karjääri lõpetamist. Kas sellised asjad vastavad tõele?

                                Kui nüüd täitsa aus olla, siis isaga spordi tegemise lõpetamise järel olin omadega täiesti põhjas. Ma ei teinud alguses üldse trenni ja ma ei teadnud, mis edasi saab. Isa oli spordi minu jaoks nii ebameeldivaks muutnud. Ma ei tahtnud enam oma suuskigi näha. Mul hakkas sellest halb.

                                Mul oli ka see hirm, et kui ma isaga koos enam ei tee sporti, siis kellega ma teeksin seda. Mul on siiamaani inimestega usaldusprobleemid. Toona oli ka suur hirm, et kelle ma endale treeneriks saan ja kas ta käitub minuga samamoodi nagu isa. Need küsimused olid kõik õhus. Alguses oligi seetõttu kõik hästi lahtine.

                                Lõppkokkuvõttes sai mulle kiiresti selgeks, et proovin koos Mihkliga. See tundus ainuõige otsus. Mihkliga koos treenima hakates hakkas kõik järjest ülesmäge minema. Hakkasin endale uuesti põhja laduma.

                                - Kas Mihkel pidi oma veenmisoskused mängu panema, et sa spordi juurde jääksid või kuidas see protsess välja nägi?

                                Mihkliga koos treenima hakkamine andis mulle uue hingamise. See oli uuelt lehelt alustamine. Kogu asjaga kaasnes teistsugune tunne. Hakkasime tegema asju niimoodi nagu mina tahtsin. Tundsin, et ma ei pea enam käsku täitma. Ma ei olnud kunagi varem saanud spordi osas oma arvamust avaldada. Mihkliga on treenimisel vabam vorm. See töötab minu puhul ja aitab motivatsiooni hoida.

                                - Mihkel, mis Kellyt siis töös hoidis?

                                Olümpia oli ainus asi, mis hoidis Kellyt töös. X-Mängudel soovis ta ikka osaleda, kuid näiteks MK-sarjas võistlemise ainus põhjus oli olümpiapunktide kogumine. See on olnud selline elus hoidmise protsess.

                                Kelly: Mihkel tuletas mulle pidevalt meelde, et olümpia on ju nii lähedal ning ära anna nüüd alla. Sõbranna Karoliine Holter on mulle mitmeid kordi öelnud, et minu karjääri lõpetamine tundus väga tõenäoline. Ta rõhutas samuti, et olümpia on nii lähedal ning ära anna alla.

                                Mihkel ei lubanud mul lõpetanud. Ta ütles, et olümpia tuleb, sa saad hakkama ning seda ei ole palju.

                                - Mihkel, kas sa pidid ennast ekstra motiveerima, et seejärel motiveerida teist inimest?

                                Suures pildis on see ju mulle treenerina demotiveeriv, kui esmane eesmärk on sportlast olümpia mõttes nö elus hoida, kuid sportlane ei taha selle jaoks võib olla nii palju vaeva näha. Eks treenerina on sellises olukorras kindlasti keeruline.


                                Kelly: Kui mul on mäel hea päev, siis on Mihklil ka hea päev. Kui ma olen nö surnud ja täna pigem ei sõidaks, siis tema peab mind rohkem motiveerima ja elus hoidma, siis see on kindlasti tema jaoks kurnav. Ma usun, et sellises olukorras ei ole meeldiv treener olla ja niimoodi tööd teha. Eks need viimased kaks aastat on olnud minu elus hoidmise protsess.

                                - Olümpia ajal küsiti Eestis mitmes väljaandes sinu tegemiste kohta kommentaari ka sinu isalt. Mida sa tema arvamusavaldustest arvad?

                                Nagu ma olen aru saanud, siis soovis ta ise arvamust avaldada. Ta ei ole minu tegemiste vastu väga pikka aega huvi tundnud ning me pole suhelnud. Ma ei saa täpselt aru, miks just nüüd tekkis vajadus minu sooritusi kommenteerida.


                                https://sport.delfi.ee/artikkel/9595...-suuski-nahagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X