320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik, mis inglisekeelsele meediale lümpja murdmaasuusatamisest pihku jäi, oli soomlase Lindholmi külmunud ihuliige. Lugu teeb meedias juba mitmendat päeva tuure, medalivõitjad ei huvita kedagi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Erinevus rikastab.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Külmunud riist müüb rohkem klikke, kui mingi.suva medal, loogiš ju

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          Külmunud riist müüb rohkem klikke, kui mingi.suva medal, loogiš ju
          Loogiš loogiš. Ma lihtsalt imestan, et seda mulle ikka ja jälle Guardianist, BBC-st ja NY Timesist lugeda pakutakse.

          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

            Loogiš loogiš. Ma lihtsalt imestan, et seda mulle ikka ja jälle Guardianist, BBC-st ja NY Timesist lugeda pakutakse.
            Üks briti kõnts kõik. Loe midagi asjalikumat, näiteks https://www.football-italia.net/
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              ERR omandas olümpiamängude näitamisõigused

              järgmised suvekad siiski veel erakate käes.

              Kommentaar


                Jess! Pariis kahjuks ikka Linnamäe käes.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  ERR omandas olümpiamängude näitamisõigused

                  järgmised suvekad siiski veel erakate käes.
                  See uudis reaalselt tegi tuju heaks täna esmaspäeval. Vaene Marko Kaljuveer nüüd muidugi.

                  Roose:
                  "See eksperiment, mis tehti olümpiaga, tehakse ka jalgpalliga. Mõlemad erakanalid on seda proovinud ja nad pakkusid, et äkki võtate tagasi, me enam ei jaksa."

                  Kommentaar


                    No eks siin on teatud loogika. EBU oli aastakümneid usaldusväärne partner, vahepeal proovis olümpiakomitee Euroopa turult maksimumi saada, aga kommertskanalid ei saa lümpja näitamisega hakkama ja neil pole ka piisavalt huvi. Eestist vaadates Tokio ja Peking olid ka halbadel kellaaegadel, reklaami saab ikka õhtusel tippajal müüa. 2028-2032 on jälle öine värk. Pöörduti vana turvalise juurde tagasi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar



                      huvitav, et Venemaa ja Valgevene sportlaste lubamisele rahvusvahelistele võistlustele
                      on hukkamõistuga vastanud Kaja Kallas, aga spordiajakirjanikud, kes veel Katari MMi ja Karpini skandaali ajal väga häälekad olid, istuvad nagu kuldid rukkis, ainult OJ oma eraviisilises punkris julges arvamust jagada
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Nagu ühes saates mingi kuu või kaks tagasi arutleti (siis kui esimesed kõlakad reaalsuseks muutusid), siis boikott omab mõju, kui ka mõni suurem riik sellega ühineb - Baltimaade ja Skandinaavia eemale jäämine mõju ei avalda. See pigem on karistus näiteks meie sportlastele.

                        Küsimus vast on, kas näiteks eestlaste (meie regiooni) eemale jäämine mõjutab sõja kulgu? Pigem mitte.

                        Wenelaste eemale jäämine pigem mõjutab, kuid suurt osa maailmast on keeruline selles veenda.

                        Ehk käsitlus võikski olla teemal, et kuidas muud maailma veenda?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Idablokk peab kindlasti eeskuju n2itama meie lillemaailmas elavale l22nele, kui meie ei tee seda esimest sammu, siis miks nemad peaks. Krdi m6tlemine see on alati et ise ei pea persekti tegema v riske v6tma ja piirduda n2pugan2itamise poole. Kui see pall veerema l2heks oleks, kogu idablokk boikotis varsti ja nii juba laiem s6num laual.
                          Btw, f* off ROK, sama r2ige asutus nagu Fifa.

                          Kommentaar


                            Ma natukene lisaks siia sellise mõtte - miks hetkel räägitakse sellest sportlaste raha kaotusest nii palju? Teoreetiliselt kui me boikoteeriks, siis peaks kohe panema juurde klausli, et tõstame EOK poolset rahastust, sõltumata Olümpia tsüklist ja et ükski sportlane ei peaks rahalise toetuse tõttu kannatama.

                            Kohe kindlasti kui see tõesti nii läheb, siis ma pooldan kindlati boikoteerimist - kuulan just Mehed ei Nuta saadet ka ja Tarmo Pajul on kõige tugevamad argumendid.

                            Kommentaar


                              Poolteist aastat enne lümpjat boikotti õhutada on sama vastutustundetu kui ROK-i jutud Vene ja Valgevene sportlaste kaasamisest. Reaalne elu on vast midagi sellist, et mõnel venelasel õnnestub kusagil Aasias lümpjale kvalifitseeruda, mistõttu aasta pärast peetakse palju pikki ja raskeid koosolekuid ning järgmisel kevadel leitakse mingi lahendus. Ehk saab ilma boikotita ja terve hulga sportlaste elu rikkumata. Loomulikult oleneb lahendus selle hetke sõjaolukorrast.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Idablokk peab kindlasti eeskuju n2itama meie lillemaailmas elavale l22nele, kui meie ei tee seda esimest sammu, siis miks nemad peaks. Krdi m6tlemine see on alati et ise ei pea persekti tegema v riske v6tma ja piirduda n2pugan2itamise poole. Kui see pall veerema l2heks oleks, kogu idablokk boikotis varsti ja nii juba laiem s6num laual.
                                Btw, f* off ROK, sama r2ige asutus nagu Fifa.
                                Sellise asja peale vaid öeldaks, et jama jah, kurb jne. Kohtumiseni järgmisel korral. Ja ongi kõik.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X