320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Raul Olle ei mäleta miks ta dr. Bernatskile ülekandeid tegi.
  jokers to the right
  clowns to the left of me

  Kommentaar


   Küll mäletab Alaver,et 12 aastat tagasi aitas Raul sõpra! Olle AK-s samas eitas sõbrasuhteid! Kes see suusaliidu suhtekorraldaja on?
   Invest In Africa

   Kommentaar


    Kuradi kahju, et nüüd selline lugu. Olle on olnud äärmiselt sümpaatne sportlane ja muidu muhe säga. Aga no kui kasvõi vaadata ja kuulata tema juttu AKs. Mida selline kehakeel ja ebalev asjandus ütlema peaks ? Ei jäta väga otsi lahti kahjuks.

    Mitte, et see stsenaarium muidu väga usutav oleks, et vaene sportlane, kes peab niigi igat krooni sponsoritelt hankima võtab mingi hetk kätte ja kannab üle 20 000 eegu (mis tollal ajal oli ikka märksa kõvem raha) üle nii, et isegi ei mäleta hiljem. Ja muidugi äärmiselt mugavalt... raha tagastati siis sullis ? Sest muidu oleks võimalik tal ju kontoväljavõttest näidata, et sai raha tagasi ka ja korras.

    Siit moraal... kui tahad "asju" nii teha, et vahele ei jää, siis arvelda sullis. ei uju mingid kompromiteerivad faktid aastaid hiljem enam üles....

    Kommentaar


     Olle kommentaariga meenus üks mingil põhjusel nähtud lõik saatest Tõehetk:

     "Kas teile on makstud alastipiltide tegemise eest?"

     "Ei."

     "See vastus on vale."

     "Ma tean, et pilte on tehtud küll, aga ma ei tea, kas nende eest maksti."

     Ei, täitsa baller vend.
     Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

     Kommentaar


      Seni kuni Alaveri seltskond Eesti murdmaad ohjab, pole mainet, au ega kuulsust. Kahju meie noortest suusatajatest, kellele välismaal seetõttu kõõrdi vaadatakse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


       Vaevalt, et Rehemaale ja co-le keegi viltu vaatab. Kui, siis pigem muigega. Et ju siis ostsid noored vanalt rebaselt platseebopille.

       Kommentaar


        Dopingu Toomas kahjuks on nii vana ja ei mäleta midagi!

        Kommentaar


         Doping in Football: Fifty Years of Evidence featuring Grande inter, GOBBI, Marseille, Barcelona, Valencia, Parma, Inglismaa, Guardiola, Zidane ja ka teised.

         Paul Breitner: "The footballer who believes that with doping he can keep his starting place, who can contribute more to victory, and can earn more money – why would he not use doping? The motivation to dope is the same for a footballer as it is for a cyclist."
         jokers to the right
         clowns to the left of me

         Kommentaar


          Algselt postitas -thierry-
          See pole enam isegi naljakas.. leitakse mingid kuradi molekulid 8 aasta tagusest ajast, mis võivad viidata, et võivad viidata, et midagi nagu võis teoksil olla? Täiesti perses. RIP eesti talisport
          Veerpalu puhul oli ka ju alguses jutt, et "kasvuhormooni tase oli normaalse sportlase tasemel" isegi mingid graafikud olid välja otsitud...
          Vähemalt on reageerimine seekord hulka adekvaatsem. Ja ma tõesti südamest loodan, et lõpeb ka Kikule paremini see lugu.
          Vastasel korral tõesti võib igasuguse murdmaasuusatamise tippspordina Eestis vist ära lõpetada.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


           Algselt postitas -thierry-
           Äkki võtaks veel Kaija Parve proovid ka lahti? Või Ants Antsoni omad?
           Ära demagoogitse. Olukorras, kus dopingukontroll võitleb rahaliselt väiksemate vahenditega tervist rikkuva spordimeditsiini vastu, peab jääma võimalus, et sportlastel-asjapulkadel mõlgub peas oht, kus täna võin kasutada küll tuvastamatut vahendit, aga mingi hetk tuleb dopingukontroll järgi ja vahelejäämine püsib. Kaheksa aastat on selleks ajaks üsna pädev periood.

           Kommentaar


            Algselt postitas -thierry-
            Ma olen nõus, et tuleb vahele võtta, maksku mis maksab. Lihtsalt tunne jääb, et WADA ja sportlaste arstid on need, kes võistlevad, mitte sportlased. Ja kui peakski midagi välja tulema, siis esialgu näib, et Šmigun ei teadnud midagi ning tanki tuleks lükata arstid. Pigem aus ja vaene kui pärast aastaid hiljem mõelda, mis hinnaga on tulemused saavutatud ning inimestele positiivseid emotsioone pakutud.
            Sport ongi suur äri, kus võistlevad erinevad süsteemid, mis koosnevad sponsoritest, arstidest ja kõigest juuresolevast. Sportlased on lihtsalt nupud, kelle tervis on sekundaarne ja kellel seisab kogu oht. Kui Šmigun vahele jääb, siis on ta ise must lammas. Need, kes talle asju sisse süstivad, need saavad enda tööd edasi teha.

            Kommentaar


             Tra, kas Molekulil oli Kenderi-jamast veel vähe ning üritab ikka uuesti areenile ronida ning lisaks kultuuritegelastele nussib nüüd ka spordikangelasi? Mölakas!!!

             Kommentaar


              Kas keegi oskab inimkeeli seletada lahti selle jutu, et "täpselt kaks kuud tagasi sain teate, et kaheksa aastat tagasi, 2006. aasta Torino OMi käigus ajavahemikul 12.–16. veebruar võetud dopinguproovide uuel kontrollimisel A-proovist ei ole leitud keelatud aineid, kuid väidetavalt leidub selles molekule, mille kaudu on tuletatud kahtlustus keelatud aine kasutamisest"? On see lihtsalt häma või milles asi?

              Kommentaar


               Bjørgenile riputatakse juba medaleid kaela Postimees

               Kommentaar


                Postimees ilmselgelt naudib tekkinud olukorda

                Kommentaar

                Working...
                X